Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 6, Sezonas!

diana79, na super darbai tavo brangioji thumbup.gif , ir tu dar pergyveni, ne ta svocia nieko panasaus nepadaris mirksiukas.gif

QUOTE(sriukis @ 2014 08 29, 15:14)
Ne paslaptis,man 28 mirksiukas.gif

Na labai gerai atrodai, liuks thumbup.gif

QUOTE(Upokšnis @ 2014 08 29, 16:59)
Avataras mano kopija  ax.gif
Pasižiūrėjau nuorodą ir užkliuvo taurės jauniesiems  ax.gif Kuo jos apvyniotos  ax.gif

Svečių ir palydo labai gražios taurės  wub.gif

nieko sau, tai tu nors per koki fb pasirodik, nes labai grazus tavo tipazas

Taures jauniems apvyniotos sutazine juosta mirksiukas.gif labai lengvai padaromos thumbup.gif

QUOTE(agne_vvr @ 2014 08 29, 23:00)
Sekmes ryt !!!

Lemona`; Zvirbliss; Route




Ir as prisijungiu, sekmes rytoj visoms merginoms 4u.gif 4u.gif Duokit garo, o ora ir gera nuotaika jau uzsakyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Denira76, nepagiraiu, kaip tu pasakiskai atrodei, man tu buvai grazesne nei nuotaka wub.gif wub.gif , na nepeikit merginos manes, bet mano akim taip ziurisi, o kur tu savo suknele pirkai ar nuomavaisi? Na labai superine ir modeliukas ir spalvyte, mano skonio wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misis Vomband: 30 rugpjūčio 2014 - 07:58
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 08 30, 08:57)


Ir as prisijungiu, sekmes rytoj visoms merginoms 4u.gif  4u.gif Duokit garo, o ora ir gera nuotaika jau uzsakyti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
Denira76, nepagiraiu, kaip tu pasakiskai atrodei, man tu buvai grazesne nei nuotaka wub.gif  wub.gif , na nepeikit merginos manes, bet mano akim taip ziurisi, o kur tu savo suknele pirkai ar  nuomavaisi? Na labai superine ir modeliukas ir spalvyte, mano skonio wub.gif  wub.gif

aga, oras superinis thumbup.gif tokia gaiva lauke wub.gif
pritariu Misis - labai graziai atrode Denira76 (jau neatsimenu ar tai sakiau) biggrin.gif Na komplimentu niekad per daug nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kuo didziausios sekmes siandien startuojancioms!!!!! clap.gif clap_1.gif friends.gif yahoo.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif

Diana79, Sriukis
- darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Aciu Misis Vomband, Agne_ vyr 4u.gif 4u.gif 4u.gif, nebusiu kukli, tikrai ta diena pati sau buvau labai grazi blush2.gif, manau jog mes visos jautemes kaip karalienes smile.gif O suknute nuomavausi, buvo naujai gauta, ji man ziauriai patiko ir tiko ant mano gabaritu, nesigiriu, bet sulaukiau daug pagyru, kaip sakoma: va ka daro makiazas, sukuosena, apranga, kardinaliai pakeicia zmogu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Denira76 @ 2014 08 30, 09:27)
Labas rytas 4u.gif

va ka daro makiazas, sukuosena, apranga, kardinaliai pakeicia zmogu mirksiukas.gif


tikrai taip drinks_cheers.gif
as vis dar laukiu savo foto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Denira76 @ 2014 08 30, 09:27)

Aciu Misis Vomband, Agne_ vyr  4u.gif  4u.gif  4u.gif, nebusiu kukli, tikrai ta diena pati sau buvau labai grazi blush2.gif, manau jog mes visos jautemes kaip karalienes  smile.gif  O suknute  nuomavausi, buvo naujai gauta, ji man ziauriai patiko ir tiko ant mano gabaritu, nesigiriu, bet sulaukiau daug pagyru, kaip sakoma: va ka daro makiazas, sukuosena, apranga, kardinaliai pakeicia zmogu mirksiukas.gif


O ka, cia butu keista nesulaukti, tokia grazi buvai, tikrai rubas, makiazas, sukuosena, oj kaip mus moteris pakeicia, visi sitie dalykai mums dar SPARNUS PRIDUODA BEI KARALIENES JAUSMA.

O kokia nuoma kokiame mieste ir jei ne paslaptis kokia kaina ax.gif
Atsakyti
Rugpjucio 27d.pasakojimas. Dvigubos vestuves ;-)
Jau nuo pat starto prasidejo tam tikra painiava, nes mano scenarijuj irasyta viena pora, o kad kitos nenuskriausti, tai teko itraukt ir kita. Viskas tvarkoj, tik kai antrosios poros vardus reikejo tarti, tai mintyse tiek moterisku vardu prasisuka, kol daeinu iki tikrojo(brolio zmonos) … biggrin.gif Islydejimas is namu ivyksta ramiai ir sklandziai. Mano teta manes nepazino. Veliau ji sesers klause: “O kas ta grazi blondine, kuri skaite zodzius”. Tai ji yra mano mamos brolio zmona. Ach,kaipgera, kai as zmonems ne tik pasikeitusi, bet dar ir isgrazejusi biggrin.gif … Kaipradejom kalbet apie isjudejima is namu, paaiskeja, kad nei vieni Jaunieji is 2 poru nepasirupino masinos papuosimais. Zinoma, gavo bart. Sakau: “butumet bent man pasake, buciau ka suorganizavus”.
Ceremonija zakse buvo grazi, jauki. Buvo juoko, kai sveciai paciam zakse, ceremonijos metu bande istart mamos nauja pavarde.Kam pavyko, kam taip ir nesigavo. Veliau seke kelione I pajuri. Kadangi panasejo, kad bus lietaus, tai daugiau niekur ir nevaziavom. Kol Jaunieji pamainom salo pajury, mes kopose smagiai bendravom, vaisinomes ir gurksnojom. Kadangi zmoniu ne daug, tai man sios vestuves praejo kaip koks jubiliejus. Po 18hpajudejom kavines link.Kaip gi nesustosi pakeliui ant pacio ilgiausio tilto biggrin.gif … Deje, bet netoli kavines I fotografa ileke dviratininkas. Jaunikaitis, gal 16metu, persigandes visas, nes neturejo pinigu. Gerai, kad nukentejo tik masina. Kol fotografas tvarkesi reikalus su sita netiketa situacija, mes uzatakavom baro antro auksta.Uzkandom, dar pabendravom iki karstu, kuriuos paprasem atnest, kai fotografas gris. Juk jis irgi norejo valgyt blush2.gif
Na tada ir prasidejo karti rekimas. Jaunieji pamainom pasibuciavo, bet zinoma sveciams vistiek karti. Istraukiau buciniu dezutes zaidima(tik ji dariau vokeliuose, kadangi sveciu mazai, poru vos 2 be musu su liudininku ir Jaunuju). Sita zaidima suzaide ir patys JAunieji, ir pora susiskirsciusi is 2 merginu, ir berniukas 11metu, issirinkes vyresne panele. Seimos zidinio inesimas gavosi labia grazus. Viena zidinio zvake dege mamos mama, kita jaunikio mama, o trecia jie abu kartu. Sesuo is savo puses irgi nupirko zidini kitiems Jauniesiems.
Po valso seke smelio ceremonija, kuri buvo vedama tik mamos seimai. NUOSTABI ceremonija.Labai jautru, grazu, kruopstu, emocionalu.. NA ir kaip gi be santuokos liudijimu ispirkimo. Ui juokemes iki asru is JAunuju isradingumo biggrin.gif Vakara tesem mamos seimos isventinima I seimininkus ir vakara vainikavo torto pjovimas. Mes su vyru namo isjudejom anksti, 23h. Kita diena lauke labai svarbi mums. Bet mums uzteko baliu iki soties rolleyes.gif
Atsakyti
Stai sitaip as atrodziau per pirmasias vestuves. Beje, fotografu buvo daug, o nuotraukas gavau tik is vienu, tai pasirinkimo geresnio profilio nera rolleyes.gif
http://www.part.lt/p...f0605393652.jpg
http://www.part.lt/p...4e4e7057e14.jpg
Ir bendras neryskus vaizdas is antruju vestuviu unsure.gif Jos buvo visai katik, isvis jokiu nuotrauku negavau is sveciu, tik is Jaunojo lotuliukas.gif
http://www.part.lt/p...03016cde470.jpg
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 08 30, 23:43)
Stai sitaip as atrodziau per pirmasias vestuves. Beje, fotografu buvo daug, o nuotraukas gavau tik is vienu, tai pasirinkimo geresnio profilio nera  rolleyes.gif
http://www.part.lt/p...f0605393652.jpg

wub.gif Nereali suknelė ax.gif
Atsakyti
Prakuitus vyro tara blush2.gif , radau atideta naminiui vynui toki buteli. Kaip manot ar jis tiktu smelio ceremonijai? g.gif Papuost kokiom stambesnem gelem ar dar kuom, kad butu grazus. Jis skaidraus stiklo, tik kad baisiai didelis, 2l daug smelio jam reiks biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 08 30, 23:43)
Stai sitaip as atrodziau per pirmasias vestuves. Beje, fotografu buvo daug, o nuotraukas gavau tik is vienu, tai pasirinkimo geresnio profilio nera  rolleyes.gif
http://www.part.lt/p...f0605393652.jpg
http://www.part.lt/p...4e4e7057e14.jpg
  Ir bendras neryskus vaizdas is antruju vestuviu  unsure.gif Jos buvo visai katik, isvis jokiu nuotrauku negavau is sveciu, tik is Jaunojo  lotuliukas.gif
http://www.part.lt/p...03016cde470.jpg

Mergyt, atrodei super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Džiaugiuosi kad abi dienos praėjo puikiai. Ir brolis nuotaikos negadino smile.gif

Gavau savo obuolį, ant kurio pasirašinės svečiai, vietoje lėkštės pas mus bus obuolys, va toks : https://www.facebook...h...e=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana79: 31 rugpjūčio 2014 - 19:49
QUOTE(Upokšnis @ 2014 08 31, 17:49)
wub.gif Nereali suknelė  ax.gif

Man taip pat suknele labai, labai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios
Tad jungiuosi as prie jusu (zinoma jei priimsite blush2.gif ) Po menesio teks pirma karta pirsliaut,labai pergyvenu,bet ruosiames .Blogiausiai ,kad viska tenka daryt per dideli atstuma verysad.gif o laiko ir ne per daugiausiai verysad.gif viliuosi pas jus rasti patarimu,o gal ir geru pasiulymu 4u.gif
Atsakyti