Įkraunama...
Įkraunama...

Grybukai, voveraitės, riešutėliai, cake popsai

QUOTE(Griaustinė @ 2014 08 28, 10:22)
Kaip smagu, kad atsirado nauja tema  thumbup.gif , šį kartą labai jos laukiau.
Perskaičiau seną temą ir mano amžiuje atleistina, jei ką praleidau ...  cool.gif
Nusipirkau slikoninę cake pops forma, ji tokia uždaroma, kaip supratau, su skylutėmis viršuje. Iškilo keletas klausimų - kam tos skylutės, juk pagaliukus dėsiu vėliau? Gal kad garas išeitų?  g.gif  Ir iki kiek maždaug pildyti formeles, kad forma neatsidarytų ir nesigautų kiaušiniai iš apvalių popsiukų arba mažai nepasirodytų. Gal kuri kepėt su tokia forma ir galite patarti, būčiau itin labai dėkinga

aš dar nekepiau. Bet žinau, kam tos skylutės. Ogi tešlos perviršiui išlįsti, jeigu toks yra. Kai iškepa, reikia nuimti išlindusius galiukus, ir tada atidaryti formą.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal galetumete patarti kokia keptuve geriau rinktis grybukams, riesuteliams? na negaliu niekaip issirinkti.
Aciu begalinis!!!!
Atsakyti
Sveikos. Gal kas skubiai pasiulytu grybuku trapios teslos recepta[U][/U], o ne meduoline. Labai reikia, nes sventei reikia iskepti 100 grybuku. O nesu kepusi (ir tai tik vaikysteje dariau) kepti trapiu. Mes kepdavome tokius teslinius (t.y. kaip blynam sirdelems).
4u.gif
Atsakyti
mamos, gal kuri nretu pasikeisti vieną kartą naudotą grybukų keptuvę į riešutėlių ketuvę? Gal kuriai nereikia, arba tiesiog labiau mėgstat grybukus nei riešutėlius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 10 03, 22:40)
aš dar nekepiau. Bet žinau, kam tos skylutės. Ogi tešlos perviršiui išlįsti, jeigu toks yra. Kai iškepa, reikia nuimti išlindusius galiukus, ir tada atidaryti formą.



as irgi nekepiau tokioj, bet maciau net yuotubeje, kad skirta pagaliukams , kartu su pagaliukais stato i orkaite kepti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 05 spalio 2014 - 19:05
QUOTE(Cola 777 @ 2014 10 05, 21:03)
as irgi nekepiau tokioj, bet maciau net yuotubeje, kad skirta pagaliukams , kartu su pagaliukais  stato i orkaite kepti ax.gif

Jūs tikriausiai juokaujat.. su pagaliukais niekas nestato kepti. Pagaliukai gi plastmasiniai bedasi į popsus, pradės lydytis kepant. Gaisras bus biggrin.gif

tos skylutės skirtos tešlos pertekliui išbėgti. Gi popsas pakyla, pučiasi. Kur dėtis tešlos pertekliui? jeigu nebūtų kur dėtis, iškilnotų formą, arba pribėgtų ten visur šalia.. na man taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 10 06, 17:00)
Jūs tikriausiai juokaujat.. su pagaliukais niekas nestato kepti. Pagaliukai gi plastmasiniai bedasi į popsus, pradės lydytis kepant. Gaisras bus  biggrin.gif

tos skylutės skirtos tešlos pertekliui išbėgti. Gi popsas pakyla, pučiasi. Kur dėtis tešlos pertekliui? jeigu nebūtų kur dėtis, iškilnotų formą, arba pribėgtų ten visur šalia..  na man taip atrodo.

as irgi taip manau kaip jus, nesu kepusi tokioj formoje, bet viena kepeja paaiskino, kad kepe ir nieko neatsitiko jiems, ir as maciau juotubeje, kaip rode, kad istato tos pagaliukus ir i orkaite deda., o su perteklium, ka as zinau, elektineje keptuveje jis pasiskleidzia aplinkui to rutuliuko, tai taip ir cia manau turetu buti.
Papildyta:
QUOTE(Sigeita @ 2014 10 04, 00:30)
Sveikos mamytes,
gal galetumete patarti kokia keptuve geriau rinktis grybukams, riesuteliams? na negaliu niekaip issirinkti.

ir tas ir tas , labai skanu, cia du skirtingi skoniai, o kas geriau patinka, ta ir imkyte.
Gariunose maciau, dar mazesniu grybuku keptuve pirkti.
Atsakyti
Mano pirmieji grybukai.Darbelio yra,bet ir skanumas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2014 10 17, 11:53)
Mano pirmieji grybukai.Darbelio yra,bet ir skanumas  smile.gif

thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raima.ma @ 2014 10 17, 10:42)

Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2014 10 17, 10:53)
Mano pirmieji grybukai.Darbelio yra,bet ir skanumas  smile.gif

Labai labai grazu thumbup.gif o pagal koki receptuka darei ta skanuma ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2014 10 18, 02:43)
Labai labai grazu  thumbup.gif o pagal koki receptuka darei ta skanuma ? wub.gif

Sitie biskvitiniai,nors meduoliniai ir nelabai patiko,nes kietoki ax.gif
Atsakyti