Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos

QUOTE(Arturas15 @ 2014 11 22, 17:59)
Nors ne buvusi, o buvęs  ax.gif , bet su sūnum išbandėm beveik visus atrakcionus, išskyrus Tower of power (neišdrįsau  blush2.gif ). Prie atrakcionų yra lentelės su nuorodomis, kas gali naudotis: perbraukta širdis (negalima širdies ligomis sergantiems), minimali ūgio riba - prižiūrėtojai tikrai tikrina įtartino ūgio vaikus, ir pan. Apribojimų pagal amžių nepamenu, gal ir buvo g.gif .

ačiū visiems atsakiusiems. Apie tą baisujį tower net klausimų man nekyla,žinau,kad būsiu nuleista, vyresnėlio ir vyro smile.gif mane domina kitos atrakcijos, nes ketiname vežtis ir savo mažiuką, 7-ių ir jam kuo baisiau tuo geriau,su tower kaip ir aišku,neleisiu, bet va kiti, kur keliese galima plaukti, tiesiog noriu išvengti ašarų ir nusivylimo..kažin ten kokie apribojimai?
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2014 11 22, 22:39)
ačiū visiems atsakiusiems. Apie tą baisujį tower net klausimų man nekyla,žinau,kad būsiu nuleista, vyresnėlio ir vyro smile.gif mane domina kitos atrakcijos, nes ketiname vežtis ir savo mažiuką, 7-ių ir jam kuo baisiau tuo geriau,su tower kaip ir aišku,neleisiu, bet va kiti, kur keliese galima plaukti, tiesiog noriu išvengti ašarų ir nusivylimo..kažin ten kokie apribojimai?

Tie, kur keliese galima plaukti ant padangų, tai arba nuo 1.10m arba nuo 1.25. Pagal baisumą. Maniškiui buvo 5.5, tai ėjom , kur leido nuo 1.10.
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2014 11 22, 23:39)
ačiū visiems atsakiusiems. Apie tą baisujį tower net klausimų man nekyla,žinau,kad būsiu nuleista, vyresnėlio ir vyro smile.gif mane domina kitos atrakcijos, nes ketiname vežtis ir savo mažiuką, 7-ių ir jam kuo baisiau tuo geriau,su tower kaip ir aišku,neleisiu, bet va kiti, kur keliese galima plaukti, tiesiog noriu išvengti ašarų ir nusivylimo..kažin ten kokie apribojimai?

7mečiui bus daugybė pramogų-tikrai bus nemažai didelių kalniukų.Yra net visa zona su nedideliais kalneliais.Nepamirškit,kad dar yra galingas baseinas su jūros bangomis.Esu buvusi nemažai vandens parkų,bet Siamo parke man ir vaikams pasirodė geriausias ir didžiausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2014 11 23, 16:21)
7mečiui bus daugybė pramogų-tikrai bus nemažai didelių kalniukų.Yra net visa zona su nedideliais kalneliais.Nepamirškit,kad dar yra galingas baseinas su jūros bangomis.Esu buvusi nemažai vandens parkų,bet Siamo parke man ir vaikams pasirodė geriausias ir didžiausias thumbup.gif

o bus ten ka veikti beveik 4 metuku vaikiukui?
as manau, kad ten mano dickiams ir vyrui tai daug veiklos bus, o va del mazojo tai idomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 23 lapkričio 2014 - 18:28
QUOTE(LOCKETS @ 2014 11 23, 19:27)
o bus ten ka veikti beveik 4 metuku vaikiukui?
as manau, kad ten mano dickiams ir vyrui tai daug veiklos bus, o va del mazojo tai idomu  smile.gif

Zinoma,kad bus mirksiukas.gif Kodel nenueinat i Siam park puslapi ir nepasiziurit atrakcionu?Maziukams yra visa didziule atrakcionu zona ''The lost city'' ir dar netoliese maza zona,kur keli kalniukai maziukams.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2014 11 23, 18:47)
Zinoma,kad bus mirksiukas.gif Kodel nenueinat i Siam park puslapi ir nepasiziurit atrakcionu?Maziukams yra visa didziule atrakcionu zona ''The lost city'' ir dar netoliese maza zona,kur  keli kalniukai maziukams.

blush2.gif
eisiu pasiziureti smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2014 11 23, 19:57)
blush2.gif
eisiu pasiziureti smile.gif

aciu 4u.gif

aha,youtube tp galima pažiūrėti��
Atsakyti
Na va, praleke tos pora savaiciu, kaip viena... Grizom penktad. velai vakare, tai paskutinem dienom bebunant uzdare visus nac. parkus aplink Teide, o Teide puzsiklojo baltu minkstu apklotu....Gerai,kad pries svaite turejome leidimus ilipti i ja..... wink.gif atveso, vejas buvo nemazas...
Atsakyti
baltas pavydas....
o Siamo parke ar buvot, esu girdėjus apie kažkokius prioritetinius bilietus, kur atseit nereikia su jais eilėse laukti, kažin kaip ten su jais yra/nėra, kokia tvarka, kiek kainuoja.
mano atostogos dar toli, toli, bet aš jau " svaigstu", pirma savarankiška kelionė su šeima...( ta prasme be kelionių agentūros) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2014 11 24, 13:04)
baltas pavydas....
o Siamo parke ar buvot, esu girdėjus apie kažkokius prioritetinius bilietus, kur atseit nereikia su jais eilėse laukti, kažin kaip ten su jais yra/nėra, kokia tvarka, kiek kainuoja.
mano atostogos dar toli, toli, bet aš jau " svaigstu", pirma savarankiška kelionė su šeima...( ta prasme be kelionių agentūros)  lotuliukas.gif


Tu VIP bilietu galima ir i Teide isigyti kasose, irgi nereikia laukti eilese....kainos brangesnes, paklausiu vyro, kai gris, nes as neuzfiksavau tiksliai kiek...
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2014 11 24, 13:18)
Tu VIP bilietu galima ir i Teide isigyti kasose, irgi nereikia laukti eilese....kainos brangesnes, paklausiu vyro, kai gris, nes as neuzfiksavau tiksliai kiek...

Į seamo parką pirmenybinis lygtai 15 eurų brangiau g.gif
Atsakyti
Vip i Teide ar 50, ar 52 eurai....kazkas tokio...
Atsakyti