Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai laukia 5-tojo gimtadienio

QUOTE(kuzyte @ 2014 12 09, 15:24)
Alkoholikų šeimyna alc.gif


joooo biggrin.gif karts nuo karto prisireikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2014 12 09, 14:37)
Mes tai bendrą dovaną pasidovanosim - ALKOTESTERĮ biggrin.gif  lotuliukas.gif



Oho biggrin.gif Dažnai reik?
Atsakyti
QUOTE(Jogailė @ 2014 12 09, 15:55)
Oho  biggrin.gif Dažnai reik?


niu per šį rudenį dukart norėjau turėti alkotesterį bigsmile.gif ir šiaip labai smalsu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Mes gyvenam neblogai, darbas, sportas, namai, taip ir sukamės...Jau šią savaitę prasidėjo maratonas, nuo ketvirtadienio, dukros šokių koncertas, penktadienį į miuziklą išvažiuojam.. paskui prasidės vaikų kalėdiniai...

Dovanas jau esu supirkus...
o dar darželio vaiku dovanom turiu pasirūpinti, tai net laisvą dieną pasiimu, kad viską sutvarkyčiau, o tai net nežinau kada supakuot viską...

Žiūriu ką merginos gabios, net rašo, skaito blink.gif Šaunuolės thumbup.gif
man auklėtojos sakė, kad dar per anksti.. kadangi Ignas nelabai ir rodo susidomėjimą, tai nemokinu nei rašyti nei skaityti, tik raideles ir skaičius....

Vyrui padovanosiu pirštines sportui skirtas....
Atsakyti
mano Ernestas tai nei skaityt, nei rašyt, nei raidžių, nei skaičių nenori mokytis biggrin.gif jam tik lego, puzlės, mašinos daugiausiai rūpi smile.gif
Atsakyti
koks fainas filmukas heart.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2014 12 09, 17:09)
mano Ernestas tai nei skaityt, nei rašyt, nei raidžių, nei skaičių nenori mokytis biggrin.gif jam tik lego, puzlės, mašinos daugiausiai rūpi smile.gif

Gretai skaityti irgi dar ne ne...raideles ir skaičius pažįsta, dar savo vardą užsirašo, bet nedaugiau, suskaičiuoja, bet grupėje irgi yra Gretos amžiaus mergaitė, kuri jau skaito ir, tai kaip supratau ji ir į mokyklą anksčiau eis - nors ta mergaitė ir atrodo už Gretą gerokai vyresnė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2014 12 09, 15:37)
Mes tai bendrą dovaną pasidovanosim - ALKOTESTERĮ biggrin.gif  lotuliukas.gif



prajuokinai lotuliukas.gif bet dovana thumbup.gif praktiska labai lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi Ieva, prajuokinai su dovana lotuliukas.gif aš tai nebent pažaidimui norėčiau. Maždaug, ar tikrai kai išgeri kefyro gali kažkiek pripūsti, arba suvalgius saldainį su alko. ir pan. biggrin.gif

QUOTE(Nemarioji @ 2014 12 09, 17:01)
Dovanas jau esu supirkus...

man auklėtojos sakė, kad dar per anksti.. kadangi Ignas nelabai ir rodo susidomėjimą, tai nemokinu nei rašyti nei skaityti, tik raideles ir skaičius....

nu va kokia tu šaunuolė thumbup.gif aš dalį esu jau supirkusi, dar nemaža dalis laukia pirkimo...

Raidelėmis pati susidomėjo, vis klausinėjo ir labai greit įsiminė, skaičiai (kuriuos irgi raidelėm vadina) pirmiausia sudomino tie kur kanalus žymi tv3, tv6 ir t.t. o paskui jau kiti, bet geriau sudeda, atima nei pamačiusi skaičių pasako koks, dar būna kad sumaišo. O va rašyt pradėjo mokytis daržely, gal kuri mergaitė mokėjo, ar auklėtoja kada kažką užrodė ir tada jau prasidėjo, mama parodyk kaip tą reikia parašyti, o kaip aną.

QUOTE(Deire @ 2014 12 09, 21:49)
Gretai skaityti irgi dar ne ne...raideles ir skaičius pažįsta, dar savo vardą užsirašo, bet nedaugiau, suskaičiuoja, bet grupėje irgi yra Gretos amžiaus mergaitė, kuri jau skaito ir, tai kaip supratau ji ir į mokyklą anksčiau eis - nors ta mergaitė ir atrodo už Gretą gerokai vyresnė  ax.gif

Aš kažkaip, kad ir kokia protinga būtų neleisčiau anksčiau. Taip sakant po metų bus dar protingesnė biggrin.gif va nuo kitų metų pradėsim lankyti mokyklėlę kur grynai kaip mokykloj vaikai sėdi suoluose mokosi rašyti, skaičiuoti, skaityti. Nes labai noriu kad ji išmoktų pasėdėt, susikaupti ir išmokti mokytis, nes jau jei iš pirmo karto nesigavo, tai ašaros ir nebesimokysiu, nes vis tiek nesigaus. Ir nebūtinai tai su mokslu susiję, gali būti ir tarkim blynus kepėm, nu ir dalį tešlos bepildama keptuvėn nepataikė ir ant viryklės pripylė, viskas, nebenoriu, nebekepsiu, tai reikia paskui jau taip visaip apeiti, kad bent pabandytų dar sykį.... O mokykloje gi daug kas bus nežinoma, nemokės, tai reikės ir kantriai išklausyti ir nepertraukti kito kalbančio ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sivė: 10 gruodžio 2014 - 10:16
tai vakar jau gavom - išbandėm. ne ant kefyro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2014 12 09, 16:25)
joooo biggrin.gif karts nuo karto prisireikia biggrin.gif

biggrin.gif ne i tema , bet ka is alko gerimu geri, ar neisranki esi? As kazkaip galvojau kad tu nelabai megsti smile.gif ...
Nu ir kiek Priputei?laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 12 10, 17:42)
biggrin.gif ne i tema , bet ka is alko gerimu geri, ar neisranki esi?  As kazkaip galvojau kad tu nelabai megsti smile.gif ...
Nu ir kiek Priputei?laugh.gif


oi, aš neišranki, tik degtinės neeeeebemėgstu, studijų metais turbūt persivartojau biggrin.gif viskis irgi nelabai, nebent ballantine's bigsmile.gif
0,138 biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti