Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų namučiai 2

QUOTE(Paladė @ 2014 10 20, 18:09)
doh.gif  blink.gif

jau geriau padažo išvirk papildomą litrą mirksiukas.gif

ui, virti jau nieko nebenoriu schmoll.gif burokėlių mišraine užbaigiau konservavimo sezoną.

Adija, kaip norėčiau paragauti tavo kokį dėžinį pomidorą - gal mano dėžės blogos, sakau, kad jie tokie neskanūs gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2014 10 21, 10:45)
ui, virti jau nieko nebenoriu  schmoll.gif  burokėlių mišraine užbaigiau konservavimo sezoną.




tau gerai, aš tai vis dar randu, ką į puodą sumest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 10 21, 10:10)
dėl jurginų nepergyvenk, nušąlo tik paviršinė dalis. O gumbus tikrai ne vėlu iškasti ir dabar  smile.gif


pirmiausia reik su lapais susitvarkyti po to užsiimsiu gėlėm ax.gif
Rugsėjo vidury ir vokiečių kiemeliuose pomidorai nuamaravę stovėjo tetos atviram balkone lig šiol gyvi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2014 10 21, 09:56)
Palade, kurios veislės jums skanios?  Nes aš pritarsiu ko gero daugumai, kad hibridai , mano, skoniui dabar labiau pritinka  smile.gif

Sutinku su Palade, man dabar irgi skanesni veisliniai. Dėžėj vis paieškau korol sibiri, orange banane, zolotoj kenigsberg, no name kriaušinio... Vasarą nepatiko žoltyj gigant, dabar skanus. Dabar ir dėžėj labai lėtai noksta pas mane, tai pusžaliai hibridai ir neskanūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2014 10 21, 11:45)
Adija, kaip norėčiau paragauti tavo kokį dėžinį pomidorą - gal mano dėžės blogos, sakau, kad jie tokie neskanūs gaunasi  g.gif

Čia ne nuo dėžės,o nuo požiūrio priklauso tongue.gif Kaskart imdama pomidorą pamislinu ,kad pabaigusi savo dèžutinius ,vėl pomidorus valgysiu tik kitąmet birželio gale blink.gif Taip sakant, besivaidenanti ateity bado šmėkla pats geriausias skonio gerintojas.
Nors kol kas man hibridai nu ne per skaniausi ax.gif Bo dar turiu nemažai užsizapasinusi. Tie,kurie buvo valgomi,pvz.Giuljeta,Bolzano ,Pink rise ,tie ir dabar gerai eina.Bet ateis ir tas laikas,kai kiekvienas įgaus nepakartojamą unikalų ,su niekuo nepalyginamą aromatą ir dievišką skonį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2014 10 21, 14:59)
...Pink rise ....


o šituos iš kur ėmei?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2014 10 21, 14:59)
besivaidenanti ateity bado šmėkla pats geriausias skonio gerintojas.


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 10 21, 16:20)
o šituos iš kur ėmei?

O tau kaip atrodo ?Kad pavogiau g.gif ?
Pirkau Egzotikoj biggrin.gif Rinkausi tarp Dimerosos,Pink Rise ir Fuji Pink .Žinok labai valgomi,nors ir hibridai,ir dar avietinės spalvos,kuri šiaip jau išraiškingesniu skoniu paprastai nepasižymi. Bet tu ir Dimerosą gyrei, jei nemaišau g.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2014 10 21, 15:35)
Pirkau Egzotikoj  biggrin.gif


Pas mus Egzotika tik padangom prekiauja smile.gif
Aha, gyriau Dimerosa. Bet noriu gal ir tą tavo Pink pabandyt, jei jau taip giri.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2014 10 21, 15:35)
,Pink  Rise

O jie labiau prie mėsingų ar sultingų?

Ta trijulė iš čia
http://pomidorai.api...amp;category=25
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 10 21, 17:14)
Pas mus Egzotika tik padangom prekiauja  smile.gif
Aha, gyriau Dimerosa. Bet noriu gal ir tą tavo Pink pabandyt, jei jau taip

Prisimenu,kad tu ten ratų ieškai biggrin.gif
Nu aš tuos Dimerosus irgi norėsiu pabandyt,jei tu giri.Tik va,kad ir gražios abi,ir protingos,ale skonio receptoriai visgi skiriasi pas mumis ryškiai g.gif
QUOTE(Riolita. @ 2014 10 21, 17:17)
O jie labiau prie mėsingų ar sultingų?

Ta trijulė iš čia
http://pomidorai.api...amp;category=25

Rašo,kad mėsingi ,ale ką aš žinau g.gif Turi jie sulčių pakankamai.

Ten brangiau ax.gif O pas mumis toj Egzotikoj dar nuo liepos mėn.būna akcijos pomidorams per pusę sumažintos,tai...netelpa sėklos dėžutėse per tas jų akcijas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2014 10 21, 16:56)
Ten brangiau  ax.gif O  pas mumis toj Egzotikoj dar nuo liepos mėn.būna akcijos pomidorams per pusę sumažintos


ot negalėjai anksčiau apie tuos Pinkius ir akcijas išsižiot? Buvau šeštadienį Alytuj, ir dar be diedo, būčiau su didžiausiu malonumu tą jūsų Egzotiką aplankius g.gif
Atsakyti