Įkraunama...
Įkraunama...

Grybukai, voveraitės, riešutėliai, cake popsai

QUOTE(O-RE-AR @ 2014 10 18, 10:50)
Sitie biskvitiniai,nors meduoliniai ir nelabai patiko,nes kietoki  ax.gif

o receptuko neparasysi ? smile.gif
Atsakyti
o kaip daro cakepopsus? kaip suprantu, tos keptos 'spurgos' būna vientisi apvalūs gražūs biskvitukai. Su jais mažai vargo, mirkant šokolade..
Tačiau ar jie skanūs? turėtų būti sausoki, ir vienodi, neįdomūs.. na kakaviniai, balto biskvito, gal biskvito su aguonom..

o jeigu minkyt masę iš biskvito, ganašo ir dar kokių įdarų, tada rutuliukus daryt rankom?? kaip padaryt vienodus? ir ar tie rutuliukai iš 'triupinių' daryti, gerai laikosi ant pagaliuko?

och, visai norėčiau pabandyt.. dėl įdomumo..
Atsakyti
Dariau visai neseniai pirmą kart tuos popsus pagal įprastą receptą.
Vienų pačių vaikai nelabai puolėsi, bet kai pavyko išmirkyt šokolade, tai slyste nuslysta. Net ir prie kavos suaugusiem net neli kaip uoga nuslysta.
Į gimtadienį nešėmės, tai ir ten einamiausi buvo. Visi vaikai ir ne po vieną norėjo, ir visą valgė, o ne tik šokoladą.
Tad tikrai ne per sausa gaunasi. thumbup.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2014 10 18, 23:12)
Dariau visai neseniai pirmą kart tuos popsus pagal įprastą receptą.
Vienų pačių vaikai nelabai puolėsi, bet kai pavyko išmirkyt šokolade, tai slyste nuslysta.Net ir prie kavos suaugusiem net neli kaip uoga nuslysta.


Labai gražūs Jūsų popsai. O tas įprastas receptas, tai kepti kaip 'spurgas'?
ir kas tas "neli kaip uoga nuslysta'? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 10 19, 09:56)
Labai gražūs Jūsų popsai. O tas įprastas receptas, tai kepti kaip 'spurgas'?
ir kas tas "neli kaip uoga nuslysta'?  g.gif


Ech, klaidų privėliau blush2.gif "Net keli kaip uoga nuslysta" mirksiukas.gif

Receptas prie keptuvės pridėtas, ir internete visur tas pats:

200 gr. minkšto sviesto
200 gr. cukraus
200 gr. miltų
4 kiaušiniai
žiupsnelis druskos
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 10 18, 20:22)
o kaip daro cakepopsus? kaip suprantu, tos keptos 'spurgos' būna vientisi apvalūs gražūs biskvitukai. Su jais mažai vargo, mirkant šokolade..
Tačiau ar jie  skanūs? turėtų būti sausoki, ir vienodi, neįdomūs.. na kakaviniai, balto biskvito, gal biskvito su aguonom..

o jeigu minkyt masę iš biskvito, ganašo ir dar kokių įdarų, tada rutuliukus daryt rankom?? kaip padaryt vienodus? ir ar tie rutuliukai iš 'triupinių' daryti, gerai laikosi ant pagaliuko?

och, visai norėčiau pabandyt.. dėl įdomumo..


Tie vadinami tikrieji cake popsai, tai yra iškeptas ir sutrupintas pyragas, paskui daromas kremas, kad trupiniai suliptų ir rankomis formuojami rutuliukai. Kad būtų vienodi galima pasinaudoti pav. ledams serviruoti skirtu šaukštu. Man šie cake popsai labai skanūs, kepiau pagal Beatos šokoladinio pyrago receptą, jis labai drėgnas ir nereikia jokių papildomų kremų.

O tie biskvitukai, kurie spec. keptuvėje kepami kiek mažiau išraiškingo skonio, bet vaikams labiau patinka, ne tokie sotūs smile.gif Kad su jais lengviau, tai tikrai nepasakyčiau. Esu prikepus nemažai, bet krenta man jie nuo pagaliuko mirkant šokolade ir viskas doh.gif

O pabandyti tikrai verta, patiks ar ne jau kitas klausimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2014 10 19, 16:44)
Tie vadinami tikrieji cake popsai, tai yra iškeptas ir sutrupintas pyragas, paskui daromas kremas, kad trupiniai suliptų ir rankomis formuojami rutuliukai. Kad būtų vienodi galima pasinaudoti pav. ledams serviruoti skirtu šaukštu. Man šie cake popsai labai skanūs, kepiau pagal Beatos šokoladinio pyrago receptą, jis labai drėgnas ir nereikia jokių papildomų kremų.

O tie biskvitukai, kurie spec. keptuvėje kepami kiek mažiau išraiškingo skonio, bet vaikams labiau patinka, ne tokie sotūs smile.gif Kad su jais lengviau, tai tikrai nepasakyčiau. Esu prikepus nemažai, bet krenta man jie nuo pagaliuko mirkant šokolade ir viskas doh.gif

O pabandyti tikrai verta, patiks ar ne jau kitas klausimas smile.gif


ačiū už pasidalinimą patirtim. Įdomu, kodėl jie galėtų kristi nuo pagaliuko.. Gal todėl kad vientisam minkštam biskvite nėra prie ko stipriai tvirtintis, kaip kad į šlapios 'bulvytės' šoną įbedus.

Bet tas ledų šaukštas - tai tik vienas šaukštas, vienas šonas. O kaip su kitu šonu? apsukti rutuliuką tame šaukšte?
Atsakyti
Tas iškeptas biskvitinis rutuliukas bent jau man gaunasi labai lengvas ir purus, nežinau, gal receptas netinkamas, bet naudoju tą klasikinį, kur su keptuve buvo pridėtas. Tikrai ten nėra prie ko prikibti, nors ir prieš mirkymą įkišu šokolade pamirkytą pagaliuką į rutuliuką ir dar palaikau šaldytuve, kad tas šokoladas apstingtų.. Čia gal daugiau patirties turinčios galėtų pakomentuoti mirksiukas.gif

Tą ledų šaukštą rekomenduoja naudoti kaip matuoklį t.y. paimat su juo tešlos kiekį, o paskui jau tarp delnų rutuliuką susukat.
Atsakyti
Man nei vienas nekrito schmoll.gif Nors ir pirmą kart dariau blush2.gif
Pamirkyt pagaliuką reikia į gryną tirpintą šokoladą o po to į kamerą ar šaldytuvą. Gal ilgai mirkot šokolade, kad slysta? arba per trumpai šaldytuve palaikot. Man neslydo. schmoll.gif Daugiau problemų su šokolado tirpinimu turėjau doh.gif

Ir tešlos rutuliuot nereikėjo, ji tokia čiut tirštesnė nei grietinė gaunasi,kad jau atsiskiria nuo šaukšto kabinant, o ne nutįsta. Ir jei gražiai tas duobutes prikrauni, pakankamai kepimo miltelių įdedi, tai pilnai ir išsipučia iki viršutinės duobutės .
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2014 10 20, 09:08)
Man nei vienas nekrito  schmoll.gif Nors ir pirmą kart dariau  blush2.gif


o ar žinot tokį Merfio dėsnį, kad kepant ką nors pirmą kartą, tai praktiškai visoms super gaunas.. biggrin.gif O va kai antrą trečią kartą.. cool.gif

užsimaniau cakepopsų.. wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal zinote kiek laiko galima laikyt tuos cake popsus (keptus spec. keptuveje, biskvitinius) ? Reikia priruost vaiko sventei, ar galima juos laikyt pvz 2-3 dienas, kad ne viska paskutini vakara gamint?... Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 10 20, 09:27)
o ar žinot tokį Merfio dėsnį, kad kepant ką nors pirmą kartą, tai praktiškai visoms super gaunas.. biggrin.gif  O va kai antrą trečią kartą..  cool.gif

užsimaniau cakepopsų..  wub.gif


Tai, kad kepiau dar po to, bet nekrito. Reikėjo labai baltą šokoladą išbandyt, bet kad grybas gaunas man su juo. Tik plytas gadinu ir nervuojuos doh.gif
Reiks vėl vaikam prikept popsiukų. essen.gif

Savaitgalį vaflius prisiminėm, bet kad be įdaro buvo, tai ir neturėjo tokios didelės paklausos...
Gal žinot kokius įdarus į vaflius deda?

QUOTE(Pikciumachiu @ 2014 10 20, 11:39)
Sveikos,
Gal zinote kiek laiko galima laikyt tuos cake popsus (keptus spec. keptuveje, biskvitinius) ? Reikia priruost vaiko sventei, ar galima juos laikyt pvz 2-3 dienas, kad ne viska paskutini vakara gamint?... Aciu atsakiusioms  4u.gif

2-3 dienas manau tikrai galima
Atsakyti