Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 4

QUOTE(cibulis @ 2014 10 10, 20:12)
Man Salamnderiai nepatiko. Pardavėjas (Artūras B.) irgi varė ant Kommerlingo.  Man didesnį įspūdį paliko Kommerlingas.

Salamderiai - tai batai. Kai brentas kartojasi - negerai. Man Salamderiai - tik batai ir jokie ne langai.


O ka manot apie Veka Softline 82? Kaina gerokai mazesne... mano namas toks ekonomines statybos... energinio efektyvumo klase nebus A... ar tuo labiau A+... tai gal pilnai tokiu uztektu?
Atsakyti
QUOTE(robertuxas @ 2014 10 10, 20:41)
O ka manot apie Veka Softline 82? Kaina gerokai mazesne... mano namas toks ekonomines statybos... energinio efektyvumo klase nebus A... ar tuo labiau A+... tai gal pilnai tokiu uztektu?

Apie Veka net nesidomėjau, kai rinkausi langus. Kažkaip jie man neimponuoja. Aš rinkausi iš šių langų: Aluplast Energeto 8000, Kommerling proEnergyTech 88, Rehau Geneo PHZ, Doletos pasyvaus profilio. Tuo metu žiauriai norėjau Doletos, neišėjo, bet nesigailiu. Tiks ir PVC. Rehau pakišo kiaulę, nors jų langai tikrai geri. Kiaulės kaina - 1000 Lt. Nusipirkiau Rehau kiaulę ir manau, kad turiu gerus langus. Kiaulės vardas - metalas profilyje.
Atsakyti
QUOTE(robertuxas @ 2014 10 10, 21:41)
O ka manot apie Veka Softline 82? Kaina gerokai mazesne... mano namas toks ekonomines statybos... energinio efektyvumo klase nebus A... ar tuo labiau A+... tai gal pilnai tokiu uztektu?


Šioje sritį dirbantys žmonės teigia, kad Vekos firmos profiliai paprastai yra geri. Nors manęs dėl neypatingų šiluminių savybių jie irgi nežavi. Iš kitos pusės Jūs renkatės ne pačius šilčiausius Vekos profilius, tad tai mažiau aktualu.
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2014 10 08, 08:12)
Tokio dydžio langams tai neaktualu.
Geras klausimas, man irgi aktualu. Kokiake jūs mieste?
Tokio dyžio stiklų taip paprastai nepakilnosi, reikalingos dirbtuvės su tam skirta įranga.  Polisulfidas ne problema. Termorėmelis irgi ne problema, Swisspacerius ir lietuviškos įmonės surinkinėja rankomis, nes lenkimui reikalingos labai brangios staklės, o jų paklausa ne tokia didelė. Aišku išlanstytas rėmelis su vienu sujungimu būtų tik pliusas išsihermetinimo atžvilgiu.
Geriausia turėti pažinčių pas stiklo paketų gamintojus kad jie apsiimtų klijuoti labai storus paketus netelpančius į stakles.
O jūs skambinotes per įmones ar rašėte?
Viena įmonėlė man siūlė KBE88 langus su keturių stiklų paketu gana pigiai. Sakė langus gamina patys, tai ir paketai tikriausiai lietuviški. Manau, turėtų kažkas gaminti, tik reikia rasti.


Sveiki,
Dėkui visiems už pamastymus,
Miestas ~Vilnius, pažinočiau stiklo paketų gamintojus, neklausčiau supermamų smile.gif
UAB "Visi visi", reklamuojamus super duper kriptoninius keturstiklius paketus spėju, perka iš lenkų, (čia gal rinkos žinovai tiksliau žino), nes ir paketų be langų neparduoda. Man aišku skirtumo nėra, tegu nors ir mozambike, tie paketai pagaminti, tik greičiausiai, Lenkijos gamintojai tokių storų (76-80mm) turbūt irgi negamina, nes "nėra kur tokių kišti" smile.gif. Ploną keturstiklį dėti tikrai neapsimoka, tokio varijanto nesvarstau.
Skambinti neskambinau, kol kas apsiribojau laiškelių siuntinėjimu. Galvojau kad skirtumo nėra ar 3 stiklai, ar 4, dedi rėmelius ir klijuoji, o pasirodo yra... Vistik laikas spaudžia, ir greičiausiai teks mažinti angas, apsiriboti 3 stiklais ir Viliaus variantu, su žaliuzėm/langinėm (šiluma reikalauja grožio aukos biggrin.gif).

Talpinsiu į putplastį. Dėl svorio viskas aišku, net dvistiklės vitrinos tarkim 3х4m sveria tikrai daugiau, ir nieko - gamina, ir montuoja.
Atsakyti
Na ka... su langais mano paprastam namukui jau apsisresta.
Langu "konkurse" dalyvavo nemazai firmu ar net internetiniu parduotuviu. Kainos už panašų ar atitnkama komplektacija (na profilis, stiklo paketas ir t.t.) skyresi kitur vos ne x2.

Dvi Tauragės ir viena Kauno įmonė (kurios dalyvavo apklausoj) visgi rekomendavo Salamander'ius.... net maciau TIKS langai jais prekiauja. Kiek teigia kad gera firma, patikimi langai, geras garatinis ar siaip kokiu problemu sprendimo aptarnavimas.

Domejausi dar Kommerling 88+, Veka softline 82, Veka alphaline 90 MD, KBE system 88, GEALAN S 9000.

Tai va. Užsakyta Salamander bluEvolution:82.

Kodel? Palankiausia kaina ir terminai.
Savybes: stiklo paketai, profilis, tarpiniu skaicius praktiskai toks pat kaip Veka softline 82, Gealan S9000.

Stiklo paketas bus 48mm. 4-18-4-18-4.

Brangesniu ir geresniu langu nesirinkau nes nematau reikalo... kaip minejau mano namas nepretenduoja i pasyvius wink.gif

Papildyta:

Dabar pasiteiravimui... ka manot apie sandarinimo juostu klijavimo? na is lauko difusine, is vidaus garo...

ar tai butina? kodel? ar reikia klijuoti pries montavima ar galima po to?

Is lauko langai uzsileis pora centimetru polistirolo.. is vidaus planuoju atkosus daryt is extrudinio polistirolio... tad ar verta i tas juostas kist litus?

Kur palankiausia pirkt jas? kokia yra protinga siu juostu kaina uz m?

girdejau gandu kad kiti daro is stogines pleveles ir pan... kaip ten su tuo "chalturinimu"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robertuxas: 17 spalio 2014 - 12:47
QUOTE(robertuxas @ 2014 10 17, 12:47)

Dabar pasiteiravimui... ka manot apie sandarinimo juostu klijavimo? na is lauko difusine, is vidaus garo...

ar tai butina? kodel? ar reikia klijuoti pries montavima ar galima po to?

Is lauko langai uzsileis pora centimetru polistirolo.. is vidaus planuoju atkosus daryt is extrudinio polistirolio... tad ar verta i tas juostas kist litus?

Kur palankiausia pirkt jas? kokia yra protinga siu juostu kaina uz m?

girdejau gandu kad kiti daro is stogines pleveles ir pan... kaip ten su tuo "chalturinimu"?


tai cia jau tamstos pasirinkimas ar chalturinti ar normaliai pasidaryti, kad vejas nesvilptu per nesandarumus.
Atsakyti
Sumontavo mums langus kommerling 88 plus, dejo juostas. Dabar is vidaus yra vietu kur ta juosta issiplete. Kaip suprantu dabar nelabai gausis klijuoti polisterola prie angokraciu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Viktorija_ @ 2014 10 19, 12:52)
Sumontavo mums langus kommerling 88 plus, dejo juostas. Dabar is vidaus yra vietu kur ta juosta issiplete. Kaip suprantu dabar nelabai gausis klijuoti polisterola prie angokraciu?
user posted image


Kodėl turi nesigauti? Polistirolą labai nesunku apipjaustyti kad atkartotų išsipūtusios juostos formą.
Atsakyti
Sveiki,
Kas Klaipedoje paskutiniu metu dejotes langus ir ka galite konstruktyvaus patarti?
Ziuriu Vinkelyje Alphalinus, Langu parkas siulo KBE 88, Vakaru Megrame Gealeo 9000... Apsistojau prie plastikiniu langu. Viso apie 40 kvm.
Labai aktualus ir geras langu sumontavimas, garantija.
Angokrascius aplipinau 2 cm styroduru, tad desiu langus be isnesimu.
Planuoju deti dvi sandarinimo juostas, bei naudoti soudal putas.
Visus komentarus ir patarimus atidziai perskaitysiu.
Atsakyti
http://www.abakus-ok...bakus-bluenergy gal kas girdejote ka apie tokius ar bent jau galetumet pakomentuoti apie ju deklaruojamus parametrus, palyginti juos su rehau geneo md plus? busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2014 10 26, 17:21)
http://www.abakus-ok...bakus-bluenergy gal kas girdejote ka apie tokius ar bent jau galetumet pakomentuoti apie ju deklaruojamus parametrus, palyginti juos su rehau geneo md plus? busiu labai dekinga smile.gif


Nėra ko jų lyginti.

Pirmiausiai tai tik 82mm profilis, kuris jau vien dėl savo mažesnio storio negali konkuruoti su rimtesniais varžovais, antras dalykas, nematau nei viename paveiksliuke termoužpildų, o be jų, deklaruojamas šilumos sulaikymas yra neįmanomas. Man ten labiau panašu į mulkinimą ir apmulkintų klientų paiešką.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 10 26, 22:05)
Nėra ko jų lyginti.

Pirmiausiai tai tik 82mm profilis, kuris jau vien dėl savo mažesnio storio negali konkuruoti su rimtesniais varžovais, antras dalykas, nematau nei viename paveiksliuke termoužpildų, o be jų, deklaruojamas šilumos sulaikymas yra neįmanomas. Man ten labiau panašu į mulkinimą ir apmulkintų klientų paiešką.


Iš jų turiu gavusi toki pasiūlyma, dar pabrėžiu, kad langai naujame name ir kai kurie is ju vitrininiai, taigi, kiekvienam langui skirtingi parametrai nurodyti ir uw verte, pameginsiu apibendrinti
profilis salamander blu energy stiklo paketas 4/18/418/4, uw svyruoja nuo 0,75-0,89 cia pagal lango dydi, vitrinoms uw 0,67 jo stiklo paketas 6/16/6/14/6 yra ir raides dar kazkokios kurios tarp tu dvieju paketu yra skirtingos, ten lenkiskai parasyta viskas...

ir stai ka gavau is lt imones kurie siulo rehau geneo md plus profili, su termoužpildais, stiklo paketai taip pat skiriasi, 4/16/4/16/4, pvc rėmelis swisspacer pilkas ral9023, vitrina 6/14/6/12/6, kita vitrina yra nevarstoma 6/16/4/14/4, ir dar kiti langai 4/14/4/14/4.
Jžklausus imones apie vertes tai atrasyta buvo taip uf 0,7-0,9;ug0,7-1,0;uw0,77-1,00 w/m2k. Taip ir neaisku, ar cia ko kreciai mano langu parametrai ar skaiciukai is kazkur?

ir i ka dabar reikia labaou demesi kreipti ar i profilio stori, ar i deklaruojamus stiklu paketu skaiciukus? Nekantriai lauksiu bet kokiu komentaru,
Atsakyti