Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 6, Sezonas!

Sveikos svočiutės 4u.gif
jungiuosi ir aš į jūsų gretas, tikiuosi priimsite smile.gif Esu pakviesta piršliauti liepos pabaigoj, laiko dar yra, tad ramiai skaitinėju jūsų temutes. Piršliavusi esu keturiose vestuvėse, šiek tiek tos patirties kaip ir turiu, paskutinėse buvau pries penkis metus ir labai įdomu kas ir kiek yra pasikeitę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juliuxxx3 @ 2015 01 22, 09:45)
Sveikos svočiutės  4u.gif
jungiuosi ir aš į jūsų gretas, tikiuosi priimsite  smile.gif  Esu pakviesta piršliauti liepos pabaigoj, laiko dar yra, tad ramiai skaitinėju jūsų temutes. Piršliavusi esu keturiose vestuvėse, šiek tiek tos patirties kaip ir turiu, paskutinėse buvau pries penkis metus ir labai įdomu kas ir kiek yra pasikeitę smile.gif

Sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2015 01 22, 08:52)
Panašius pirkau  drinks_cheers.gif

čia mūsų taurės jauniesiems
user posted image
Papildyta:
Jaunieji nenorėjo balandžių, o drugelių gyvų negavome tai dariau popierinius, rašėm palinkėjimus ant kortelių ir paleidome su helio balionais po ceremonijos bažnyčioje, palyda turėjo ką veikti kol jaunuosius sveikino 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Laikrastukas baigtas, deduosi dar viena pliusa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 22, 18:10)
Laikrastukas baigtas, deduosi dar viena pliusa thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Šaunuolė mirksiukas.gif
O kada vestuvės? Įdomu kada ir man pradėti darbus g.gif

Pas mus vestuvės bus kartu su krikštynomis. Gal kas panašios patirties turi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2015 01 22, 19:53)
Šaunuolė mirksiukas.gif 
O kada vestuvės? Įdomu kada ir man pradėti darbus g.gif

Pas mus vestuvės bus kartu su krikštynomis. Gal kas panašios patirties turi? ax.gif

vestuves rugpjucio 8d, turiu ir krikstynu laikrastuka,irgi pati dariausi:) jei reikes - kreipkis;)
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 22, 21:00)
vestuves rugpjucio 8d, turiu ir krikstynu laikrastuka,irgi pati dariausi:) jei reikes - kreipkis;)

Jau kreipiuosi 4u.gif
Tikrai reiktų.
o kaip mes dalinsimės visa turima medžiaga ir pan.? jei negausim slaptažodžio, tai čia gal pačioms reiktų paštą susikurti, ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2015 01 22, 21:21)
Jau kreipiuosi 4u.gif
Tikrai reiktų.
o kaip mes dalinsimės visa turima medžiaga ir pan.? jei negausim slaptažodžio, tai čia gal pačioms reiktų paštą susikurti, ar kaip? g.gif

slaptazodzio turbut cia niekad negausim, nes as jau kiek komentuoju, parasiau ne vienai svociutei, ir nei viena nedave slaptazodzio, nezinau cia gal puse metu reikia komentuoti kad ji gauti, tai arba dalintis reikia cia, viesai, arba asmeninem zinutem.atsiuskit savo el.pastuka imesiu laikrastukus;)
Atsakyti
Kas ieškojot įdomesnių spynelių Fb radau 1001dovana.lt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 22, 21:34)
slaptazodzio turbut cia niekad negausim, nes as jau kiek komentuoju, parasiau ne vienai svociutei, ir nei viena nedave slaptazodzio, nezinau cia gal puse metu reikia komentuoti kad ji gauti, tai arba dalintis reikia cia, viesai, arba asmeninem zinutem.

Ot gražiausiai doh.gif Man tai vaiko gimtadienis ir krikštynos ne už kalnų, tad vestuvėm rošiuosi dar tik pamažu. Pasidairau karts nuo karto, pasigaudau kokių idėjų forumuose. tačiau prie rimtų darbų neprisėdau. Tai vadinasi jei čia parašysiu tik kartais, to slaptažodžio ir negausiu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kam patiks. jaunieji po nešimo per tiltą skaitė priesaiką surašyta ant širdelės padalintos į dvi puses, po to jas sukabino ir surakino spyna ir raktelį išmetėm.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(zigmeviltintautas @ 2015 01 22, 23:01)
Sveikos, gal kam patiks. jaunieji po nešimo per tiltą skaitė priesaiką surašyta ant širdelės padalintos į dvi puses, po to jas sukabino ir surakino spyna ir raktelį išmetėm.
user posted image
Mes jauniesiems vietoj skarelės dovanojom medinę dėžutę su akmenėliu, druska , duona ir medžio gabalėliu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 22, 21:00)
vestuves rugpjucio 8d, turiu ir krikstynu laikrastuka,irgi pati dariausi:) jei reikes - kreipkis;)


Ot šaunuolė thumbup.gif

Man vestuvės liepos pabaigoj, bet vis dar tik skaitinėju, skaitinėju, ir galvoju kada čia pradėt, kažkokius rėmus scenarijui turiu, bet dar toli gražu......
Atsakyti