Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ 2014-ųjų balandinukai ♥♥♥ (62 tema)

Sveikos mamytes, priimkit ir mus i savo gretas smile.gif
Pristatau savo mergina. Gimem balandzio 3 diena, 4250 g, 53 cm.
Pries 3 savaites sverem 8 kg..... mergina kaip reikiant smile.gif Bet manau issibegios kai prades slaiziot, nors ir dabar labai aktyvi. Vezima jau seniai pamirsom, i parka tik del vaizdo pasiimam, arba jau kai ant ranku nuluzta tada paguldom. Labai megsta nesyne, tik po valandos pasivaiksciojimu nebejauciu nei rankyciu nei kojyciu blink.gif o i sportine dali dar nesodinu, laukiu 6 menesiu, nors jau gal galima?
Eisim pas gydytoja penktadieni, ziuresim ka svaratykles rodys....
Jau ir ligoninej teko pagulet, limfmazgio uzdegimas, norejo operuot, bet aciu D issisukom, apsiejom su antibijotikais unsure.gif
Norejau paklaust, ar jau leidziat pasedet savo vaikiukam, maniske tai taip jau nori kad baisu, pora sekundziu pasedi, tai laimes iki ausu. Ir jau stovet kaip megsta, kazin ne per anksti dar?
Apie maista net nekalbu, su primaitinimu problemu nebus, nes jau dabar reik sleptis ir nevalgyt prie jos, nes viska griebia, zyzia, paprasaikina... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agneda @ 2014 09 03, 13:41)
Sveikos mamytes, priimkit ir mus i savo gretas  smile.gif
Pristatau savo mergina. Gimem balandzio 3 diena, 4250 g, 53 cm.
Pries 3 savaites sverem 8 kg..... mergina kaip reikiant  smile.gif Bet manau issibegios kai prades slaiziot, nors ir dabar labai aktyvi. Vezima jau seniai pamirsom, i parka tik del vaizdo pasiimam, arba jau kai ant ranku nuluzta tada paguldom. Labai megsta nesyne, tik po valandos pasivaiksciojimu nebejauciu nei rankyciu nei kojyciu  blink.gif  o i sportine dali dar nesodinu, laukiu 6 menesiu, nors jau gal galima?
Eisim pas gydytoja penktadieni, ziuresim ka svaratykles rodys....
Jau ir ligoninej teko pagulet, limfmazgio uzdegimas, norejo operuot, bet aciu D issisukom, apsiejom su antibijotikais  unsure.gif
Norejau paklaust, ar jau leidziat pasedet savo vaikiukam, maniske tai taip jau nori kad baisu, pora sekundziu pasedi, tai laimes iki ausu. Ir jau stovet kaip megsta, kazin ne per anksti dar?
Apie maista net nekalbu, su primaitinimu problemu nebus, nes jau dabar reik sleptis ir nevalgyt prie jos, nes viska griebia, zyzia, paprasaikina... biggrin.gif


Sveika.

Aš jau sutvėriau sportinę, nes ten kiek nori gali atlenkt, tai problemų nėra, nesigauna stačiau nei gultuke. O lopšy irgi seniai nenori gulėt.
Kiek sėdi pati, galima leisti, kelios sekundės, ar ant kelių kaip susirango nieko neatsitiks. Tik negalima pasodinti ilgam, pvz apkamšius. Statyti irgi galima, po kelias keliolika sekundžių, stotis už rankyčių laikant. Jų dabar toks raidos etapas. Viską galima, neperlenkiant.
Atsakyti
QUOTE(agneda @ 2014 09 03, 13:41)
Sveikos mamytes, priimkit ir mus i savo gretas  smile.gif
Pristatau savo mergina. Gimem balandzio 3 diena, 4250 g, 53 cm.
Pries 3 savaites sverem 8 kg..... mergina kaip reikiant  smile.gif Bet manau issibegios kai prades slaiziot, nors ir dabar labai aktyvi. Vezima jau seniai pamirsom, i parka tik del vaizdo pasiimam, arba jau kai ant ranku nuluzta tada paguldom. Labai megsta nesyne, tik po valandos pasivaiksciojimu nebejauciu nei rankyciu nei kojyciu  blink.gif  o i sportine dali dar nesodinu, laukiu 6 menesiu, nors jau gal galima?
Eisim pas gydytoja penktadieni, ziuresim ka svaratykles rodys....
Jau ir ligoninej teko pagulet, limfmazgio uzdegimas, norejo operuot, bet aciu D issisukom, apsiejom su antibijotikais  unsure.gif
Norejau paklaust, ar jau leidziat pasedet savo vaikiukam, maniske tai taip jau nori kad baisu, pora sekundziu pasedi, tai laimes iki ausu. Ir jau stovet kaip megsta, kazin ne per anksti dar?
Apie maista net nekalbu, su primaitinimu problemu nebus, nes jau dabar reik sleptis ir nevalgyt prie jos, nes viska griebia, zyzia, paprasaikina... biggrin.gif


Kaip smagu kad daugeja mamyciu smile.gif Saviski jau tuoj perkelsim i sportinuka. Tas "tuoj" kai ji sutvarkysiu. Lopsiuke jau nebegalima ne sekundei palikti. Uzkelia kojas ant krasto, pakelia uzpakali, isitempia visas ir taikosi isgriuti lauk doh.gif Pasedi keleta sekundziu, pats vienas dar neatsiseda, reikia uz rankyciu prilaikyti. Stoveti irgi labai megsta. Labai pamego tupineti: prilaikomas atsitupia, atsistoja, vel tupia ir vel stoja
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif Smagu kad daugeja nauju mamuku 4u.gif As vis laukiu gal atsiras kas nors is mums artimu kaimu bet visos is kitu pusiu. biggrin.gif
Ryt einam i TA tai ziuresim kaip seksis.
Jau galvoju irgi traukt sportine dali bet rankos nedaeina niekaip biggrin.gif Pries lopsi irgi protestuoja ir siaip sia savaite pradejo kazko zirzet, savaitgali daugiau pabuvo ant ranku (turejom sveciu), mociute panesiojo ir dar atsirado norinciu panesiot tai dabar vienas nenori pagulet visai.

Agnedos mergina su 5 menesiukais 4u.gif kur gimdei, mano bernelis irgi 3d. gimes ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2014 09 03, 21:33)
Sveikos  mirksiukas.gif  Smagu kad daugeja nauju mamuku  4u.gif  As vis laukiu gal atsiras kas nors is mums artimu kaimu  bet visos is kitu pusiu.  biggrin.gif
Ryt einam i TA tai ziuresim kaip seksis.
Jau galvoju irgi traukt sportine dali bet rankos nedaeina niekaip biggrin.gif Pries lopsi irgi protestuoja ir siaip sia savaite pradejo kazko zirzet, savaitgali daugiau pabuvo ant ranku (turejom sveciu), mociute panesiojo ir dar atsirado norinciu panesiot tai dabar vienas nenori pagulet visai.

Agnedos mergina su 5 menesiukais  4u.gif  kur gimdei, mano bernelis irgi 3d. gimes  ax.gif ?


Mes gimem Santariskese, likom patenkinti, gavom atskira palata smile.gif Nuo pat pirmu dienu reikalavo demesio. Kitu sako tik valgo ir miega, o musiske tai tik pavalgyt megsta, o su miegu nelabai...
Ir taip rankinukas mano, visur reik nestis, rodyt, viskas jau baisiausia idomu smile.gif
Mes Senamiestyje gyvenam, o kur jusu kaimas? smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, naujos ir "senos" mamos!

Aš žiūriu, bemaž visi jau sėdėti nori/bando vaikiukai. Maniškis jau toj vibrokėdutėj kad išsiriečia doh.gif bijau, kad nuvers ją šonan. įtariu, tekst greit atsisakyti jos.
Dėl sėdėjimo sportinėj daly, tai pusiau gulom netinka mum doh.gif schmoll.gif reikia laukti, kol pilnai sėdės, gal tada ilgiau pavyks lauke išbūti.
Atsakyti
Sveikos, kaip šaunu, kad jungiasi ir daugiau mamyčių!

Aš ištyrinėjau tą x-lander sportinį vežimą (kažkuriuos modelius), na tai praktiškai tučio, na tą kur mes turim..analogas, ir svoris, ir ratai, ir dar SM pasiskaičiau atsiliepimus, kad visai skaitosi geras tas mūsų vežimas, tai čia vadinasi maždaug, kad aš išsidirbinėju ir noriu vežimo, kurio dar niekas nesukūrė lotuliukas.gif bet jis man turi trūkumų..

Na, nesvarbu..priešnėštuminis svoris tai sugrįžęs kaip pora mėn, bet likęs priešnėštuninis antsvoris..bandžiau mažiau valgyt, riboti snikerius blush2.gif bet..akyse pradėjo suktis ratiliukai, ne tik vežimo neužpompuodavau užnešt į butą, bet ir su vaiku nebeužlipt pradėjau, svirdukliuot, ir baigėsi mano MĖ..ir šiaip nesuprantu, kiek aš maisto turiu suvalgyt..nejaučiu savo normų, norisi ir saldžiai, ypač kai naktis prastesnė, miego stygius..Tai nusistačiau prioritetą ne svoriui, o sveikatai, kad turėčiau energijos atlaikyt ir dieną, ir naktį..

Sėdasi, sėdasi, dar ir kaip..Aš ją įguldau į maitinimo pagalvę, kurią pasisiuvau atseit maitinimui, bet kadangi vis dar tik maitinu atsigulus/prigulus, ta maitinimo pagalvė įgavo kitas fukcijas: dabar dar ji tarnauja kaip gultukas/sėdukas..o maniškei tai irgi labai patinka..tik laikau kelias minutes, kai reikia, kad niekur nenuriedėtų..

O kaip su dantukais?Gal yra vaikiukų jau? Prieš kelias dienas radau paburkusią, paraudusią danteną..Laukiam, kas čia bus toliau, o naktimis miega įsikandus į papuką..Nubunda ir rėkia..
Nusipirkau Viburcol žvakutes, o ką dar- yra Dentinox ir Kalident kažkaip? Gal kuri jau naudojot? Ar veiksminga? Na jei užkluptų kokia baisi naktis..apsidraudimui..o dabar tai į papuką masažuojasi jaučiu..arba bent raminasi..
Atsakyti
Yra yra dantuotu jau -maniske keturiu men proga issidaigino viena. Bet va antro laukiam nesulaukiam,nors jis cia pat.
Atsakyti
Vandene, o kaip smagu! thumbup.gif
Pramušė vakar danteną, apsiėjom be žvakučių ir kitko..skaudėjo musiau, kai kalėsi..
Bet turim dabar slogą..pati vaikščiojau varvanti, tai prilipo..nuo manęs..kaip gaila... unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos naujokes 4u.gif
QUOTE(agneda @ 2014 09 03, 13:41)
Norejau paklaust, ar jau leidziat pasedet savo vaikiukam, maniske tai taip jau nori kad baisu, pora sekundziu pasedi, tai laimes iki ausu.

Bet cia tas sedimas toks netikras, del raumenu tonuso. Ir nieko gero tas sedimasis, dabar svarbiausiai NUGARA, ty kuo ilgiau laikyti ant pilvo!
Cia makstoj taip sako, nes as irgi a la gyriaus, kad maniske nuo antro menesio sedasi. Tai man dar primine, kad pilve jie gi susisuke irgi buvo, todel ir rieciasi toliau.
Tai vat, viskam savas laikas.
Maniske nelabai megsta ant pilvo.

QUOTE(Vandene @ 2014 09 05, 22:54)
Yra yra dantuotu jau -maniske keturiu men proga issidaigino viena. Bet va antro laukiam nesulaukiam,nors jis cia pat.

Ohoho thumbup.gif Kokia pirmune.
As vis mastau, koks bus jausmas maitinti, kai atsiras dantukai biggrin.gif Nes pirmajam gi nutraukinejau.

QUOTE(antakine @ 2014 09 06, 11:56)

Bet turim dabar slogą..pati vaikščiojau varvanti, tai prilipo..nuo manęs..kaip gaila... unsure.gif  verysad.gif

Bjaurus reikalas 4u.gif Sveikit.
As is anksto rupinuos, nors dar turim ampulyciu, siandien paemiau dar ir purskiama juros vandenuka.
Atsakyti
Ačiū, ŽaliaRūta. Pirma naktis total košmar, ant rankų visa naktis buvo.o dabar dar yra, bet naktį pati miega, tik paryčiais matomai prisikaupia, blaškosi,..ir atsiurbėjo nebepripažįsta, baidosi iš tolo, išmoko kažkaip numušt mano ranką, kai siurbiu, griebia, suka, verčia galvytę, labai nemaloni procedūra jai patapo..o ir skaičiausi, kad dažnai negalima jo naudoti, tik kritiniais atvejais..kai daug prisikaupia, neprakvėpuoja..Aš naudojau humer j.vandenuką(kad kitokio gal ir nėra), dar lašinau MP, nupirkau iš karaliūnaitės "zuikio taukai", tepiau padukus plonu sluoksniuku, miegui maunu kojinytes, pripjausčiau česnako, vėdinu kambarius, į lauką tik pirmą dieną pabijojau eit, kitas dienas buvom, nes jai lengviau prakvėpuot, net ir patartina, jei nėra temp, iki minus 5 berods galima eit su sloga į lauką. Izotoninio nieko nenaudojau mažylei..nors pati savo sloga išsigydžiau Quixx. Geras reikalas. O daugiau kaip ir nėra vaistų, kiek suprantu..svarbu iš slogos nenueitų gylin virusiukas.

O dėl dantukų ir maitinimo, aš kažkaip irgi prisibijojau..svarbu gal kad kandžiotis nepradėtų, bet gal čia vėliau tas etapas būna..bet būna mamos juk ilgai išmaitina, tai gal ir tie vaikiukai žindyt moka ne dantimis, na nesiliečia..neįsivaizduoju kaip bus..pamatysim wink.gif

Merga, aš iš kažkokio psl išsitraukiau įvairių eilėraštukų, "senelės pasaką" dar ten kažkokių, atsispausdinau ant lapų, susiklijavau ant durų, na kur patogiausiai matos ir galima skaityt, nes mintinai iš pradžių nemokėjau, dabar jau pramokau..reiks pasikeist..tai tik tokius padainuoju, paskaitau..o kartais būna iš serijos "dainuoju, ką matau" biggrin.gif o pasakų neseku dar smile.gif nors gal ir patiktų..nors psakos pas mus būna..kaip laukutį buvom ,ką matėm, kas atėjo.., kad akytėms reikia pailsėti..kad žaisliukai jau miega.. (tada vardinu visus žaisliukus: kiškiukas jau miega, meškiukas, drambliukas, liūtukas - tokius turi žaisliukus)..kad katinas Pūkis jau miega..kad tetukas jau miega, ir mamytė eis miegot, ir t.t..žodžiu iš pilvo smile.gif

Atsakyti
Sveikutės mergaitės. Na šaunuoliai gi jūsų mažuliai thumbup.gif . Mes išaugom savo sėdynę, grįžom atgal į lopšį, bet nieko toleruoja, tik pyksta kai paguldau,nes nieko nemato biggrin.gif ,o šiaip viskas thumbup.gif . Apatinės dantenos paburkęo jau seilių doh.gif tikras seilėtekio fabrikas lotuliukas.gif . Viskas rūpi, visko reikia, vartliojasi, "varinėjasi "po lovą" ir tėčiui stresą varo lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Dėvim 7-8 mėn drabužius. Ir sėdasi, du kartus pati atsisėdo bet neleidžiu dar. Didžiąją dalį ant pilvo mano pipiriuška praleidžia, matyt jai taip patogiau. Labai domina žaislai, apie muzikinius- garsinius lavinamuosius tai išvis patyliu biggrin.gif (kartasi kyla noras elemntus ištraukti blush2.gif )
'šnekam, murmam kažką, o ju kai kažkas nepatinka ar verkia, tai taip "paukščių kalba" skunžiasi doh.gif , tik vertėjo niekai[ nerandam biggrin.gif . Po bulviakasio primą dieną vakar namuose išbuvo, nes turėjau daug važinėjimo, tai vakare jau buvo piktas kekeksas ax.gif , bet nieko ,pasitaisysim. Valgom namines daržoves, pabandėm kalakutienos- patiko , išsižiojusi kaip kregždė tik ir laukė ,kada šaukštas įvažiuos su košę burnon. biggrin.gif
Atsakyti