Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 6, Sezonas!

[quote=Nefer,2014 08 29, 04:21]


Labai patiko smelio ceremonija, uzskaitau thumbup.gif bandysiu ir as padaryt.
Tik is kur gauti grazu buteli be labai dideliu investiciju?g.gif Pigiausia maciau kazkur 20Lt +atsiuntimas. O gal zinot kur Kaune butu galima nusipirkt?


As pirkau buteli smelio ceremonijai is prismos kaune. Mokejau berods 2lt su kazkiek.zinoma dar graviravimas kainavo mirksiukas.gif galit paziuret pastuke mano buteliuka ir visus darbelius mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 29, 10:05)
Oj, nekantriai lauksim nuotrauku ax.gif

Tai, o ko neuzduodi klausimu?

taigi turiu paranoja, mano nuotaka ryt eina į vestuves biggrin.gif o rytojaus svočios neatsiliepia... tai tyliu dantis net sukandus biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,aciu uz pagiras 4u.gif

Lemona ir Misis Vomband - ne tokia as ir jauna,bet smagu girdet,kad jaunai atrodau mirksiukas.gif

Sandrixe ir Denira 76 na taip,ne vienodos tos sukneles:spalvos,ilgis ir pan.gal ir ziurisi nekaip,bet tikrai pritariu agnemonas, kad dzin viskas,o svarbiausia puiki nuotaika biggrin.gif

Is tikro nepasigyriau,kad turejom nuostabius jaunuosius,kurie viskuom dziaugesi,dekojo,nuolat klause ar nereikia jokios pagalbos ir mums su pirsleliu padovanojo savaitgali pakruojo dvare su pirtim,masazais ir panasiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 08 29, 10:30)
taigi turiu paranoja, mano nuotaka ryt eina į vestuves  biggrin.gif o rytojaus svočios neatsiliepia... tai tyliu dantis net sukandus biggrin.gif

Tai, o kokiam mieste bus vestuves, tai gal ta svocia ne taip suka sau galva kaip mes visos ax.gif

QUOTE(sriukis @ 2014 08 29, 10:38)
Merginos,aciu uz pagiras 4u.gif

Lemona ir Misis Vomband - ne tokia as ir jauna,bet smagu girdet,kad jaunai atrodau mirksiukas.gif


Is tikro nepasigyriau,kad turejom nuostabius jaunuosius,kurie viskuom dziaugesi,dekojo,nuolat klause ar nereikia jokios pagalbos ir mums su pirsleliu padovanojo savaitgali pakruojo dvare su pirtim,masazais ir panasiai thumbup.gif

O jei ne palaptis kiek tau metu?

Oj, kokia grazia dovana jaunieji padare thumbup.gif
Papildyta:
diana79 , na pasakiski darbai, o ten 2-os dienos grybukai, ar muiliukai?

Dar norejau paklausti,o ten stiklainis su raidemis kas tai?

O sampano butelis i tokia deze idetas, cia tavo gamyba tos dezes sampanui ir palinkejimams thumbup.gif thumbup.gif

Oj merginos, kokios svocios gabios pas mus, man dabar uz savo darbelius net geda pasidare doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misis Vomband: 29 rugpjūčio 2014 - 10:22
Sukėliau merginos Jūsų teismui savo rakandus. Pagrindinį smėlio indą esu įkėlusi jau anksčiau.
Papildyta:
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 29, 11:19)
Tai, o kokiam mieste bus vestuves, tai gal ta svocia ne taip suka sau galva kaip mes visos ax.gif
O jei ne palaptis kiek tau metu?

Oj, kokia grazia dovana jaunieji padare thumbup.gif
Papildyta:
diana79 , na pasakiski darbai, o ten 2-os dienos grybukai, ar muiliukai?

Dar norejau paklausti,o ten stiklainis su raidemis kas tai?

O sampano butelis i tokia deze idetas, cia tavo gamyba tos dezes sampanui ir palinkejimams thumbup.gif  thumbup.gif

Oj merginos, kokios svocios gabios pas mus, man dabar uz savo darbelius net geda pasidare doh.gif

Vestuvės bus kaip suprantu kėdainiuose, bet nuotaka ir svočia kaunietės. Nuoširdžiai tikiuosi kad ji nesirūpina. Būtu man biški nefaina jei likus 3 svaitėms iki vestuvių jaunoji būtų viską mačiusi schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Ten dabar muiliukai, kuriuos dalinsiu žaidimų laimėtojams. O per vestuves ten bus rybai, nes jaunieji nakčia grybaus o ne sūrį spaus.
Ta dėžę vyras iš parketo pagamino. Tam pirmam butelį laiškas jaunosios jaunajam. Turėjo būt meilės laiškas, bet aš neskaičiau. Įveikiau salsumą thumbup.gif
Stiklainis su raidėmis taipriberta daug raidžių, gamtoje liepsiu jaunikiui sugalvoti ką jaunoji prarado , tada suverti, užkonservuoti, o prie stalo įteikti tėvui jaunosios. Bet dabar jau nežinau ar čia bus gerai.

Na va atrodo viską parodžiau, medalius užsakiau muilinius, viena svočiutė jau tokius rodė. Pagrindinį smėlio indą jau metėte. Laukiu atspausdintų žurnalų, kalendorių ir bandysiu pabaigti pažadų dėžutes. Dar liko supakuoti geriausiam komendantui dovanėlę, tai jis gaus analogiškai kaip moteris tik bus žolynų trauktinės mažas buteliukas ir vietoje rožių mažos fanų dešrelės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana79: 29 rugpjūčio 2014 - 10:31
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 29, 11:19)
Tai, o kokiam mieste bus vestuves, tai gal ta svocia ne taip suka sau galva kaip mes visos ax.gif
O jei ne palaptis kiek tau metu?

Oj, kokia grazia dovana jaunieji padare thumbup.gif
Papildyta:
diana79 , na pasakiski darbai, o ten 2-os dienos grybukai, ar muiliukai?

Dar norejau paklausti,o ten stiklainis su raidemis kas tai?

O sampano butelis i tokia deze idetas, cia tavo gamyba tos dezes sampanui ir palinkejimams thumbup.gif  thumbup.gif

Oj merginos, kokios svocios gabios pas mus, man dabar uz savo darbelius net geda pasidare doh.gif


Ne paslaptis,man 28 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 29, 08:51)
Upokšnis , bet man Jusu avatare na taip tinka prie Jusu niko thumbup.gif, tuo labiau as pirma karta perskaiciau Jusu nika kaip uposokis  lotuliukas.gif

Avataras mano kopija ax.gif

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 29, 09:24)
diana79 , jei butum Vilniuje, tai galeciau tau savo kasi pasiskolinti mano toks http://public.fotki....cios-kasis.html, jei ka prasom mirksiukas.gif

Pasižiūrėjau nuorodą ir užkliuvo taurės jauniesiems ax.gif Kuo jos apvyniotos ax.gif

Svečių ir palydo labai gražios taurės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upokšnis: 29 rugpjūčio 2014 - 16:03

Na va atrodo viską parodžiau, medalius užsakiau muilinius, viena svočiutė jau tokius rodė.


prasau priminti kur pirkote tuos muiliukus medalius. niekaip nerandu tos nuorodos
Atsakyti
Dekui mergaites, kad mano suknios neispeiket blush2.gif Nes ji man labai labai wub.gif

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 29, 09:29)
Nefer, labai grazi suknele, tik as to papuosalo nedeciau, jau geriau kokie auskarai, bet cia tik mano nuomone mirksiukas.gif


To papuosalo ir nebus, cia ne mano daryta nuotrauka. Bet kazko ant kaklo noreciau, kad nebutu taip plika. Pasirupinau dar ir kailinukais, nes speju bus vesoka.
Del pazadu torto, buciniu dezutes ir visa kita, as tame puslapyje perziurejau, nes jei randu idomia ideja iskart googlinu kas ir kaip daroma.
Tik galvoju kokias tas dezutes idomiau butu pateikti g.gif Nes daryciau arba zaidimam arba pazadam.

Papildyta:
QUOTE(Upokšnis @ 2014 08 29, 09:46)
Pirmiausia pradėti nuo scenarijaus. Gamtoj žaidimai palydai, jauniesiems užduotys. Vakare sveikinimai, židinys, tėvų žodžiai. O muzikantai bus? Gal su jais galima derinti vakarinę programą  g.gif

Čia yra gražių butelių. Pasirenkat vyno buteliai. Galima gyvai parduotuvėse apžiūrėti. Smėlis pigesnis ir didesnis spalvų pasirinkimas Ermitaže.

Nuotakos pavardės saugojimą galima perduoti broliui (jei turi). O jei nieko nėra - tada jaunajam, kad nuotaka nesugalvotų susigrąžinti  biggrin.gif


Scenarijus parsisiunciau tikriausiai visus, labai daug ka koreguosiu, nes pas mus taip viskas bus suspausta del laiko stokos, kad gamta pasidziaugsim pora val, kol vyks jaunuju fotosesija, bet ir dalyviai nores joje dalyvauti, tai kaip ir gamtos nelieka. Nebus nei pulko, tik jaunieji ir mes. Tai ir islydejimas is namu bus bleznas, kazka mama palinkes ir tiek.
Nuotakos broliai yra du, tai nei vienam duot pavarde saugot nei ka, geriau jaunikiui. Muzikantai dar ir su klaustuku.
Papildyta:
QUOTE(sriukis @ 2014 08 29, 11:25)
As pirkau buteli smelio ceremonijai is prismos kaune. Mokejau berods 2lt su kazkiek.zinoma dar graviravimas kainavo mirksiukas.gif galit paziuret pastuke mano buteliuka ir visus darbelius mirksiukas.gif


O buteli pirkot pacioj Prismoj, ne kokioj parduotuvelej joje? Siandien kaip tik pro ja praejau, na nieko dar bus laiko uzsukt. O kur ju ieskot? Prie indu ar kokiu vazu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 29 rugpjūčio 2014 - 18:58
Sekmes ryt !!!

Lemona`; Zvirbliss; Route

clap.gif clap.gif clap.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Papildyta:
QUOTE(Nefer @ 2014 08 28, 22:43)


Grazi zuknute thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sriukis @ 2014 08 29, 10:38)


Is tikro nepasigyriau,kad turejom nuostabius jaunuosius,kurie viskuom dziaugesi,dekojo,nuolat klause ar nereikia jokios pagalbos ir mums su pirsleliu padovanojo savaitgali pakruojo dvare su pirtim,masazais ir panasiai thumbup.gif

kaip cia tokia donava gavot ir nepasigyrei laiku g.gif biggrin.gif labai smagu kai ivertina tavo visa triusa jaunieji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2014 08 29, 17:01)
Na va atrodo viską parodžiau, medalius užsakiau muilinius, viena svočiutė jau tokius rodė.
prasau priminti kur pirkote tuos muiliukus medalius. niekaip nerandu tos nuorodos

šitie mano : https://www.facebook...h...e=1
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 08 29, 23:00)
Sekmes ryt !!!

Lemona`; Zvirbliss; Route

clap.gif  clap.gif  clap.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Papildyta:




Aciu smile.gif jos tikrai prireiks smile.gif sirdis jau dabar dreba smile.gif
Na ka viska supakuota ir paruosta rydienai, ir starta 6 val ryte! smile.gif daug ko nespejau, bet yra kaip yra... Maza to maziu susirgo angina tempa nekrenta jau trecia diena nors geria antibus sad.gif labai liudna, kad jis negales nei trupucio pabuti su mumis...

Einu ilsetis ir sekmes kitom svociom! smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti