Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai laukia 5-tojo gimtadienio

QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 12 03, 01:51)
Valentina liepą prasirgo. rami galva dabar
Mes tokias putas pirkom , kurios nuslopina niežėjimą
kaip tau greitai jau....31 savaitė....
man jau 38 eina... kažkaip greitai šis nėštumas prabėgo
sakau; sulaukiu saviškio savaitgalį ir jau galiu važiuot gimdyti smile.gif

Su prasidejusiu tavo menesiu thumbup.gif: butinai pranesk zinias is GN -aplankysiu.Seniai jau toki kudikeli bemaciau wub.gif man keista kad D savo sliauztais dabar lele rengia (turim tokia didele) . smile.gif
O siaip ji sake kad nori seses Gabrieles , nezinau is kur ji susimaste taip biggrin.gif .

_--------
Juokiuos kai grizus nupasakoja ka aukletojos veikia kol jie miega , kur kitu vaiku mamos dirba biggrin.gif
O kaledom ji nori visko is reklamu ...Bet gaus Barbe Alexia dainuojancia , Undine ( nes visad i vonia susinesa leles) ...Aisku ji ir to suns roboto noretu doh.gif:

Lui kaip tu ?smile.gif
Atsakyti
sveikos,


mes sergam nuo pirmadienio, tai esam uzdarytos namie, vaika is mokyklos parveza seneliai, nes ner M kur palikt, seniai jau buvo, kad negaleciau kur is namu iseit lotuliukas.gif
Mano M kaledom gaus lego friends, monstre, monstra, poniu...., K ausines dideles, mp3, futbolo korteliu, manau futbolo batelius ir siaip ar ko... zodziu norai panasus kaip visu lotuliukas.gif

palergonija, neiseis man sia savaite susimatyt kaip taremes, gal kita-susirgo mano M, tai tupim namie verysad.gif


nestuke.gif kaip jusu laikas greit eina!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2014 12 03, 12:12)
Emilijos norai:
user posted image

Norai labai panašus i Deires mergytes biggrin.gif
Nupirkau maximoj papūgėlę su narveliu kuri čiulba ir žodžius kartoja, knygučių , lego mašina ir puzle su pasaulio žemėlapiu. O šiap nori to, ką mato reklamose rytais kai multikus rodo:D

thumbup.gif
mes irgi tą papūgėlę pirkom, ir močiutė dar drugelį sumastė
aš dar spausdinimo mašinėlę radau vienoje išparduotuvėje, sakau;bus jai įdomu
bet šiaip Valentina labiau prie matematikos smile.gif pamato ką nors nupieštą, iškart pasako; 5 obuoliai, 3 nameliai ir panašiai....o va su skaitymu...nesusikoncentruoja,,,, psako dvi raides ir pradeda šokti, tupinėti
nupirkau pratimų knygą penkiamečiams knygyne, ten tokie logikos pratimai, tai tuos su malonumu daro...

QUOTE(Rdk @ 2014 12 03, 13:08)
maciau tave tilzeje su Valentina, dar mano Poviliuka pasukai su arkliukais (jis atbego pasisupt kai panmate, kad sukasi ir dar lycnu vietu like biggrin.gif as prie bankomato buvau, o sunaitelis pasisupo doh.gif dar pamasciau - kokia grazi mergyte ir nescia mamyte... paskui Norfoj ziuriu ogi, ta mamyte man kazkur matyta biggrin.gif

Mano sunaitelis islieka istikimas technikai: traktoriams, ekskavatoriams, kranams... ieskosim tokio gerio ir kaledom smile.gif

aš ir sakau..kur man tas berniukas matytas.... nu tikrai pagalvojau, gal čia poviliukas...
dar dairiausi kur mama smile.gif žiūrėjau ir bankomatus, bet turbūt nepažinau-būsi turtinga smile.gif

QUOTE(MonCheri @ 2014 12 04, 10:31)
Su prasidejusiu tavo menesiu thumbup.gif:  butinai pranesk zinias is GN -aplankysiu.Seniai jau toki kudikeli bemaciau wub.gif man keista kad D savo sliauztais dabar lele rengia (turim tokia didele) . smile.gif
O siaip ji sake kad nori seses Gabrieles , nezinau is kur ji susimaste taip biggrin.gif .

_--------
Juokiuos kai grizus nupasakoja ka aukletojos veikia kol jie miega , kur kitu vaiku mamos dirba biggrin.gif
O kaledom ji nori visko is reklamu ...Bet gaus Barbe Alexia dainuojancia , Undine ( nes visad i vonia susinesa leles) ...Aisku ji ir to suns roboto noretu doh.gif:

Lui kaip tu ?smile.gif

ačiū
su malonumu lauksim
man šiaip tarp 20 ir 22 , pirma diena pagal mm, antra pagal echo....
bet bus matyt, galiu ir anksciau, bet labai norėčiau 17d dar darželio Kalėdinėje šventėje sudalyvauti.

oi prisiklauso jie ten visko daržely...manoji grįžta kartą, sako; nu karoč.... sakau; čia dabar kas, tai sako, man G.,,,,,sakė, jos tėtis taip sako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 12 05, 01:46)

bet bus matyt, galiu ir anksciau, bet labai norėčiau 17d dar darželio Kalėdinėje šventėje sudalyvauti.

oi prisiklauso jie ten visko daržely...manoji grįžta kartą, sako; nu karoč.... sakau; čia dabar kas, tai sako, man G.,,,,,sakė, jos tėtis taip sako smile.gif

*pas mus 16d. Ar bus kokie personazai?

** lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 12 05, 19:15)
*pas mus 16d. Ar bus kokie personazai?

** lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

vaidins jaučio trobelę, maniškė avinukas
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 12 05, 00:46)

oi prisiklauso jie ten visko daržely...manoji grįžta kartą, sako; nu karoč.... sakau; čia dabar kas, tai sako, man G.,,,,,sakė, jos tėtis taip sako smile.gif

tai cia dar normaliai, manasis tai mada faka sako, kur mes niekada nevartojam tokio derinio doh.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Žiūriu kalėdomis ir čia kvepia, man dar tokios nuotaikos kaip ir nėra, nors dovanas jau pradėjom pirkti, bet vis tiek, puošti namų dar neskubam ir kažkaip nėra noro. Užtat visokie koncertai, pasiruošimas darželio pasirodymui taip įtraukė, nori nenori biggrin.gif Maniškė bus voveraitė, o dičkis su grupe eis į spektaklį ir po jo kalėdų senis saldainius dalins. Šita savaitė dar ramesnė, o va kitos net nelaukiu, ir darželio šventės ir su maže koncertai....

QUOTE(saulute32 @ 2014 11 30, 09:52)
jo, raso, truks plys reikia furbio doh.gif aisku to kuris su plancete susisieja, bet mano manymu dar per maza tokiam, tai uzsakiau paprastesni, 10 kartu pigesni, tik nezinau ar bus patenkinta ji juo doh.gif

Maniškė kažkaip tv nėra didelė žiūrovė tai nieko iš reklamų neišsirinko, bet buvo vieną dovaną tokią sugalvojus doh.gif kad padovanotų jai pačiūžas.... vienas dalykas jos maža pėdutė, o kitas reikalas kad nu kur čiuožinėti, pas mus mieste nėra kur, be to ir išmokti reikia. Iš kur ji tas pačiūžas ištraukė nežinau, bet perkalbėjom.

QUOTE(Deire @ 2014 12 02, 20:21)
šiaip sakyčiau visai laiku susirgo, nei kalėdos, nei kokios svarbios progos, o ir darbe dar šiek tiek laisva, nes po to dėl to euro dienos šviesos nematysiu doh.gif

Mes tai va prieš mėnesį pasikeitėm buhalterinę programą, tai jetus kiek vargau, kol iš vienos perkėliau į kitą doh.gif sėdėjau du kompus pasidėjusi, o pas mus prekių pavadinimų vien virš 1000, tai dar ir invertorizaciją darėmės, žodžiu juodas laikas, dabar dar liko kelias smulkmenas pabaigti...

QUOTE(kuzyte @ 2014 12 03, 12:12)
Emilijos norai:
user posted image

Oi kokia šaunuolė, kaip rašo thumbup.gif Maniškė rašyti irgi labai mėgsta, jei jau kokią mano užrašų knygutę nugvelbia, tai viskas, galiu pirkti naują, nes visą prirašo raidžių biggrin.gif tik skaityt neturi visai kantrybės bandyt, kelis skiemenis moka sujungti, bet jai įdomiau arba skaičiuoti, arba rašyti raideles biggrin.gif

QUOTE(MonCheri @ 2014 12 04, 10:31)
Juokiuos kai grizus nupasakoja ka aukletojos veikia kol jie miega , kur kitu vaiku mamos dirba

Aš tai kai pagalvoju, ką vaikai darželyje pripasakoja auklėtojoms blush2.gif lotuliukas.gif

QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 12 05, 00:46)
o va su skaitymu...nesusikoncentruoja,,,, psako dvi raides ir pradeda šokti, tupinėti


man šiaip tarp 20 ir 22 , pirma diena pagal mm, antra pagal echo....
bet bus matyt, galiu ir anksciau, bet labai norėčiau 17d dar darželio Kalėdinėje šventėje sudalyvauti.

Va va ir pas mus taip pat. Na ryškiai neįdomu dar. Nes paskaito, padėlioja tas raides ir tada, tai pasisukinėt, tai sako, va pašoksiu tau tokį ir tokį šokį, va nori padainuosiu, o dabar pasėdėsiu, o dabar aš kaip lėliukas pagulėsiu doh.gif lotuliukas.gif

Lauksim gerų naujienų, jau taip greitai wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

nesumąstau ką vyrui Kalėdoms padovanot doh.gif
Ką jūs perkat? Gal kokių minčių šaus ir man biggrin.gif

Aš ir kitos savaitės nelaukiu. Ir pas vaikus šventės, ir gimtadieniai, o dar ir dirbt kažkada reikės spėt doh.gif Greičiau ateitų Kalėdos, atooooostogos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogailė @ 2014 12 09, 12:04)
Sveikos,

nesumąstau ką vyrui Kalėdoms padovanot  doh.gif
Ką jūs perkat? Gal kokių minčių šaus ir man biggrin.gif

Aš ir kitos savaitės nelaukiu. Ir pas vaikus šventės, ir gimtadieniai, o dar ir dirbt kažkada reikės spėt doh.gif Greičiau ateitų Kalėdos, atooooostogos  smile.gif

Oi vyrui ir man galvos skausmas... bet jaučiu praktiškai pagalvosiu ir padovanosiu kokį ale džemperį, ale megztinuką ploną, nes žiūriu jau kažkaip mažokai beturi, o dabar patogiausia su tokiais eiti ax.gif

jooo, laukiu ir aš atostogų labai labai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogailė @ 2014 12 09, 12:04)
Sveikos,

nesumąstau ką vyrui Kalėdoms padovanot  doh.gif
Ką jūs perkat? Gal kokių minčių šaus ir man biggrin.gif

Aš ir kitos savaitės nelaukiu. Ir pas vaikus šventės, ir gimtadieniai, o dar ir dirbt kažkada reikės spėt doh.gif Greičiau ateitų Kalėdos, atooooostogos  smile.gif

aš tai vyrui pirksiu žalgirio maikutę ir stalo žaidimą smile.gif dar užsiprašė sportinių kojinių, tai jas irgi gaus wink.gif

ai, dar galvojau, bet po to persigalvojau...papildomą telefono įkroviklį(bateriją)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deire: 09 gruodžio 2014 - 13:12
Mes tai bendrą dovaną pasidovanosim - ALKOTESTERĮ biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2014 12 09, 14:37)
Mes tai bendrą dovaną pasidovanosim - ALKOTESTERĮ biggrin.gif  lotuliukas.gif

Alkoholikų šeimyna alc.gif
Atsakyti