Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai..

QUOTE(*Skotuke* @ 2015 11 25, 22:14)
Kazkur buvau skaiciusi, kad planuojant vaikeli vyrams reiktu susilaikyti nuo pirciu, karstu voniu ir pan. Kad turtas ju neperkaistu. Kaip manot ar tas pats galioja moterims, ar reikia vengti karstos vonios?  verysad.gif  begalo megstu pamirkti vonioje po sunkios dienos ir bijau, kad tai turi kokios nors itakos planuojant maziuka  cry.gif

Taip tikrai negalima nestumo metu,manau ir jeigu planuoji: pirciu ,karstu voniu,sukuriniu voniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BadTime: 25 lapkričio 2015 - 21:37
QUOTE(BadTime @ 2015 11 25, 22:36)
Taip tikrai negalima nestumo metu,manau ir jeigu planuoji: pirciu ,karstu voniu,sukuriniu voniu

Na ka padarysi teks pakenteti be ju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pūkutė* @ 2015 11 25, 20:45)
Rytoj man mmm diena, tikiuosi neateis, o pilvuka maudzia belekaip, po darbo nesikeliu is lovos...  unsure.gif

O testa kartojai dar? Ryskeja? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apola: 25 lapkričio 2015 - 22:09
QUOTE(*Pūkutė* @ 2015 11 25, 20:45)
Sveikos prisijungusios  4u.gif
Kiek laiko mmm veluoja? smile.gif va pasitvirtina pasakymai, bus kaip dievulis duos, ir tada, kada maziausiai tikesies wink.gif Pranesk Nt rezultatus  4u.gif

Rytoj man mmm diena, tikiuosi neateis, o pilvuka maudzia belekaip, po darbo nesikeliu is lovos...  unsure.gif



mmm dienos turėjo būti 23 dieną, bet kaip minėjau reguliarumu jos niekada nepasižymėjo. Net nežinau, krūtys jau nebėra skaudžios, tik šiek kiek... burna prastovei pilna seilių, nei to bloga, nei to ką, tik nemalonus gumulas gerklėje, na neįprasta savijauta... ryt ryte pasidarysiu testą, jei neigiamas (neleidžiu sau tikėti kad bus teigiamas), apsiraminsiu. Manau ir tas blogumas psichologinis, iš to didelio noro...

Pūkute, kaip tau, kokios naujienos?
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2015 11 25, 22:08)
O testa kartojai dar? Ryskeja?  wub.gif

Taip labai wub.gif wub.gif wub.gif įmesiu vakare nuotraukytę mirksiukas.gif
Atsakyti
jauciuosi pasimetusi g.gif siandien turejo prasideti mmm, aciu Dievui ju dar nera, bet atsargumo delei isidejau tampona, nes turejau intensyvesne treniruote per paskaita kurios metu bijojau kad gali prasimust mmm. Issiemus tampona pamaciau kad jokio kraujo nera, bet yra kazkas geltono blink.gif nei tai iskyros nei tai kas, nesuprantu kas ten ir is kur galejo atsirasti doh.gif nejauciu siandien nei nugaro, nei pilvo apacios, ar galvos kad skaudetu wacko.gif ga kazkuri susidurusi su kazkuo panasiu?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katazas @ 2015 11 26, 10:43)
mmm dienos turėjo būti 23 dieną,
Pūkute, kaip tau, kokios naujienos?

Žinok ir aš gan mažus pažymius jaučiu, jokių jautrių krūtų, apetito pokyčių, tik kad vakarais labai skauda pilvukas ir vakar vakare 1 kartą tualete patepliojo doh.gif

Tai rytoj jau važiuoju pas ginę, kad nuramintų, aptartų kraujo ir šlapimo tyrimus ir apskritai pasikalbėtume, nes mano pirmasis nestuke.gif buvo labai rizikos grupėje doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Skotuke* @ 2015 11 26, 15:23)
bet yra kazkas geltono  blink.gif  nei tai iskyros nei tai kas, nesuprantu kas ten ir is kur galejo atsirasti doh.gif 

Kaip apibūdintum tą spalvą konkrečiau g.gif man gelsvų-balkšvų išskyrų yra, ryt ginė pasakys kur kas bent jau man g.gif
Atsakyti
o man visa diena tokia durna savijauta. lyg bloga, lyg šleikštulys. guzas gerklėje ir vis eilės renkasi burnoje. ryte galvojau, kad dėl to, kad nepusryčiavau (niekad nepusryčiauju ir jaučiuosi puikiai) kaip pavalgiau, tas pats... nu persivalgiau.... nu bet nepraeina. na neigiamas tas testas ir gyvenčiau toliau savo lepūnėlį vienturtėlį apsikabinusi, bet ne, lenda čia visokie simptomai, viltis ir džiaugsmą kelia... o paskiau tik skaudus nusivylimas ir ašaros...
Atsakyti
Man pradzioje Kaip tik buvo sausa burna lupos trukinejo,nuolat troskino...bet vis galvoju Nuo maisto,oras atsalo! Bet Kaip uzejo pykinimas,nebenoriu ne tik valgyt ,bet ir gerti. Viskas fu:/ bet cia ,kiek moteru tiek organizmu,as iki 6-7sav net negalvojau Apie nestuma,o kitos jau inplantacija jaucia;) Taip kad kabtrybes ir graziu emociju!;)
Atsakyti
QUOTE(*Pūkutė* @ 2015 11 26, 16:54)

Kaip apibūdintum tą spalvą konkrečiau  g.gif  man gelsvų-balkšvų išskyrų yra, ryt ginė pasakys kur kas bent jau man  g.gif


Ta geltona tokia sviesi, bet pakankamai geltona.. Gal panasiau i isvirusio kiausinio trini kai sviesus buna, nezinau net su kuo palygint. Bet pati isvaizda nepanasi i isskyras, lyg kazkokia kaip plevele butu ten susirinkus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Skotuke* @ 2015 11 26, 17:06)
Ta geltona tokia sviesi, bet pakankamai geltona.. Gal panasiau i isvirusio kiausinio trini kai sviesus buna, nezinau net su kuo palygint. Bet pati isvaizda nepanasi i isskyras, lyg kazkokia kaip plevele butu ten susirinkus unsure.gif

Bet speju kad ten kazkas su gleivem/isskyrom susije g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pūkutė* @ 2015 11 26, 16:54)
Žinok ir aš gan mažus pažymius jaučiu, jokių jautrių krūtų, apetito pokyčių, tik kad vakarais labai skauda pilvukas ir vakar vakare 1 kartą tualete patepliojo  doh.gif

Paprasyk kad progesterona padarytu, jei patepliojo. Gal dufa reiks pagert.
Atsakyti