Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 4

gal galit man padet susigaudyt, kiek pvz mazdaug (pocentaliai ar kartais) skiriasi analogisku baltu remu ir medzio imitacijos PVC langai?
ar kainu skirtumas zenklus? Nes langu reiks nemazai g.gif

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2014 12 21, 11:27)
gal galit man padet susigaudyt, kiek pvz mazdaug (pocentaliai ar kartais) skiriasi analogisku baltu remu ir medzio imitacijos PVC langai?
ar kainu skirtumas zenklus? Nes langu reiks nemazai g.gif


kiek man aiskino tai 15-20% smile.gif
bet realiai nezinau. nes pirkau is lauko rudus ir vidaus baltus... o kiek vien balti butu kainave tai net neuzklausiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robertuxas: 30 gruodžio 2014 - 12:45
QUOTE(Žydriausia @ 2014 12 21, 12:27)
gal galit man padet susigaudyt, kiek pvz mazdaug (pocentaliai ar kartais) skiriasi analogisku baltu remu ir medzio imitacijos PVC langai?
ar kainu skirtumas zenklus? Nes langu reiks nemazai g.gif


geriausiai užklauskit gamintojų konkrečiai 4u.gif mums būtų skyręsi du kartus (mediniai dvigubai brangiau)
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2014 12 21, 12:27)
gal galit man padet susigaudyt, kiek pvz mazdaug (pocentaliai ar kartais) skiriasi analogisku baltu remu ir medzio imitacijos PVC langai?
ar kainu skirtumas zenklus? Nes langu reiks nemazai g.gif


as paprasiau, kad man paskaiciuotu du var: spalva+balta, spalva+spalva. skirtumas mane net labai nustebino, nes visada visi sakydavo, kad skirtumas zenklus todel neverta ir pan. samatos skiresi ant 800Lt su PVM. 19600 ir 20400Lt. gamino Fauga
Atsakyti
QUOTE(robertuxas @ 2014 12 30, 12:38)
kiek man aiskino tai 15-20% smile.gif
bet realiai nezinau. nes pirkau is lauko rudus ir vidaus baltus... o kiek vien balti butu kainave tai net neuzklausiau wink.gif



QUOTE(laumzirge @ 2014 12 30, 15:27)
geriausiai užklauskit gamintojų konkrečiai 4u.gif mums būtų skyręsi du kartus (mediniai dvigubai brangiau)



QUOTE(BonyEx @ 2014 12 31, 14:25)
as paprasiau, kad man paskaiciuotu du var: spalva+balta, spalva+spalva. skirtumas mane net labai nustebino, nes visada visi sakydavo, kad skirtumas zenklus todel neverta ir pan. samatos skiresi ant 800Lt su PVM. 19600 ir 20400Lt. gamino Fauga



Aciu uz atsakymus, galvoju is isores ruda, o is vidaus balta. Tai kad dar nepasirinkom langu gamintoju, tai ir neuzklausem konkreciai. Vyras bando dometis ir rinktis profilius, dar neapsisprende. As skaitau SM patarimus, vyras skaito ivairiu ekspertu nuomones, nagrinejasi profilius, bet kol kas sprendimo netuim. O langus jau kaip ir galetume uzsakinet g.gif
Atsakyti
Dejausi dali dvipusiai spalvotu langu - rudai/baltu - samata pabrango 7-8 proc.
Dauguma siltu profiliu geri, tik labai sbvarbu kokybiskas susimontavimas mirksiukas.gif

QUOTE(Žydriausia @ 2015 01 02, 08:53)
Aciu uz atsakymus, galvoju is isores ruda, o is vidaus balta. Tai kad dar nepasirinkom langu gamintoju, tai ir neuzklausem konkreciai. Vyras bando dometis ir rinktis profilius, dar neapsisprende. As skaitau SM patarimus, vyras skaito ivairiu ekspertu nuomones, nagrinejasi profilius, bet kol kas sprendimo netuim. O langus  jau kaip ir galetume uzsakinet  g.gif

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 01 02, 09:58)
Dejausi dali dvipusiai spalvotu langu - rudai/baltu - samata pabrango 7-8 proc.
Dauguma siltu profiliu geri, tik labai sbvarbu kokybiskas susimontavimas  mirksiukas.gif

7-8 proc ner taip daug, tikriausiai ir reik galvot apie tokius rudai-baltus.
Vyras langus desis ir montuosis pats. Reik tik issirinkt profilius ir gamintojus. Jis ir po Lenkijos langu gamintojus dairosi,
As prisiskaicius SM sakau reik ziuret ten i tas reiksmes silumos ir svieos pralaidumu , o jis nagrinejasi pacius profilius- kiek tarpiniu, kiek tu oro tarpu ar ten uzpildo kazokios, kiek giliai ileistas stiklo paketas i profili.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 01 02, 11:11)
7-8 proc ner taip daug, tikriausiai ir reik galvot apie tokius rudai-baltus.
Vyras langus desis ir montuosis pats. Reik tik issirinkt profilius ir gamintojus. Jis ir po Lenkijos langu gamintojus dairosi,
As prisiskaicius SM sakau reik ziuret ten i tas reiksmes silumos ir svieos pralaidumu , o jis nagrinejasi pacius profilius-  kiek tarpiniu, kiek tu oro tarpu ar ten uzpildo kazokios, kiek giliai ileistas stiklo paketas i profili.



mums panašiai, išbrango apie 10 proc. vidus baltas, išorė tamsiai pilka - grafitas-antracitgraut spalva.
Atsakyti
Laba diena. Turim problemas.... Darbininkai darydami fasada uzvare langus su dekoru ir gruntu.... Gal kas zino kaip imanoma isvalyt juos, gal kokias spec.priemones zinot?.. Beje, fasada irgi padaro nekokybiskai... Vietom sluoksnis didesnis, vietoj mazesnis... Vietom kazkokie ratai... Ar imanoma kaip pataisyt si " broka"?? Ar reikia viska lupt ir is naujo pradet.... Ka patarsite??? Aciu uz pagalba.....
Atsakyti
Na toki broka neistaisysit. Taciau lupti tai jau viska, na nuostolis geras.
Atsakyti
QUOTE(Noriukas5 @ 2015 01 25, 17:52)
Na toki broka neistaisysit. Taciau lupti tai jau viska, na nuostolis geras.

Tai jo... Ir nzn ka daryt.. Kaip taisyt
Atsakyti
Dekoras (tinkas) stors ar armuojantis misinys?
Kodel langu neuzdangstet?

Imnoma, slifuojant, taciau jau dekoro naujo reiks...

QUOTE(Problema2 @ 2015 01 25, 17:57)
Tai jo... Ir nzn ka daryt.. Kaip taisyt

Atsakyti