Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

QUOTE(rinann @ 2014 11 10, 13:35)
Tai aš irgi kavą gerdama žiūriu,bet kartais jau eina tik kaip fonas biggrin.gif

Koko bus su Michaeliu,bet vėliau gryš Rozali ir jos ten dėl daktariuko kovos. Bus ir muštynių biggrin.gif  Žodžiu,pasaka be pabaigos doh.gif

o jeeetau biggrin.gif ko ta Rozali sugris,gi su savo arklininku laiminga buvo biggrin.gif
Atsakyti
Ksaveras nebūtų Ksaveras biggrin.gif Grįžo keliom dienom,o tokį chaosą sukėlė doh.gif
Atsakyti
Nemačiau pora savaičių, šiandien žiūriu, kad Leonardas su Patricija tel. kalba blink.gif Ar ji jau iš komos pabudo? Kaip ten kas įvyko?
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2014 11 12, 19:09)
Nemačiau pora savaičių, šiandien žiūriu, kad Leonardas su Patricija tel. kalba  blink.gif Ar ji jau iš komos pabudo? Kaip ten kas įvyko?

Pabudo,iš pradžių nieko neatsiminė. Leonardas papasakojo jai kokių niekšybių prikrėtus yra. Patricija niekaip negalėjo patikėti,kad tokia bjaurybė buvo. Žodžiu,iš pradžių bandė būti gerietė. Paskui kelių serijų irgi nemačiau,bet merginos pasakojo,kad pabudo ryte ir jau vėl buvo blogietė biggrin.gif Dabar ji reabilitacijoj ir dukrytės Leonardui nebeduoda. Bet pati sau prisiekė,kad Leonardas bus jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 11 12, 18:53)
Pabudo,iš pradžių nieko neatsiminė. Leonardas papasakojo jai kokių niekšybių prikrėtus yra. Patricija niekaip negalėjo patikėti,kad tokia bjaurybė buvo. Žodžiu,iš pradžių bandė būti gerietė. Paskui kelių serijų irgi nemačiau,bet merginos pasakojo,kad pabudo ryte ir jau vėl buvo blogietė biggrin.gif Dabar ji reabilitacijoj ir dukrytės Leonardui nebeduoda. Bet pati sau prisiekė,kad Leonardas bus jos doh.gif


Vajetau... Vėl prasidės niekšybės smile.gif
Ačiū labai wink.gif
Atsakyti
Per mazai blogio viesbutyje tai Patricija su trenksmu gris biggrin.gif

Man atrodo netikros vestuves suklibins Paulinos ir Danieliaus santykius.
Atsakyti
Kokia graži šiandien serija buvo, ar ne? Taip romatiška, lyg kokioj pasakoj smile.gif
Gal jau dabar, pagaliau, Paulina vėl bus su Leonardu...
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2014 12 03, 10:12)
Kokia graži šiandien serija buvo, ar ne? Taip romatiška, lyg kokioj pasakoj  smile.gif
Gal jau dabar, pagaliau, Paulina vėl bus su Leonardu...

gal plačiau aprašykit tą romantiką
aš vis dar serialą seku per šią temikę
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 12 03, 10:26)
gal plačiau aprašykit tą romantiką
aš vis dar serialą seku per šią temikę


Paulina išsiskyrė su Danieliu, dėl sužadėtuvių žiedo, ji sužinojo, kad Danielis pasipiršo "neplanuotai", tiesiog rado žiedą, priklaupė jį paimt, pasirodė Paulina ir taip ekspromtu Danielis jai pasipiršo (įsivaizduoju, kad buvo taip, nes realiai tada kelių serijų nemačiau, gal kas pataisys smile.gif )
Tuomet Verneris su Šarlote ir Paulina išskrido į Vieną, į viešbučių apdovanojimus. Dar prieš išvykstant Paulina norėjo pasikalbėt su Leonardu (tikriausiai pasakyt, kad išsiskyrė su Danieliu), bet pasimaišė Patricija ir sutrukdė. Toliau rodė Vieną, daug gražių jos vaizdelių, Paulina aplankė daug keksiukų parduotuvėlių smile.gif O pabaigoj, matyt, ceremonijos rūmuose, ant laiptų, pasirodo Paulina pūsta suknele, pasipuošus, tuomet dar pagalvoja, kad "jaučiuosi lyg princesė, reikia tik princo", atsisuka, o apačioj laptų stovi Leonardas smile.gif Paulina atbėga, jiedu apsikabina wub.gif ir baigiasi serija smile.gif

O kitos naujienos: Coco dėl Michaelio išsiskyrė su Goranu, o šis pradėjo draugaut ir mylėt Tiną smile.gif Tina vis abejoja, gal pati jam yra tik paguoda...
Frydrichas, likęs Fiurstenhofe, su Nataša rinkosi jo ir Šarlotės vestuvėms kokteilius, kokteilių daug ir viskas baigėsi bučiniu... Tuo metu į kambarį įėjo Aleksandras (jis atvyko į mamos vestuves). Kas bus toliau, rodys rytoj smile.gif
Kaip ir tiek naujienų wink.gif
Gal dar kas papildys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2014 12 03, 12:12)
Kokia graži šiandien serija buvo, ar ne? Taip romatiška, lyg kokioj pasakoj  smile.gif
Gal jau dabar, pagaliau, Paulina vėl bus su Leonardu...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Šiandien žiūriu ir galvoju,jau seniai nieko panašaus nebuvo.Jau taip gražiai ten jiedu sukos wub.gif wub.gif Jeigu jau dabar nebus kartu,tai tada nežinau schmoll.gif
Atsakyti
Ir man labai grazi si serija buvo wub.gif Ir labai laukiu rytojaus,nes taip pat grazi serija nusimato wub.gif Man Leonardas su Paulina labai grazi pora wub.gif
Bet kazkas rase,kad vestuves ju dar negreit,tai gal dar bus kokiu intrigu,nors jau taip nebesinoretu wub.gif

O Gorano tokia staigi meile Tinai man nepatinka schmoll.gif Taip netikra viskas schmoll.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, Goranas atsitokės po kiek laiko, apsižiūrės, kad Tina ne Coco ir vėl bus Tinai nusivylimas...
O dėl Paulinos su Leonardu, dar tubūt Patricija aktyviai darbuosis doh.gif
Norėtųs, kad jau pagaliau jiedu būtų kartu wub.gif
Atsakyti