Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos

QUOTE(Elvita @ 2014 12 05, 20:24)
Ir ten buvom, striukiu tikrai nereikejo  schmoll.gif
Papildyta:
Kartais 3* buna daug geresnes nei 5*  mirksiukas.gif "Bahia Flamingo" netaikau siuo atveju  cool.gif

Kokie mes jautrūs, temos baigėsi?
Atsakyti
papasakokit ka nors apie grand canaria,matau cia diskusijos verda tik apie Tenerife. Pvz. kokio oro tiketis vasario pradzioje? wink.gif vaziuojam i sostine.
Atsakyti
QUOTE(roosas @ 2014 12 05, 20:00)
Kokie mes jautrūs, temos baigėsi?


Kuo cia detas jautrumas g.gif Nereikia klaidinti zmoniu smile.gif

QUOTE(rame25 @ 2014 12 05, 23:11)
papasakokit ka nors apie grand canaria,matau cia diskusijos verda tik apie Tenerife. Pvz. kokio oro tiketis vasario pradzioje? wink.gif vaziuojam i sostine.


Mes visose Kanaru salose esam atostogave vasario menesi, GK taip pat. Visada oras buvo puikus, jokiu striukiu nereikejo.
Atsakyti
QUOTE(roosas @ 2014 12 04, 21:18)
Idomu ką ten veiktum vasario mėnesį, su striukėm eitum į pliažą? Aišku 5 Žv. i 3 lengva lyginti.


Mes tris kartus vasarį esam pabuvoję Puerto de la cruse (skirtingais metais), visus kartus trumpom rankovėm smile.gif Taip, ten tikimybė lietaus ir prastesnio oro didesnė gerokai, bet ne tiek, kad striukių reikėtų wink.gif

QUOTE(rame25 @ 2014 12 05, 23:11)
papasakokit ka nors apie grand canaria,matau cia diskusijos verda tik apie Tenerife. Pvz. kokio oro tiketis vasario pradzioje? wink.gif vaziuojam i sostine.


Buvom šį sausį-vasarį Gran kanarijoj, oras buvo puikus, vieną dieną (iš 22d.) gavome lietaus nemažai smile.gif Bet šiaip - vasara, tikra 4u.gif
Sostinėj buvom vieną dieną, mums oras buvo geras, bet draugai savaite anksčiau ten gyveno savaitę, tai gavo kelis kartus lietaus ir buvo apniukę visas dienas (kai tuo metu Puerto de Mogan buvo saulė).
Atsakyti
QUOTE(pavyks @ 2014 12 06, 19:11)
Mes tris kartus vasarį esam pabuvoję Puerto de la cruse (skirtingais metais), visus kartus trumpom rankovėm smile.gif Taip, ten tikimybė lietaus ir prastesnio oro didesnė gerokai, bet ne tiek, kad striukių reikėtų wink.gif
Buvom šį sausį-vasarį Gran kanarijoj, oras buvo puikus, vieną dieną (iš 22d.) gavome lietaus nemažai smile.gif Bet šiaip - vasara, tikra  4u.gif
Sostinėj buvom vieną dieną, mums oras buvo geras, bet draugai savaite anksčiau ten gyveno savaitę, tai gavo kelis kartus lietaus ir buvo apniukę visas dienas (kai tuo metu Puerto de Mogan buvo saulė).

Tai ko užsipuolėt- čia kieno nuomonė yra 100 % pozityvas? Aš tik norėjau pasakyti kad pietinėje pusėje vasario mėnesi oro temperatūra yra daug didesnė nei šiaurinėje. Kai gryšiu- pasakysiu ar tikrai tas Flamingo yra Š.

Atsakyti
QUOTE(roosas @ 2014 12 06, 21:59)
Kai gryšiu- pasakysiu ar tikrai tas Flamingo yra Š.


Tai kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Musu draugai i ji vaziavo 2 metus is eiles ir buvo labai patenkinti.
Kiekvienas renkasi pagal savo finansines galimybes.
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2014 12 05, 17:00)
Dvi savaites kaip visada skyrem i dvi dalis.5 dienos Puerto de la Cruz hotel "Best Samiramis" 5* HB 
Sveiki. gal galetumet placiau papasakot apie si viesbuti? Mes irgi ji pasirinkom. As girdejau kad yra liftas su kurio galima nusileisti prie pliazo, ir atgal tai pat. kad nereiketu i milziniska kalna lipti. ar tiesa? smile.gif

Taip , tikrai viesbutyje" Best Semiramis" yra papildomas liftas koridoriaus paciam gale[ne prie recepcijos] kuris nusileidzia praktiskai i pozemine pereja. Ja perejus ir pakilus i virsu atsiduriate gatveje-krantineje kuri eina palei pat viesbuti.Iejimui i pereja ir isejimui is jos reikainga viebucio kortele , ta pati su kuria atidarinejate savo kambario duris.Pozemine pereja galima naudotis nuo 9 iki 21val. , bent taip skelbiama .Tiesa isejus is perejos galima nekilti i virsu i gatve , bet yra laiptai zemyn [nors jie kaip ir uzdaryti] kurie leidziasi iki pat vandenyno , prie kurio yra irengtas naturalus vandenyno baseinas. Bet jis nenaudojamas , gal but nera saugus , nes per ji nuolat verciasi bangos , retkarciais cunamio unsure.gif dydzio.Beje iseje is pozemines perejos ius nepateksite i joki pliaza. Iki artimiausio prie "Lago Martinez" gal 15min pestute , taciau jis daugiau naudojamas ir skirtas banglentininkams. Kaip minejaui man asmeniskai ziauriai patiko Jardin papludymys , tiek juodas smelis tiek Atlanto bangos. Tik iki jo reiketu vaziuoti automobiliu , eiti is Semiramio butu toloka. Jardin papludymys susideda kaip ir is triju daliu , mes eidavom i tolimesni prie Loro parko . Papludymys gerai irengtas,nemokami tualetai , dusai , kavinuke , paciam pliaze gelas vanduo druskai ir smelui nusiplauti.
Iseje is "Best Samiramis" viesbucio virsuje pro recepcija i gatve ir pasuke i desine tuoj pat rasite laiptus kuriais truputi nusileidus pateksite i pesciuju taka einanti palei pat skardi kuriuo smagu pasvaikscioti ir pasiziureti i Puerto de la Cruz is virsaus , ypac vakare ,sutemus.
Tiesa, kambari viesbutyje rinkites auksciau , nes kaip minejau apacioje praeina gatve . Ir nors eismas nera intensyvus as manau apatiniuose aukstuose ir triuksmo nuo gatves daugiau ir ismetamos dujos gal but jauciasi . Mes gyvenom 9 aukste tai mums ramybe drumste biggrin.gif tik vandenyno bangos.
O siaip tai sveikinu! Jus pasirinkote puiku viesbuti atostogoms.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 12 07, 14:13)
Tai kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Musu draugai i ji vaziavo (hotel Bahia Flamingo) 2 metus is eiles ir buvo labai patenkinti.
Kiekvienas renkasi pagal savo finansines galimybes.

Ir be to labai skirtingi gali būti poilsiavimo būdai...Vieni pliaže ir viešbutyje gal praleis didžiąją kelionės dalį, kiti pagrinde tik nakvynei...
Aš asmeniškai planuoju grynai automobilinę kelionę...
Vieta - Puerto de Santiago man tinka beveik idealiai (kiek susidariau nuomonę iš pasiskaitymų forumuose)...Praleisiu tame miestelyje pilnai gal tik pirmąją (tiksliau antrąją) kelionės dieną. Daugiau tik tai, kas liks po dienos išvykų automobiliu (o tų išvykų metu manau teks pasimaudyti ir kituose pliažuose). Renkuosi gana biudžetinius variantus...bet su HB. Manau mano pasirinktam kelionės stiliui 5* viešbučių gal ir nebūtina. Dar neatmetu be Bahia Flamingo 3* ir gretimo jam apartamentinio viešbučio komplekso - Barcelo Varadero 3*. Tad, gal teko kam nors būti ir jame???
Atsakyti
QUOTE(daumrimas @ 2014 12 07, 17:07)
Ir be to labai skirtingi gali būti poilsiavimo būdai...Vieni pliaže ir viešbutyje gal praleis didžiąją kelionės dalį, kiti pagrinde tik nakvynei...
Aš asmeniškai planuoju grynai automobilinę kelionę...
Vieta - Puerto de Santiago man tinka beveik idealiai (kiek susidariau nuomonę iš pasiskaitymų forumuose)...Praleisiu tame miestelyje pilnai gal tik pirmąją (tiksliau antrąją) kelionės dieną. Daugiau tik tai, kas liks po dienos išvykų automobiliu (o tų išvykų metu manau teks pasimaudyti ir kituose pliažuose). Renkuosi gana biudžetinius variantus...bet su HB. Manau mano pasirinktam kelionės stiliui 5* viešbučių gal ir nebūtina. Dar neatmetu be Bahia Flamingo 3* ir gretimo jam apartamentinio viešbučio komplekso - Barcelo Varadero 3*. Tad, gal teko kam nors būti ir jame???


Kelionems auto, beje musu visos keliones tik tokios, nes nepatinka guleti papludimyje, Puerto Santiago tinka idealiai vienai salos pusei, kita gaunasi tikrai tolokai. Per viduri salos, kad i abi puses butu panasus atstumai yra Costa Adeja, Playa Americas. Vienus metus atostogavom Puerto Santiago, kitus Costa Adejoje, tai pastaroji kelionems daug patogesne.
Kas liecia viesbuciu pasirinkimus, cia jau kaip minejau priklauso nuo zmogaus, jo poreikiu bei finansu. Man visai nesvarbu, kad viesbutyje tik miegu ir valgau, man svarbu estetika tiek viesbucio viduje, tiek isoreje, aptarnavimas, maisto kokybe bei pasirinkimas ir t.t.
Jei jau rinktis tarp Bahia Flamingo ir Barcelo Varadero, imciau pastaraji. Barcelo tinklas dar nei vienoje saloje nera nuvyles smile.gif
Atsakyti

O siaip tai sveikinu! Jus pasirinkote puiku viesbuti atostogoms.
[/quote]
Tikiuosi jus teisi:) smile.gif lotuliukas.gif jau vien vaizdas i jura tureti pribloksti smile.gif lotuliukas.gif busime ten tik 4 naktys, beliau keliausim i iberostar torviscas playa smile.gif blush2.gif 4u.gif tikekimes ir jis bus geras
Atsakyti
QUOTE(daumrimas @ 2014 12 07, 18:07)
Dar neatmetu be Bahia Flamingo 3* ir gretimo jam apartamentinio viešbučio komplekso - Barcelo Varadero 3*. Tad, gal teko kam nors būti ir jame???[/b]



Mes irgi rinkome tarp siu dvieju, isirinkome Barcelo varadero. Daug atsiliepimu perksiteme rusu forumuose ir pan. Musu atsiliepimai tik vasario pradzioje bus, nes vaziuojame sausio 27 vasario 5 dienomis. Tikiuosi gerai busim pasirinke
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 12 07, 19:05)
Barcelo tinklas dar nei vienoje saloje nera nuvyles smile.gif

O mane yra nuvylęs būtent Barčelo verysad.gif
Atsakyti