Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

na pagal tai ką matom tai ji buvos vestuvių priešininkė,
o va apvali sumelė paskatino principus pamiršti
tai, kad ji dėl pinigų visokių nesąmonių pridarydavo ir anksčiau
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 11 05, 17:29)
na pagal tai ką matom tai ji buvos vestuvių priešininkė,
o va apvali sumelė paskatino principus pamiršti
tai, kad ji dėl pinigų visokių nesąmonių pridarydavo ir anksčiau

Gaila Nilso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2014 11 05, 13:24)
Kaip supratau siandien geris baigesi  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Nemačiau šiandien. Kas ten nutiko su Patricija?

O Sabrina tai man irgi ne prie širdies schmoll.gif Jai su Goranu tiktų poroj būti. Abu tokie skystalai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 11 05, 21:24)
Nemačiau šiandien. Kas ten nutiko su Patricija?
O Sabrina tai man irgi ne prie širdies schmoll.gif Jai su Goranu tiktų poroj būti. Abu tokie skystalai biggrin.gif

Patricijai prisisapnavo ir ji pabudo vėl blogiete
jo šie du tai jau tikrai tiktu į porą, nes vis lengvų pinigų vaikosi
Atsakyti
Apvalios Sabrinos akelės buvo, blink.gif blink.gif blink.gif
kai Nilsas pasakė, kad pinigus paaukojo
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 11 07, 00:22)
Apvalios Sabrinos akelės buvo,  blink.gif  blink.gif  blink.gif
kai Nilsas pasakė, kad pinigus paaukojo

as tai laukiu kada paulina su leonardu bus kartu.
berods 2000 serijoje sarlote isteka uz vyresniojo stalio, o paulina jau su leonardu. nebe daug liko laukti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miglaitiene: 07 lapkričio 2014 - 15:03
QUOTE(miglaitiene @ 2014 11 07, 17:02)
as tai laukiu kada paulina su leonardu bus kartu.
berods 2000 serijoje sarlote isteka uz vyresniojo stalio, o paulina jau su leonardu. nebe daug liko laukti

Paulinos ir Leonardo vestuvės tik 2064 serijoje,taip kad įtariu,jog bus dar visko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 11 07, 15:43)
Paulinos ir Leonardo vestuvės tik 2064 serijoje,taip kad įtariu,jog bus dar visko.  smile.gif

o jau tada galetu buti ir pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2014 11 08, 00:43)
o jau tada galetu buti ir pabaiga  biggrin.gif

Iš tikrųjų ir galėtų baigtis. Jau kažkaip pabodo,ir nors turiu galimybę žiūrėti,bet žiūriu tik kada ne kada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 11 08, 22:40)
Iš tikrųjų ir galėtų baigtis. Jau kažkaip pabodo,ir nors turiu galimybę žiūrėti,bet žiūriu tik kada ne kada blush2.gif

man tai laikas serialo superinis,mano laiku ji 8val. rodo,tada griztu is darzo palike sese ir sedam su mazium pusryciauti biggrin.gif tai net 5-ieni apie ta daktare kur rodo jau ziuriu doh.gif biggrin.gif
bet vistiek manau gana,nes jau nesamones rodo rolleyes.gif

idomu,kaip tai Koko baigsis,nejaugi paliks ta Gorana ir gris pas daktariuka rolleyes.gif is tikro galetu gris,nu tas Goranas tai toks nesusitupejes man visai atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2014 11 10, 16:15)
man tai laikas serialo superinis,mano laiku ji 8val. rodo,tada griztu is darzo palike sese ir sedam su mazium pusryciauti biggrin.gif tai net 5-ieni apie ta daktare kur rodo jau ziuriu  doh.gif  biggrin.gif 
bet vistiek manau gana,nes jau nesamones rodo rolleyes.gif

idomu,kaip tai Koko baigsis,nejaugi paliks ta Gorana ir gris pas daktariuka rolleyes.gif is tikro galetu gris,nu tas Goranas tai toks nesusitupejes man visai atrodo blush2.gif

Tai aš irgi kavą gerdama žiūriu,bet kartais jau eina tik kaip fonas biggrin.gif

Koko bus su Michaeliu,bet vėliau gryš Rozali ir jos ten dėl daktariuko kovos. Bus ir muštynių biggrin.gif Žodžiu,pasaka be pabaigos doh.gif
Atsakyti
As tai nenoriu,kad baigtusi, kazkaip man malonu ji ziureti,nors ziuriu neatidziai,prabegom,bet nesinori dar issiskirti biggrin.gif

O Goranas gal i Tina demesi atkreips? smile.gif
Atsakyti