Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

QUOTE(smilga79 @ 2014 09 07, 17:33)
Gal kuri zinote, kur nupirkti vaikams tvirta dviaukste lova. Kiek ziurineju visos man atrodo siaip sau.  Noretusi tvirtesnes  verysad.gif o niekur akys neuzkliuna...

IKEA žiūrėjot? Mačiau ten dviaukštę medinę, bet kai nereikėjo, tai iš arčiau netikrinau, ar stabiliai tvirta. Mes sūnui kažkad pirkom JYSK, viskas buvo super, ilgai 2 aukšte miegojo, dabar išmontuota į dvi paprastas.
Atsakyti
Labas vakaras, mergikės smile.gif

Smilga, Tu tikrai laukiama ir sąrašuose esi smile.gif
Veja, fb- tai feisbukas biggrin.gif
O dviaukštę kai ieškojau, žiūrėjau dėvėtą, kad būtų užsakomo darbo, tos būna tvirčiausios. Nes naujos užsakymai man pasirodė nepigūs.

Turiningas savaitgalis smile.gif šeštadienį gėlynėlį susikūriau, šiandien pas Tėvus jų dovana džiuginau šeimyną- su naujuoju siurbliuku visas lovas, minkštus kampus ir dalį kilimų išploviau smile.gif o jie už tai cepelinais pavaišino... Niam smile.gif tada grįžus, mb priminė mano pažadą mašiną išplauti, tai dar pasidarbavau smile.gif obuolių prisivaliau, vėl uogienę su cinamonu virsiu, bais skani man pasirodė. Šeštadienį picą kepiau, nuostabų picų pado receptą aptikau. Tešla gavos minkšta ir ką tik kepta, ir šiandien pašildyta.
Papildyta:
Picos pado receptas smile.gif http://www.tastyart....-paprasta-pica/
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 09 07, 20:39)
Labas vakaras, mergikės smile.gif

Smilga, Tu tikrai laukiama ir sąrašuose esi smile.gif
Veja, fb- tai feisbukas biggrin.gif
O dviaukštę kai ieškojau, žiūrėjau dėvėtą, kad būtų užsakomo darbo, tos būna tvirčiausios. Nes naujos užsakymai man pasirodė nepigūs.

Turiningas savaitgalis smile.gif šeštadienį gėlynėlį susikūriau, šiandien pas Tėvus jų dovana džiuginau šeimyną- su naujuoju siurbliuku visas lovas, minkštus kampus ir dalį kilimų išploviau smile.gif o jie už tai cepelinais pavaišino... Niam smile.gif tada grįžus, mb priminė mano pažadą mašiną išplauti, tai dar pasidarbavau smile.gif obuolių prisivaliau, vėl uogienę su cinamonu virsiu, bais skani man pasirodė. Šeštadienį picą kepiau, nuostabų picų pado receptą aptikau. Tešla gavos minkšta ir ką tik kepta, ir šiandien pašildyta.
Papildyta:
Picos pado receptas smile.gif http://www.tastyart....-paprasta-pica/

Brashkiene, nevaryk! biggrin.gif gi zinau, kas tas fb, klausiau ar grupe turit kokia susikurusios, kad ir mane pakviestumet:)
O uz picos receptuka aciu, pabandysim:)

Smilga, as ir patarciau ikejoj paziureti, ten daug buvo dviauksciu.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Veja, nevarau, ne taip supratau ant vakaro biggrin.gif beveik mieganti rašiau biggrin.gif taip, sukurta neseniai tokia grupelė smile.gif o kaip pačią fb rasti? Cekava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2014 09 06, 16:31)


Labai geda, Dalyte, kad ir su tavimi nesusitikau. Aisku dar ne velu.  blush2.gif  blush2.gif

Saunuoles, o as nieko nebespeju.  Geriausiu atveju nuvaziuoju 1 karta per savaite i trasali pasportuoti.




ir kai tu jautiesi??? prašiausi prašiausi ir neįsiprašaiu biggrin.gif gal dar busit kaime?

aš ir su dviračiu retai važinėju, tai tas tai tas...tik knygą paskaitau, įsimylėjau Silva Rerum. pagalvojau, kad čia panašiai, kaip didiengi amžiai, tik lietuviški tongue.gif




QUOTE(smilga79 @ 2014 09 07, 17:33)

Gal kuri zinote, kur nupirkti vaikams tvirta dviaukste lova. Kiek ziurineju visos man atrodo siaip sau.  Noretusi tvirtesnes  verysad.gif o niekur akys neuzkliuna...


o tu nori per abu aukštus vaikus guldyt? ar to kur stalas apačioje?
pažiūrėk salexl.com ten kelios yra, mes Ugnei iš ten pirkom, bet paprastas su arkliais dekoruota smile.gif

QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 09 07, 20:39)


Turiningas savaitgalis smile.gif

. Šeštadienį picą kepiau, nuostabų picų pado receptą aptikau. Tešla gavos minkšta ir ką tik kepta, ir šiandien pašildyta.



gal galiu kada tave su siurbliu pakviest į svečius? biggrin.gif kilimų neturiu, bet lovų turim smile.gif

aš irgi moku picą kept tongue.gif paskutinį kart kepiau iš pirktinių padų kepiau, tai pica buvo net neskani...o va su ta namine tešla, net padas pritraukę skonių





QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 09 08, 07:39)
o kaip pačią fb rasti? Cekava biggrin.gif


pažiūrėkit pas mane drauguose, tarp naujų draugų, jai patvirtino tongue.gif
gi mes normalios draugės, susitinkam prie maximos tongue.gif


mes tai savaitgalį net nežinau ką veikėm, bet ramiai namus patvarkiua, į svečius nuvažiavom, truputi pakasėm bulvių pas sesę, kad mus cepelinais pavaišintu, kitą savaitgalį ir pas save kasim, nors mb jau sekmadienį spirgėjo, kad mirk gyvenk reikia jam bulves kast doh.gif oras fainas, lauke truputi pasikrapščiau, ir aš savo viržius pasodinau smile.gif bet pas mane ten truputi nesamonynas, nes vinuogė užaugo ant pusė darželio, pavasarį reiks pakareguot viską pagal taip
planuojam medžių nupjauti kelis, bet čia mb užduotis. žiauriai didelis mūsų kiemas neina visko gerai sutvarkyt, tai po kampelį, po truputi...einu prie tos nuomonės geriau kai daug žolės ir mažas darželis, kad gražu būtu, nes kitaip nesusitvarkyčiau


Ugnė įsismagino su keturračių važinėt ir jau tokia bebaime, tik ir tempia tėvelį, kad pavežiot ir gazo duot ir brolį įdarbino, tik žiūrim viena, kad nenuvažiuotu, nes net aš nevažinėju
Atsakyti
Mūsų irgi laukia medžių pjovimai. Mb tik pjūklą susigrąžins iš samo mamos boyfriendo ir sakė, pjaus pjaus biggrin.gif

Na va, prisistačiau dar uogienių ir kompotų iš obuolių, gal jau užteks. Mažoji pietų nulūžo, einu gert kavos ir dar porą gėlyčių pasodint smile.gif kaip aš save myliu tokią darbingą biggrin.gif
Atsakyti
Brashkienė aria kaip užsukta smile.gif Kad man tiek energijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 09 08, 07:39)
Labas rytas smile.gif

Veja, nevarau, ne taip supratau ant vakaro biggrin.gif beveik mieganti rašiau biggrin.gif taip, sukurta neseniai tokia grupelė smile.gif o kaip pačią fb rasti? Cekava biggrin.gif

As tau i az parasiau, tai dabar lauksiu pakvietimo i elitiniu grupe wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2014 09 07, 18:22)
IKEA žiūrėjot? Mačiau ten dviaukštę medinę, bet kai nereikėjo, tai iš arčiau netikrinau, ar stabiliai tvirta. Mes sūnui kažkad pirkom JYSK, viskas buvo super, ilgai 2 aukšte miegojo, dabar išmontuota į dvi paprastas.



Sveikos mergaites,

Lova ikejoje ziurejome, bet pasirode nelabai stabili. Noretusi tvirtesnes.. Gal reiks braskienes patarimu pasinaudoti ir pirkt panaudota. Braskiene, tu saunuole pavydziu tau energijos. Kaip tu taip gali kaip uzsukta. Darzai, namai, maisto gamyba, o kur dar speji ir paplauti baldus ne tik sau, bet tevams... 4u.gif

Noreciau su Jumis susitikti, bet tokia tormazas...net geda..

Dalyte, dar ne velu. Reciau bunam kaime, bet jei bus geri orai butinai susitiksim...

Siandien mano mergina mane taip isnervino. Tiek pykstos del jos maitinimo. Atsikelus ryte suvalgo sumustini, po pamoku pietus mokykloje, vakariene siendien 20.30 doh.gif Vos neprilupau, pati nesugebejau sukontroliuoti, nes isvaziavau pasportuoti blush2.gif Va taip dienos ir bega. Skubi, o nieko nepadarai... blush2.gif

Faceboke bendrauju minimaliai, nes retai prisijungiu. Nespeju su merginu tempais.
Atsakyti
Meerginos, nu baikit smile.gif aš tuoj energiją konservuot pradėsiu ir dovanoti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas ax.gif

QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 09 08, 22:00)
Meerginos, nu baikit smile.gif aš tuoj energiją konservuot pradėsiu ir dovanoti smile.gif

Aš į eilę stoju tongue.gif man vieną stiklainiuką tos energijos bigsmile.gif

Paskaičius jus, tai totalia tingine jaučiuos, nieko nespėju, nieko nepadarau... Bet ir puškuoju tik pastaruoju metu, nors dar 1,5mėn. liko. Sugebu, vaikus į mokyklą nuvežt, parvežt na dar namuose biškiuką pasitvarkyti, valgyti kažką pasigaminti, bet jei darau, tai bent dviem dienom, kad kita laisva būtų nuo valgio gaminimo tongue.gif
Jūsų gėlynų grožių prisižiūrėjus irgi baltas pavydas ima - šiais metais net žolės nusiravėt padoriai negaliu blush2.gif

Braškiene, gal receptuku pasidalintum obuolienės su cinamonu?

Ir klausimukas neseniai mamomis tapusioms: ar "atsidėkojot" už gimdymą, aš vis suku galvą, gal ką nors simboliško nupirkt ir įteikt po gimdymo, nes neplanuoju su niekuo tartis, bet MB yra priešiškai prieš visas tokias dovanas nusiteikęs g.gif

Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Obuolienė su cinamonu
5kg obuolių, 1,5kg cukraus. Obuolius nuvalyt, supjaustyt, sumaišyt su cukrum ir palikti 12 val.uždengus. Tada nupilti skystį ( aš jį po to užverdu ir supilu į stiklainius kaip sirupą praskiedimui). Užvirti, įberti kiek nori cinamono pagal skonį, užvirti ir sudėt į sterilizuotus stiklainius smile.gif ir viskas smile.gif
Atsakyti