Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiutės šnekučiuojasi toliau 6, Sezonas!

QUOTE(zigmeviltintautas @ 2015 01 22, 23:10)
Sveikos, gal kam patiks. jaunieji po nešimo per tiltą skaitė priesaiką surašyta ant širdelės padalintos į dvi puses, po to jas sukabino ir surakino spyna ir raktelį išmetėm.
user posted image
Papildyta:
Mes jauniesiems vietoj skarelės dovanojom medinę dėžutę su akmenėliu, druska , duona ir medžio gabalėliu.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juliuxxx3 @ 2015 01 22, 23:21)
Ot šaunuolė  thumbup.gif

Man vestuvės liepos pabaigoj, bet vis dar tik skaitinėju, skaitinėju, ir galvoju kada čia pradėt, kažkokius rėmus scenarijui turiu, bet dar toli gražu......

laiko dar labai daug, bet noriu iki pavasario viska pasirasyti, pasidaryti, nes kai atsils orai nebeturesiu noro prie kompiuterio sedeti:)))
jei reikes kokios info kreipkis, turiu pasirasiusi scenariju, tik dar jei rasiu kokiu idomiu minciu siek tiek pakoreaguosiu:)
p.s.ir del krikstynu gali kreiptis,birzeli maziuko krikstynos buvo,tai daug ka pati dariausi, jei reikes ko - rasyk;)
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2015 01 22, 21:56)
Ot gražiausiai doh.gif  Man tai vaiko gimtadienis ir krikštynos ne už kalnų, tad vestuvėm rošiuosi dar tik pamažu. Pasidairau karts nuo karto, pasigaudau kokių idėjų forumuose. tačiau prie rimtų darbų neprisėdau. Tai vadinasi jei čia parašysiu tik kartais, to slaptažodžio ir negausiu unsure.gif

Geriausia parašyti a.ž. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 23, 00:23)
laiko dar labai daug, bet noriu iki pavasario viska pasirasyti, pasidaryti, nes kai atsils orai nebeturesiu noro prie kompiuterio sedeti:)))
jei reikes kokios info kreipkis, turiu pasirasiusi scenariju, tik dar jei rasiu kokiu idomiu minciu siek tiek pakoreaguosiu:)
p.s.ir del krikstynu gali kreiptis,birzeli maziuko krikstynos buvo,tai daug ka pati dariausi, jei reikes ko - rasyk;)


Aiū jums mergaitės, jūs tikros šaunuolės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zigmeviltintautas @ 2015 01 22, 23:23)


O mintis su priesaika ant širdelės man labai patiko, pasinaudosiu šia mintim, jei nesupyksite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zigmeviltintautas @ 2015 01 22, 23:23)

Sveiki, o sakykit kokia reiksme tos dezutes su tais daiktais? Labai patiko man ideja, tik ka pasakyti iteikiant?
Papildyta:
Kazkaip pas mane dar tik padrikos mintys, aisku ir laiko iki rugpjucio daug, bet kaip minejo JolantaDen norisi iki siltu oru susideliot tuo labiau kad su leliuku dar namuose, tik labai nesinori cia daug kalbet bijau kad nenuskaitytu jaunoji smile.gif
Siai dienai tik smulkmenu tokiu kaip medis palinkejimu, susitaikymo.dezute, laikrodis su pozom nakciai, keletas zodziu bandau kurti pati. Dar jauniesiem galvoju baznycioj prasysiu su smuiku kad pagrotu, ir tyliam fone smuiko paskaityti is svento rasto apie meile smile.gif
Atsakyti
sukurtas naujas 2015m,svociusiu forumiukas,prasom prisijungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2015 01 23, 14:53)
..... Dar jauniesiem galvoju baznycioj prasysiu su smuiku kad pagrotu, ir tyliam fone smuiko paskaityti is svento rasto apie meile smile.gif

Labai faina idėja su smuiku bigsmile.gif
Pas mus per vestuves viena mergina iš pulkelio skaitė. Pats kunigas liepė susirasti žmogų, kuris paskaitytų atitinkamą ištrauką. buvo labai gražu smile.gif
Atsakyti
Darysite svečiams dovanėles (ant stalo) ar paliksite tą reikalą jauniesiems? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zigmeviltintautas @ 2015 01 22, 23:23)

Papasakokit apie ta dezute idomu labai ir kur ja gaminot? Aciu

Tepaluota as tai dovaneliu nedarysiu sakiau gal padesiu tik taisykles kaip elgtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2015 01 24, 00:11)
Darysite svečiams dovanėles (ant stalo) ar paliksite tą reikalą jauniesiems? unsure.gif

Aš dovanėlių irgi nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 23, 17:58)
sukurtas naujas 2015m,svociusiu forumiukas,prasom prisijungti  4u.gif



Laba vakara imeskite nuorodą kad lengviu rasti butų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kritulis @ 2015 02 03, 22:47)
Laba vakara imeskite nuorodą kad lengviu rasti butų smile.gif

2015 - ųjų Svočių nameliai
Atsakyti