Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

gėda pelėda man, kokius du mėnesius nebuvau SM įlindus....kompo naudojimą sumažinau iki minimumo - tik paštas ir foto tvarkymas. FB telefone visą laiką kabo. Bet grįžtu į šeimą smile.gif einu skaityt 15 anos temos psl, ir paskui 3 šios biggrin.gif
Atsakyti
sveikos draugaites mirksiukas.gif

braskut, aciu uz nauja temuke thumbup.gif

sveikatytes ligoniukams ax.gif
nors maniskiai vis dar basi po lauka palaksto, kai kada ir tik su triusikeliais, bet tfu tfu tfu, laikosi

mano darzas, tikra tragedija, i ji pasiziuriu tik is antro auksto doh.gif
nu kada nors ir ten nueisiu biggrin.gif
siais metais nieko nepasistaciau ziemai, tingiu-netingiu, bet ner laiko tam, galvoju, kad mano anyta mane myli ir suselps blush2.gif

QUOTE(mijaka @ 2014 09 02, 16:38)
gėda pelėda man, kokius du mėnesius nebuvau SM įlindus....kompo naudojimą sumažinau iki minimumo - tik paštas ir foto tvarkymas. FB telefone visą laiką kabo. Bet grįžtu į šeimą smile.gif einu skaityt 15 anos temos psl, ir paskui 3 šios biggrin.gif

netingi tiek skaityti? biggrin.gif
perskaiciau tik 3 puslapius, nepacitavau ir pamirsau ka norejau parasyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 09 02, 11:53)
tai ir mes po to pasibučiuojam biggrin.gif

hmm..o jus suituokę? aš šiaip iš kaimo tai tokių modelių šemos mažai žinau, nebent vyras furistas būna.
Jis tikrai su mama negyvena? nes tokie peraugę vaikai dažniausiai prie mamos papo glaudžias
man reikia paragauti, o tada jau bandyt


oj tu padykėle!

ne, mes nesusituokę. ir jis negyveno su mama kai susipažinom. dabar pas ją grįžo kuriam laikui... o prie papų mėgsta glaustis - negaliu to paneigt, tik ne prie mamos lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, elitines damutes su moliugais:) biski apleidusi buvau supermamas, per tuos pasiruosimus mokslams. Pradzioj skolos:
- Dalyte, as su masina, galiu privezti rubelius, sorry, prazioplinau ana treciadieni.
- Brashkiene, mano kol kas tik 1 vnt eina ugdytis, Vilniuje ir mokykla, ir visi bureliai. Nelabai ir iseitu kitaip, nes lanko Azuoliuka nuo darzelio. Tai ryte vyras vaziuodamas i darba nuveza ji i mokykla, tada po pamoku pesciom keliauja per miesta i burelius, o vakare priklausomai kada baigiasi, arba iki darbo atvaziuoja, arba as vaziuoju ir parsivezu. Nes pvz Azuoliukas megsta padaryti repeticijas nuo 19 iki 21 val. Durniai siaip tuo aspektu, pikta as ant ju:)

Lazanija megstu ir moku daryti, bet maciau jau atsake merginos smile.gif keli mano "slapti" patarimai kad skaniai gautusi - negaileti besamelio padazo, pirma sluoksni visada deti ne lakstus, o idaro, lakstus perpilti karstu vandeniu pries dedant (as tiesiog po kranu pakisu) ir sluoksniuojant ziureti kad joks laksto kampukas neliktu neapsemtas idaro ar padazo. Besameli dedu tirsta, i ji biski dedu surio, del skonio ir del klampumo ir juo uzpilu visus sluoksnius, o ant virsaus tai isvis daug. Tada sultinga buna ir niekada sausa. Muskato dar negaileti i balta padaza.

Pas mane siemet dvi mikro cukinijos ir nei vieno moliugelio.. Pirksiu kur nors, nes noriu uzsaldyt maziukui i koseles kad butu. As tai sutarkuoju ir tada saldau, tokiu budu maziausiai vietos uzima saldiklyje. Priviriau uztat maziukui obuoliu-avieciu tyreles, avizines koses dabar ja skaninu:)

Maciau apie vasaros uzdaryma snekejot, labai labai noreciau sudalyvaut ir susipazint. Is postu tai jus tikrai nuostabios ir pacios paciausios mamytes, butu smagu gyvai tokias kaimynkas pazinti smile.gif
Papildyta:
Nu ir pavariau kalbos.. Bet dar nepakankamai tarskejimo poreiki patenkinau, tai dar pasiskusiu smile.gif isvaziuoja mano brangiausias dviems savaitems i komandiruote, i Afrika. Tai apart kad ziauriai nervuojuosi del visokiu ebolu ir daznai krentanciu lektuvu, tai dar ir lengva panikute mane apemus del to, kai kas valanda nakti maitindama maliuka sugebesiu 6 ryto keltis ir vezti dicki i mokykla ir tt. Nes nuo miego trukumo jau ir dabar biski plaukioju i sonus. Nu bus issukis:)

Rudakase, kur dirbi ir kokias proceduras darai? Noriu ziauriai masazo, o jei dar anticeliulitinio ir liekninancio, tai ir isvis:) ir siuvejos Trakuose reikia, jei kas galit rekomenduot. Mamai kostiumeli reiktu kad ant mano susirasymo pasiutu..

Viskas, ciaupiuosi, o tai kaip atsuko kas kraneli:)
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 09 02, 10:53)
O ką tunori siūdintis?

Reikia kelnes pataisyt. Bet ten liemenį ardyti reikia, ne visos siuvėjos moka gražiai..

QUOTE(Veja234 @ 2014 09 02, 22:05)
Rudakase, kur dirbi ir kokias proceduras darai? Noriu ziauriai masazo, o jei dar anticeliulitinio ir liekninancio, tai ir isvis:) ir siuvejos Trakuose reikia, jei kas galit rekomenduot. Mamai kostiumeli reiktu kad ant mano susirasymo pasiutu..

Ir aš info apie masažus laukiu ir apie siuvyklą smile.gif

Merginos, o gal kas Trasalyje darėtės manikiūrą/pedikiūrą?
Atsakyti
QUOTE(venddetta @ 2014 09 02, 20:41)
oj tu padykėle!

ne, mes nesusituokę. ir jis negyveno su mama kai susipažinom. dabar pas ją grįžo kuriam laikui... o prie papų mėgsta glaustis - negaliu to paneigt, tik ne prie mamos lotuliukas.gif


ne daugiau, nei tu biggrin.gif

man tai jis toks mamyčiukas pasirodė, bet dar turi laiko ji reabilituoti biggrin.gif

QUOTE(Veja234 @ 2014 09 02, 23:05)


Lazanija megstu ir moku daryti, bet maciau jau atsake merginos smile.gif


Maciau apie vasaros uzdaryma snekejot, labai labai noreciau sudalyvaut ir susipazint. Is postu tai jus tikrai nuostabios ir pacios paciausios mamytes, butu smagu gyvai tokias kaimynkas pazinti smile.gif

isvaziuoja mano brangiausias dviems savaitems i komandiruote, i Afrika.


Viskas, ciaupiuosi, o tai kaip atsuko kas kraneli:)


tačiau, jos pagailėjo savo slaptų gudrybių, na bet kol neparagausiu, pati nebandysiu daryt.

nu naujokių prirašymą daryt reikia biggrin.gif tik kad su orais jau sunkiai gaunas

blink.gif eina sau, bet jai jo tikslas nėra ieškoti ebolos viruso židinių, viskas bus gerai smile.gif bet tai egzotiška tokia komandiruotė į Afrika

o tu kalbėk, kalbėk, vis smagiau

QUOTE(miau @ 2014 09 03, 11:30)

Merginos, o gal kas Trasalyje darėtės manikiūrą/pedikiūrą?


niekada. nebent Kaškoniukas ten lankos

Atsakyti
Laba.buvau prisicitavusi, bet suskambo telefonas ir po pokalbio su mama visos citatos dingo.Va ir išmanusis telefonas:D
Kur dirbu ir ka darau keliu saito adresa, nes taip reiktu daug rasyti ir pasakoti smile.gif www.jaunatvesnamai.lt
Galiu tik pasakyti, kad pagrindinės procedūros lieknėjimas, celiulito gydymas.Pagrinde proceduras atlieku su aparatais, nes visi besikreipentys nori kuo greičiau pasiekti uzsibrezta tiksla.
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2014 09 03, 15:35)
Laba.buvau prisicitavusi, bet suskambo telefonas ir po pokalbio su mama visos citatos dingo.Va ir išmanusis telefonas:D
Kur dirbu ir ka darau keliu saito adresa, nes taip reiktu daug rasyti ir pasakoti smile.gif www.jaunatvesnamai.lt
Galiu tik pasakyti, kad pagrindinės procedūros lieknėjimas, celiulito gydymas.Pagrinde proceduras atlieku su aparatais, nes visi besikreipentys nori kuo greičiau pasiekti uzsibrezta tiksla.

Bet gal brangu ten? Ar nelabai? Akcijas kokias darot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2014 09 03, 16:43)
Bet gal brangu ten? Ar nelabai? Akcijas kokias darot?  ax.gif

Man lyginant su kitomis istaigomis atrodo nebrangu, bet kaip kitam atrodo nezinau smile.gif o nuolaidu visada tam tikrom procedurom buna


Atsiminiau, kad Vendeta manes klause apue pomidorus:) tai pomidorus dziovinau dziovileje pati smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Idomu jus skaityti, bet nezinau ar turiu teise isiterpti i jusu pokalbius. Turbut jau busiu ismesta is jusu burelio blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Labai geda, Dalyte, kad ir su tavimi nesusitikau. Aisku dar ne velu. blush2.gif blush2.gif


Siuvejos pigiausios ir visai neblogos yra uz policijos (isikurusios daugiaaukscio namo rusyje). Net nezinau kaip cia israiskingiau paaiskinti. Yra trys siuvejos, kurios papigiai daro, o kokybe nesiskundziu. 4u.gif


Papildyta:
Žiūriu merginos dabar bendraujat ir fb ir sm. Tempai jusu nerealus. Saunuoles, o as nieko nebespeju. Geriausiu atveju nuvaziuoju 1 karta per savaite i trasali pasportuoti.
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2014 09 06, 16:31)
Sveikos,

Idomu jus skaityti, bet nezinau ar turiu teise isiterpti i jusu pokalbius. Turbut jau busiu ismesta is jusu burelio blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Labai geda, Dalyte, kad ir su tavimi nesusitikau. Aisku dar ne velu.  blush2.gif  blush2.gif
Siuvejos pigiausios ir visai neblogos yra uz policijos (isikurusios daugiaaukscio namo rusyje). Net nezinau kaip cia israiskingiau paaiskinti.  Yra trys siuvejos, kurios papigiai daro, o kokybe nesiskundziu. 4u.gif
Papildyta:
Žiūriu merginos dabar bendraujat ir fb ir sm. Tempai jusu nerealus. Saunuoles, o as nieko nebespeju.  Geriausiu atveju nuvaziuoju 1 karta per savaite i trasali pasportuoti.


O fb tai kur? Ir as noriu:) smilga, o tu kuriam gale Traku apylinkiu gyveni?
Atsakyti
QUOTE(Veja234 @ 2014 09 07, 12:11)
O fb tai kur? Ir as noriu:) smilga, o tu kuriam gale Traku apylinkiu gyveni?


As fb ramune, gyvenu as paciuose Trakuose, salia pradines mokyklos.
Siandien Trakuose grazi svente prie baznycios. gal kuri sudalyvavote? Susitikau su misko uogele. Vaikuciai galejo pasivazineti su arkliukais, poniais. Pasivaisinti ivairiais skanumynais, zirniu kose. Super viskas patiko ir tiko. Taip pat koncertukas neblogas- dainavo alytaus dezavu choras su asta pilypaite. 4u.gif
Papildyta:
Gal kuri zinote, kur nupirkti vaikams tvirta dviaukste lova. Kiek ziurineju visos man atrodo siaip sau. Noretusi tvirtesnes verysad.gif o niekur akys neuzkliuna...
Atsakyti