Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(mėlynė @ 2007 11 20, 17:37)
oi ne as supyliau visa 0,225l butelaiti bigsmile.gif
minkstas gavos atrodo turbut del to kad aukstose formose kepiau..... lotuliukas.gif
gal ir geras gavosi,nes visi nori ziauriai paragaut,bet neduodu cool.gif
siandien patikrinau ji,ziuriu visas popierius net slapias nuo romo rolleyes.gif  lotuliukas.gif

o vaisius pagal save dejau prisirinkau kruva maiseliu ir dejau po kelis vaiselius
visu rusiu tongue.gif
paskui ieskojau kasininkes tokios linksmesnes,kad neburbetu,bet vistiek bambejo truputi doh.gif

nepagailejai romo lotuliukas.gif net ir uzsigert nereikes mirksiukas.gif
o as pat su saldainiais kartais padarau, kai vaikams perku - po kelis i daug maisiuku, o kiek visko isgirstu doh.gif
Atsakyti
Aš kepiau meduoliukus pagal Askulia receptą, skanūs gavosi. 4u.gif
Atsakyti
Pernai kepiau meduolius pagal BEA receptuką ir dėjau imbiero dar.Nu thumbup.gif gavosi ir dar tais meduoliukais puošėme eglę.Iš pradžių tai supykau , kad kieti doh.gif ir tik paskui prisiminiau , kad reikia sandariai uždengti ir palaikyti biskiuką biggrin.gif Vaikai paskui per Kalėdas vežė seneliams "savo" keptų meduoliukų assa.gif
Atsakyti
Aš sekmadienį irgi išsikepiau "Kalėdinį" pyragą. Kepiau iš pusės normos. Gavosi vienas didelis 28 cm, o kitas mažiukas kekso formoje, bet nepilnas. Didelį pasidėjau "brandinti", o mažiuką ragaujam, tiksliau visus vaišinu biggrin.gif Man jis ir dabar skanus ir per kalėdas pernai skanus buvo ir visiems patiko thumbup.gif Nieko jis man nepersausas schmoll.gif Žodžiu, galima ir nelaukti kalėdų, valgyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzulis @ 2007 11 21, 12:19)
Aš kepiau meduoliukus pagal Askulia receptą, skanūs gavosi.  4u.gif


Ale ir super atrodo thumbup.gif Labai labai dziaugiuosi!

...o nuo glajaus jie dar paminkstes per pora dienu, tai visai skonis
wub.gif bus 4u.gif



...reik ir man "Kaledini" dziovintu vaisiu pyraga issikept. Parsisiunciau Kaledu eglutes forma, tai joje kepsiu cool.gif
Atsakyti
O aš truputį ne į temą parašysiu, ax.gif bet labai tikiuosi, kad kuri nors man patarsit. Persikrausčiau į naujus namučius, o juose orkaitė elektrinė. Visą gyvenimą kepiau dujinėj ir dabar man niekas nesigauna. Kai kepiau eleptrinėj morkų pyragą jis kažkaip kaistai išdžiūvo, o vidui liko tešla. O kepė 3 val. doh.gif , po to trūko kantrybė ir išmečiau. Gal kas patart galit, kokią temperatūrą reikia nustatyt kepant pyragus ir kokią kepant sausainiukus. Ar reikia išanksto įkaitint orkaitę ir kiek laiko ji kaista, kol įkaista. Kai atidarau orkaitę niekaip nesuprantu ar ji gerai įkaitus, nes termometro nėra ir vėjelis pučia (turbūt, kad rankų nenudegintų) . Niu va kiek klausimų pažėriau blush2.gif
Atsakyti
nusipirkau kepimo knyga bet ten zelatinos kiekis nurodytas ne gramais ar šaukštais bet lapeliais gal kas žino kiek tai būtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2007 11 24, 11:44)
O aš truputį ne į temą parašysiu, ax.gif  bet labai tikiuosi, kad kuri nors man patarsit. Persikrausčiau į naujus namučius, o juose orkaitė elektrinė. Visą gyvenimą kepiau dujinėj ir dabar man niekas nesigauna. Kai kepiau eleptrinėj morkų pyragą jis kažkaip kaistai išdžiūvo, o vidui liko tešla. O kepė 3 val. doh.gif , po to trūko kantrybė ir išmečiau. Gal kas patart galit, kokią temperatūrą reikia nustatyt  kepant pyragus ir kokią kepant sausainiukus. Ar reikia išanksto įkaitint orkaitę ir kiek laiko ji kaista, kol įkaista. Kai atidarau orkaitę niekaip nesuprantu ar ji gerai įkaitus, nes termometro nėra ir vėjelis pučia (turbūt, kad rankų nenudegintų) . Niu va kiek klausimų pažėriau blush2.gif

O cia pas tave nauja orkaite, ar ta sena rusiska?
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 11 22, 11:11)
Aš sekmadienį irgi išsikepiau "Kalėdinį" pyragą. Kepiau iš pusės normos. Gavosi vienas didelis 28 cm, o kitas mažiukas kekso formoje, bet nepilnas. Didelį pasidėjau "brandinti", o mažiuką ragaujam, tiksliau visus vaišinu biggrin.gif Man jis ir dabar skanus ir per kalėdas pernai skanus buvo ir visiems patiko thumbup.gif Nieko jis man nepersausas schmoll.gif Žodžiu, galima ir nelaukti kalėdų, valgyti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mergaites patarkit 4u.gif
Susiruosiau kepti Kaledini pyraga. Noriu paklausti ar reikia ji sulaistyti romu, brendziu ir t.t. Suprantu kad tai nera butina, bet kiek teko skaityti internete, jei sulaistai, tai reikia per savaite suvalgyti. Ar tiesa? Ir dar vienas klausimas, ar iskepusi geriau suvynioti i folija ar kepimo popieriu? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2007 11 24, 11:44)
O aš truputį ne į temą parašysiu, ax.gif  bet labai tikiuosi, kad kuri nors man patarsit. Persikrausčiau į naujus namučius, o juose orkaitė elektrinė. Visą gyvenimą kepiau dujinėj ir dabar man niekas nesigauna. Kai kepiau eleptrinėj morkų pyragą jis kažkaip kaistai išdžiūvo, o vidui liko tešla. O kepė 3 val. doh.gif , po to trūko kantrybė ir išmečiau. Gal kas patart galit, kokią temperatūrą reikia nustatyt  kepant pyragus ir kokią kepant sausainiukus. Ar reikia išanksto įkaitint orkaitę ir kiek laiko ji kaista, kol įkaista. Kai atidarau orkaitę niekaip nesuprantu ar ji gerai įkaitus, nes termometro nėra ir vėjelis pučia (turbūt, kad rankų nenudegintų) . Niu va kiek klausimų pažėriau blush2.gif


Aš visus kepinius kepu 175 laipsnių temperatūroje, įjungiu gamindama, o kartais ir į šaltą kišu, kai pamirštu įjungti g.gif Per valandą dažniausiai visi pyragai iškepa, jungiu kepimą iš viršaus ir iš apačios. Jei matau, kad viršus apkepė, o vidus žalias, įjungiu tik apačią ir dar sumažinu temperaturą, o jei reikia, kad greičiau apkeptųarba kepu keliais aukštais, įjungiu ventiliatorių. Pradžioj ir man buvo sunku, bet viskas ateina su patirtimi biggrin.gif 4u.gif
QUOTE(ralė @ 2007 11 24, 11:48)
nusipirkau kepimo knyga bet ten zelatinos kiekis nurodytas ne gramais ar šaukštais bet lapeliais gal kas žino kiek tai būtu  g.gif

Pas mane ant pakelio parašyta 20 gr, o yra 12 plokštelių, skaičiuok pati 4u.gif

QUOTE(poeme @ 2007 11 24, 15:26)
Mergaites patarkit  4u.gif
Susiruosiau kepti Kaledini pyraga. Noriu paklausti ar reikia ji sulaistyti romu, brendziu ir t.t. Suprantu kad tai nera butina, bet kiek teko skaityti internete, jei sulaistai, tai reikia per savaite suvalgyti. Ar tiesa?  Ir dar vienas klausimas, ar iskepusi geriau suvynioti i folija ar kepimo popieriu? Aciu  4u.gif

Aš niekuom nelaisčiau (laistoma tik kelias dienas prieš vartojimą). Daugelis vynioja į plėvelę, kiti į kepimo popierių. Aš turiu sandarų, ekologiškos plasmasės indą ir laikau jame niekur nevyniojusi g.gif Pernai išsilaikė puikiai, tikiuosi ir šiemet išsilaikys 4u.gif
Atsakyti
labai dėkui 4u.gif ,nes aš kažkaip niekada nepastebėjau zele lapeliais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tusiukas8 @ 2007 11 24, 12:58)
O cia pas tave nauja orkaite, ar ta sena rusiska?

As siuo metu UK esu ax.gif , tai ir orkaite tikriausiai anglu gamybos. Grazi visa , tik svyti blush2.gif , bet niekas man joje nesigauna. Kai isikelem, tai ji jau buvo. Tureciau instrukcija, tai paskaityciau kaip joje kept. O dabar viskas vyksta bandymu keliu blink.gif blink.gif
Atsakyti