Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų namučiai 2

QUOTE(adija5 @ 2014 10 20, 16:19)
Kiek po Asesės liktų  tongue.gif 


ugu drinks_cheers.gif Aš bolzaniukus irgi jos įkvėpta nusipirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2014 10 20, 14:42)
kiti prakąsti į šiukšlyną iš karto keliauja - na, neskanūs man tie dėžiniai


doh.gif blink.gif

jau geriau padažo išvirk papildomą litrą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2014 10 20, 19:09)
doh.gif  blink.gif

Taigi,kad doh.gif Aš į tokius pasisakymus stengiuosi nekreipt dėmesio biggrin.gif
Atsakyti
man visi raudoni hibridai taip ir netapo skaniais, jų dėžes vis pastumiu toliau, nes tebenoksta veisliniai ir jų dar daug turiu. kaip sau norit, bet mano nuomone hibridams su savo plastikine konsistencija reikia slėptis, palyginus su tikrais pomidorais. aišku, maximiniai dar blogesni, bet veislės tikrai skanesnės.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 10 20, 07:25)
ledo ledo.. a ko jis tada vasarą taip šildo? Vietoj jūros būna? A, supratau - ledas yr po geležu, vo.
Papildyta:
kadangi priklausau šitoj temoj mažumai ir Ananas man irgi feee, tai reiks pasitikėt Upo skoniu ir kitais metais bandyt Marmande  smile.gif
Papildyta:
aha, buvau penktadienį jūsų kraštuose, kokis sibiras ten pas jumis  blink.gif  Čiut ausys neatkrito. Kur jau ten pomidoras išgyvens..



Saintlina, nu... Man atrodo situ dar visa pakeli is seniai turiu, galejai anksciau pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 10 21, 09:10)
Saintlina, nu... Man atrodo situ dar visa pakeli is seniai turiu, galejai anksciau pasakyt biggrin.gif


aš dar neapsisprendus biggrin.gif Be to, iškilo viena rimta problema - tingiu ieškot daba, bet man kilo baisus įtarimas, kad tie Marmande žemaūgiai blink.gif


Ui, kokios prognozės jau ir mūsų oficialiosios blink.gif Dabar jau ir mano pomidorai kadenciją užbaigs..
Papildyta:
QUOTE(Paladė @ 2014 10 21, 08:02)
man visi raudoni hibridai taip ir netapo skaniais, jų dėžes vis pastumiu toliau, nes tebenoksta veisliniai ir jų dar daug turiu. kaip sau norit, bet mano nuomone hibridams su savo plastikine konsistencija reikia slėptis, palyginus su tikrais pomidorais.


ale vistiek koks skonis žmonių skirtingas.. man tai dabar veisliniai visai neskanūs, o hibridai kaip tik paties TO skanumo wub.gif Ir į plastikinius nei kiek nepanašūs,kaip tik labai išraiškingo skonio.


Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2014 10 21, 09:02)
man visi raudoni hibridai taip ir netapo skaniais, jų dėžes vis pastumiu toliau, nes tebenoksta veisliniai ir jų dar daug turiu. kaip sau norit, bet mano nuomone hibridams su savo plastikine konsistencija reikia slėptis, palyginus su tikrais pomidorais. aišku, maximiniai dar blogesni, bet veislės tikrai skanesnės.

Palade, kurios veislės jums skanios? Nes aš pritarsiu ko gero daugumai, kad hibridai , mano, skoniui dabar labiau pritinka smile.gif
Atsakyti
Laba diena, brrrr kaip čia tėvynėj šalta.... pripratom prie +25 +30 su trumpom rankovėm vaikštinėti ax.gif O čia sekmadienio rytą radom tik +5 verysad.gif Pomidorai šiltnamyje nušąlę, jurginų irgi niekas neiškasė, lapai negrėbti ir t.t. Net nežinau ką pirmiausia pulti daryti g.gif
Radau tik pusę kašikėlio žalių pomidorų priskintų g.gif taip kad sezonas uždarytas.
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2014 10 21, 10:08)


dėl jurginų nepergyvenk, nušąlo tik paviršinė dalis. O gumbus tikrai ne vėlu iškasti ir dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 10 21, 09:42)
aš dar neapsisprendus  biggrin.gif  Be to, iškilo viena rimta problema - tingiu ieškot daba, bet man kilo baisus įtarimas, kad tie Marmande žemaūgiai  blink.gif
Ui, kokios prognozės jau ir mūsų oficialiosios  blink.gif  Dabar jau ir mano pomidorai kadenciją užbaigs..
Papildyta:
ale vistiek koks skonis žmonių skirtingas.. man tai dabar veisliniai visai neskanūs, o hibridai kaip tik paties TO skanumo  wub.gif  Ir į plastikinius nei kiek nepanašūs,kaip tik labai išraiškingo skonio.



Nu nesiraite anys palubem tikrai. Taip mazdaug apie 1,5m. aukscio. As tai daugiau neauginsiu, mano skoniui jie nelabai pritiko ax.gif

As pabuvau optimiste ir dar nenurinkau siltnamio. Priskyniau tik maza dezute zaliu pomidoru. Tai paziurejus pro langa manau, akd likusiems ir zaliems, ir spalvotiems yra konkretus kapiec.


Beje, atsiprasiau Sprut. Veda didelius grazius konkolus su dabar jau pakankamai israiskingu skoniu smile.gif Is kitu hibridu pats skaniausias buvo Babushkin podarok, neatskirsi nuo veislinio. Bet pagal derlinguma irgi i veislini nese labai - kelios kekes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2014 10 21, 09:56)
Palade, kurios veislės jums skanios?  Nes aš pritarsiu ko gero daugumai, kad hibridai , mano, skoniui dabar labiau pritinka  smile.gif


dabar geri tie, kurie vasarą buvo šiaip sau - kosmonautus volkovus į padažus variau, dabar sodrų tikrą pomidoro skonį įgavo, juodi drambliai (pirktiniai) pagulėję irgi lyg subrendo, vasarą neįvertinau, kažko trūko. fejerverkai paskutiniai irgi lyg geresni pasidarė. ir oranžiniai drambliai dabar geresni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 21 spalio 2014 - 10:23
QUOTE(Paladė @ 2014 10 21, 11:17)
dabar geri tie, kurie vasarą buvo šiaip sau - kosmonautus volkovus į padažus variau, dabar sodrų tikrą pomidoro skonį įgavo, juodi drambliai (pirktiniai) pagulėję irgi lyg subrendo, vasarą neįvertinau, kažko trūko. fejerverkai paskutiniai irgi lyg geresni pasidarė. ir oranžiniai drambliai dabar geresni.

Dėl oranžinio dramblio pritariu, vakar vyras valgė pasičepsėdamas ir klausė iš kur tokį skanų pomidorą gavau biggrin.gif Man dar Persimonas nieko iš veislių ir Spasas einamas. Visi geltoni arba oranžiniai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 21 spalio 2014 - 10:41