Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Vai2lka @ 2016 04 29, 09:54)

Sveikite  4u.gif


Aciu uz patarimus bigsmile.gif , bandysiu. reikia dar ta mityba man pasireguliuot.
Atsakyti
Aš pastebiu, kad man po mėnesinių būna makšties sausumas, daktarė pasakė kad tiesiog ten išsausėja nuo tamponų tai reikia kažkuo atkurti mikroflorą. Probiotikus ir taip periodiškai geriu, esu bandžius liaudiškų priemonių, bet jau norisi ir kitko. Ką rekomenduojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laukyte @ 2016 05 04, 12:16)
Aš pastebiu, kad man po mėnesinių būna makšties sausumas, daktarė pasakė kad tiesiog ten išsausėja nuo tamponų tai reikia kažkuo atkurti mikroflorą.  Ką rekomenduojat? 


Man labai dar padeda MultiGyn gelis. Jis ir nuo sausumo, ir dar siek tiek apmazina ta perstejima. Aisku jis truputi pradzioj degina, bet tas greit praeina. Dabar nusipirkau jo Benu vaistinej,nes akcija. o gal dar yra kazkur pigiau..
Atsakyti
QUOTE(laukyte @ 2016 05 04, 13:16)
Aš pastebiu, kad man po mėnesinių būna makšties sausumas, daktarė pasakė kad tiesiog ten išsausėja nuo tamponų tai reikia kažkuo atkurti mikroflorą. Probiotikus ir taip periodiškai geriu, esu bandžius liaudiškų priemonių, bet jau norisi ir kitko. Ką rekomenduojat?  g.gif


man tai tokiais atvejais zvakutes kazkaip netinka, nemalonu schmoll.gif bet jau nekarta naudojau floragyn geli, tai viskas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, grįžau iš gydytojos su žinia, kad pienligė, be baltų išskyrų jokių kitų simptomų kaip ir nejaučiau, bet įtariau... sakė čia ne liga, o natūrali būsena biggrin.gif aišku kai paskaičiau, kaip kitos čia kankinasi tai man nepanašu, kad čia ne liga būtų...
žodžiu gydytoja kaip supratau man išrašė kažko tam kartui flugenil ovules ir geriamus probiotikus ecocillin oral. probiotikai nesužavėjo savo kaina, ir tuo, kad neradau atsiliepimų apie juos ar jie verti savo kainos, nes liepė du kursus gerti, tai kaip ir nemažai... gal kas susidūrėt, ar pagal sudėti panašių matėt, nes aš su visom trim bakterijom alternatyvių neradau. nors kuo jos ypatingos tai ir nelabai žinau.
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2016 05 11, 20:01)
žodžiu gydytoja kaip supratau man išrašė kažko tam kartui flugenil ovules ir geriamus probiotikus ecocillin oral. probiotikai nesužavėjo savo kaina, ir tuo, kad neradau atsiliepimų apie juos ar jie verti savo kainos, nes liepė du kursus gerti, tai kaip ir nemažai...

Mano gydytoja tikrai gera - man taip pat išrašė pirma kursą antibiotikų Macmiror Complex, o tada iškart kursą Ecocillin. Dar nebaigiau antibiotikų kurso, todėl apie Ecocillin pasakyti negaliu. Galite aišku tų gerųjų bakterijų pirktis ir kitos firmos, bet ar tie sutaupyti 5 eurai bus to verti? g.gif 4u.gif

O šiaip aš labiau siūlyčiau Ecocillin žvakutes, nei geriamas tabletes, nes žvakutės veiks tiesiogiai ten kur reikia, o tabletės gali veikti prasčiau, jei yra problemų su virškinimu, žarnynu ar organizmas užsiteršęs.
Atsakyti
Sveikutes,ateinu klausti jusu patarimo,nes pirma karta gyvenime su tuo susiduriau ir nesuprantu ka toliau dayt ir kaip gydytis...
Zodziu kazkur pries 2 men pradejo niezet ten,perstet,pakito isskyros,nuejau pas gine,paeme tepineli...uzdegimas plius pienlige,Sugeriau natibus nuo uzdegimo ir viena kazkokia tablete nuo grybo,soriuka nepamenu pavadinimo blush2.gif ,gal 5 dienas buvo gerai ir paskui vel...niezti,persti,deginimo jausmas slapinantis,nueinu pas kita gine,tepinelio neima,nes vizualiai jai viskas gerai,neturi prie ko prikibt ir pan,o kad nizti,tipo per daug mastau apie ten...nu labas,dar tokio ats nebuvau girdejus biggrin.gif Toliau...prie viso to dar ir hemorojus islindo,nueinu pas savo GP(seimos gydytoja,as ne LT gyvenu) ji apziuri,sako paraude biski,sisskyros normalios,paima tepineli,ats flora normali,uzdegimo nera,grybo nera,bet nerasta laktobacilu ten,reikia atstatyt...israse Ecicillin zvakuciu ,po 6 zvakutes 6 menesius bent jau,maista prisiziuriu,bulku,cukru nevalgau,gerasiasi bakterijas geriu,aisku dar tik 2 tas zvakutes sunaudojau,bet nesuprantu koks brudas ir koks biesas man ta niezejimas/perstejima/diskomforta sukelia,negi cia neisgydyta ta pielige ar del tu laktobacilu nebuvimo gali taip but,nes nu jau nerviskai veikai tas diskomfortas pastovus ten apacioj...esu neviltyje,i LT tip po dvieju men,kaip letai slenka tas laikas kai lauki,ten nors normaliai issitirciau,bet iki to laiko norisi kazkaip gydyt ta reikala,o ne laukt ir jaustis taip....
Atsakyti
gal naudojat kasdieninius įklotus? nuo jų gali niežėt.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 05 20, 21:59)
gal naudojat kasdieninius įklotus? nuo jų gali niežėt.

Naudoju....bet visada naudojau ir iki prasidedant tam niezuliui ir nekeiciau nieko.
Atsakyti
QUOTE(Ladybugg @ 2016 05 21, 20:44)
Naudoju....bet visada naudojau ir iki prasidedant tam niezuliui ir nekeiciau nieko.

Tai dabar pabandykite nebenaudoti, juk gal ta elergija ir atsirado ne iš karto. Ir kelnaitės turi būti tik medvilninės ir kelnės ne super duper aptemptos, kad ta vieta nors kiek kvėpuotų, o ne šustų.
Atsakyti
Aš veteranė šitam reikale - kelis metus kankinausi su chroniškom pienligėm, išbandžiau milijoną vaistų ir būdų jos atsikratyti. Atsikračiau, nors įprasti antigrybeliniai vaistai jau manęs nebeveikė. Dabar jau ir pamiršau, kokius metodus naudojau, viską čia rašiau, kas turit kantrybės - vartykit senas temas.

Reziumuojant. Veikti reikia trim frontais.
1. Psichologija ne paskutinėj vietoj. Filosofinis susitaikymas labai svarbus. Nu niežti, nervija, a ką darysi, vis tiek gyventi reikia. Tik atšaukus karinę padėtį ir atsipalaidavus pradėjo judėti reikalai.
2. Reikia žiūrėti bendrą organizmo būklę - maistą, hormoninį foną, skydliaukę. Gal ten kas kliba. Partnerį tabletukėm irgi maitinau, nežinau, su reikalu ar be.
3. Vietinis poveikis. Man apčiuopiamai padėjo purškalas oktiseptas (kas ne Lietuvoj - veiklioji medžiaga oktenidino dihidrochloridas / fenoksietanolis) ir kokoso aliejus.

Nu ir kantrybė.
Atsakyti
QUOTE(Ladybugg @ 2016 05 20, 14:00)
Sveikutes,ateinu klausti jusu patarimo,nes pirma karta gyvenime su tuo susiduriau ir nesuprantu ka toliau dayt ir kaip gydytis...
Zodziu kazkur pries 2 men pradejo niezet ten,perstet,pakito isskyros,nuejau pas gine,paeme tepineli...uzdegimas plius pienlige,Sugeriau natibus nuo uzdegimo ir viena kazkokia tablete nuo grybo,soriuka nepamenu pavadinimo  blush2.gif  ,gal 5 dienas buvo gerai ir paskui vel...niezti,persti,deginimo jausmas slapinantis,nueinu pas kita gine,tepinelio neima,nes vizualiai jai viskas gerai,neturi prie ko prikibt ir pan,o kad nizti,tipo per daug mastau apie ten...nu labas,dar tokio ats nebuvau girdejus  biggrin.gif  Toliau...prie viso to dar ir hemorojus islindo,nueinu pas savo GP(seimos gydytoja,as ne LT gyvenu) ji apziuri,sako paraude biski,sisskyros normalios,paima tepineli,ats flora normali,uzdegimo nera,grybo nera,bet nerasta laktobacilu ten,reikia atstatyt...israse Ecicillin zvakuciu ,po 6 zvakutes 6 menesius bent jau,maista prisiziuriu,bulku,cukru nevalgau,gerasiasi bakterijas geriu,aisku dar tik 2 tas zvakutes sunaudojau,bet nesuprantu koks brudas ir koks biesas man ta niezejimas/perstejima/diskomforta sukelia,negi cia neisgydyta ta pielige ar del tu laktobacilu nebuvimo gali taip but,nes nu jau nerviskai veikai tas diskomfortas pastovus ten apacioj...esu neviltyje,i LT tip po dvieju men,kaip letai slenka tas laikas kai lauki,ten nors normaliai issitirciau,bet iki to laiko norisi kazkaip gydyt ta reikala,o ne laukt ir jaustis taip....


Ar tik nebus bakterinė vaginozė... Makšties mikrofloros disbalansas. Simptomai labai panašūs į Jūsų išvardintus.
Atsakyti