Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(beibikas @ 2015 12 02, 10:02)
man dabar ir israse Flukazanoli 150 mg isgert po 1 su vyru, ir paskui i menesi po 1 tablete tik man  (iseis 3 men kursas, tik neminejo kad po menesiniu reik gert).
bet sakyciau visai trumpas cia tas mano kursas... g.gif

Man buvo uzsitesusi liga,kankinausi kelis metus,o ka jau kalbeti apie seksa.Kaip straipsnyje raše taip ir dariau.Dar raše, jei neisisenejusi liga,kad gerti po viena kapsule, bet nepamenu kelis men. gerti.Gal liga nera isisenejusi ir todel toks trumpas laikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puma45: 02 gruodžio 2015 - 22:03
Puma, o tai issigydet?
Pas mane tikrai isisenejusi sad.gif del to ir pabodo mano gines pazaidimai su aibe brangiausiu vaistu, bet normalaus kurso nesusisteminimo... (jau tiek tu giniu pakeista, ieskant kuri galetų pagelbėti) verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(beibikas @ 2015 12 09, 10:08)
Puma, o tai issigydet?
Pas mane tikrai isisenejusi sad.gif del to ir pabodo mano gines pazaidimai su aibe brangiausiu vaistu, bet normalaus kurso nesusisteminimo... (jau tiek tu giniu pakeista, ieskant kuri galetų pagelbėti)  verysad.gif

Galiu drasiai sakyt kad išsigydziau.Gal prieš pora metu buvau ziema kojas pašalusi,tai buvo atsirade panašus simptomai,išgeriau 1tablete ir viskas pasitaise.
Atsakyti
QUOTE(Puma45 @ 2015 12 09, 16:52)
Galiu drasiai sakyt kad išsigydziau.Gal prieš pora metu buvau ziema kojas pašalusi,tai buvo atsirade panašus simptomai,išgeriau 1tablete ir  viskas pasitaise.

Nepamenu, berots uz 2men.simptomai dingo,bet saziningai išgeriau 6 men.Dvigubos dozes nepatariu gerti , nes kiek ten rašo šalutiniu poveikiu ,jie beveik visi pasireiške. Jausmas buvo bjaurus,ta diena darbe nieko negalejau dirbti .Nenusimink, tikiuosi kad pades,sekmes gydytis.
Atsakyti
bet tai geret kursa 6 men..as bijau kad 3 men man neuzteks, o jei baigsiu-kad neatsinaujintu...

Reikes ir man 6 issiprasyt, nes tikrai negalima daugiau, kad taip testusi... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(beibikas @ 2015 12 10, 08:46)
bet tai geret kursa 6 men..as bijau kad 3 men man neuzteks, o jei baigsiu-kad neatsinaujintu...

Reikes ir man 6 issiprasyt, nes tikrai negalima daugiau, kad taip testusi... sad.gif

Pirmiausiai išgerk tas kapsules, o po 3men. paziuresi kokia savijauta .
Atsakyti
QUOTE(beibikas @ 2015 12 10, 08:46)
bet tai geret kursa 6 men..as bijau kad 3 men man neuzteks, o jei baigsiu-kad neatsinaujintu...

Reikes ir man 6 issiprasyt, nes tikrai negalima daugiau, kad taip testusi... sad.gif

Turi saugoti rankas ir kojas kad nepašaltum,irantibiotiku.Na dar vyras gali uznešti jei suka i kaire.O po kurso gerimo jei veliau beuzeis tai 1 išgeri ir viskas, tik nereikia neuzdelsti. Svarbu kad padetu.
Atsakyti
Laba, buvau rasius i sita foruma pries pora menesiu. Buvau visiskoje neviltyje del grybelio, kuris mane kankino daugiau nei 10 metu. Zodziu padetis buvo tikrai bloga, nes tas brudas mane ir psichologiskai veike ir ka jau kalbeti apie kokius lytinius santykius, kuriu jau praktiskai negalejo buti, nes grybelis tiesiog sukele maksties issausejima. Nu zodziu buvo blogai... ir negaliu nepasidalinti savo patirtim, kai jau su tuo susitvarkiau.
Per 10 metu daug gydytoju pakeista, net pas homeopate ejau, kuri prirase zirniuku kazkokiu nesamoningu, kurie ne velnio nepadejo.
Ir viena diena kazkaip netycia susirasem su viena forumiete, kuri rekomendavo man privatu ginekologijos kabineta Vilniuje. Nuejau ten, labai daug nieko nesitikejau, nes ir anksciau gydziausi pas gydytojas, kurios dirba privaciuose kabinetuose.
Taigi nuejus pas gydytoja, pasakiau, kad turiu neisgydoma grybeli. Ji nusijuoke ir pasake, kad taip nebuna:) Viska sunkino tai, kad as alergiska Flukonazoliui, tai suzinojau irgi besigydydama nuo grybelio.
Israse man vaistu, tepaliuku. Vyrui taip pat viena kursa israse. Ir va jau 3 menesiai manes tas velnias nekankina.
As tiesiog negaliu patiketi. Dar kiekviena diena apie tai pagalvoju ir vis netikiu, kad manes tai nekankina.
Taip kad,,, net ir po 10 metu issigydyti imanoma smile.gif
Atsakyti

Geriausias receptas nuo pienligės:

1. Žvakučių nuo pienligės kursas (kad būtų ne viena, o bent trys)
2. Iškart poto žvakučių su gerosiomis bakterijomis kursas (7 žvakutės)
3. Imtymus prausiklis su pieno bakterijomis (visą laiką, net ir išnykus pienligei kitu nekeisti)

Geriamos tabletės su gerosiomis bakterijomis neveikia, reikia būtent žvakučių. Aš asmeniškai vartojau Floragyn. Jau kokius 2 metus, kaip nebuvo pienligės thumbup.gif

Man taip patarė viena ginekologė, o principas paprastas - pirmosios žvakutės išnaikina bakterijas, antrosios prisėja gerųjų. Vartoti tik žvakutes nuo pienligės beveik beprasmiška, nes daugeliui moterų natūraliai gerosios bakterijos taip greitai neatsinaujina ir tada vėl atsiranda pienligė.
Atsakyti
QUOTE(beibikas @ 2015 12 10, 08:46)
bet tai geret kursa 6 men..as bijau kad 3 men man neuzteks, o jei baigsiu-kad neatsinaujintu...

Reikes ir man 6 issiprasyt, nes tikrai negalima daugiau, kad taip testusi... sad.gif

Kaip sekasi gydytis? bigsmile.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi,kad yra tokia tema 4u.gif Mane sita liga kamuoja jau keleta metu, gyd.paemus tepineli Israsydavo gynolact, veliau teko keisti gine , bet kur tik geresne gyd.tai eiles baisines ir per ta laika kol laukiu apsigydau zvakutem,o kai paima tepineli, nieko neranda doh.gif pasiulo naudoti medvilnines kelnaites (ka as ir taip darau)i ir lomexin zvakuciu. Bet jau ir tas lomexinas nelabai padeda. Dar naudoju tepaliukus, multigyn aplikatoriu.Per si menesi liga atsinaujina antra kart. Taigi bandysiu tas kapsules bakterines, cesnaka ir greipfurtu ekstrakto voneles. Registruosiuos dar pas gine, o jei vel nieko neras, tai gal kreipsiuos kur privaciai cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguras @ 2016 04 28, 22:41)


Labai jus suprantu, kovojau su sia liga beveik metus kas menesi, mano patarimai:
-Susitvarkykite savo dieta, ismeskite angliavandenius ir cukru arba labai labai stipriai ribokite.
-Pagerkite pau D'arco, oregano papildus
-Butinai isigykite geriamuju geruju bakteriju, kai pasikartoja pienlige gerkite po dvi, o seip po viena, rekomenduoju sitas, galite panaudoti koduka UTE904, duos 5$ nuolaida pirmam pirkimui.

Sveikite 4u.gif
Atsakyti