Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

QUOTE(Ixora @ 2014 09 09, 22:05)
5 kg atrodo nedaug, bet kai reikia juos nukratyti... Kuo mažiau krist, tuo sunkiau krenta kilogramai  biggrin.gif zapadlo dėsnis grynas  cool.gif

o taip.... pora kg metus laiko kraciau doh.gif

Nusipirkau siandien kedus, tai laukiu nesulaukiu vakarinio begiojimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2014 09 10, 14:18)
o taip.... pora kg metus laiko kraciau doh.gif

Nusipirkau siandien kedus, tai laukiu nesulaukiu vakarinio begiojimo thumbup.gif

nagi nagi, kokius gražuolius įsigijote? blush2.gif internetu gal kokią gerą vietą rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 09 13, 21:25)
nagi nagi, kokius gražuolius įsigijote? blush2.gif  internetu gal kokią gerą vietą rekomenduotumėt?

Pirkau is turgaus ax.gif Man vyrs neleidzia pirkt geru kedu, tipo kam tau jie vistiek nebegiosi doh.gif Na ir tegu eina jis n.... biggrin.gif Begos ir su siais visai gerai, vietoj iprastu 4-5 km nubegau visus 7 thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal kas galėtų palyginti Jillian Michaels Body revolution su Shred 30 arba Ripped in 30? Nors Body revolution akcentuojama jog skirta svorio metimui, bet mano manymu nelabai kaąskiriasi nuo kitų paminėtų programų, nes vistiek dirbama su svoriais. Kaip manote kuri iš jų efektyviausia raumenukams išryškinti? smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Na mano sportai tokie, kad nuo 5dienio gulime su vaiku ligoninej. Jau nebezinau ko tvertis, galvoju gal kokius pritupimus pradeti daryti ar ka, nes jau raumenys atrofavosi.
Kad del JM programu palygimu, tai velnias zino, man jos visos yra svorio metimui, tik laikas skirtingas...
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Praėjusią savaitę vėl pradėjau reguliariai sportuoti. Pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį dariau Cindy Crowford "New dimensions" 40 min treniruotes, antradienį - Scott Sonnon "Ageless Mobility"(sąnariams) 1h 20 min., ketvirtadienį Chantal Donnelly "Strong Knees" (keliams, labai patiko kojų tempimo pratimai pabaigoje - nuėmė visą kojų raumenų maudimą nuo ankstesnių treniruočių). Savaitgalį nieko nedariau. Šiandien vėl pradėjau nuo Cindy. Planuoju dar ją daryti trečiadienį ir penktadienį, o antradienį ir ketvirtadienį įterpti ką nors iš "body and mind" treniruočių.

Mopsyte 4u.gif sveikite greičiau
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Mopsyte, ir ligoninej gali drasiai pajudet smile.gif As kol gulejau tai siek tiek sportavau, atsispaudimai, tempimo visokie pratimai, tie patys pritupimai, atsilenkimai juk irgi galimi 4u.gif

Siandien pradedu trecia begiojimo savaite thumbup.gif Begu 3-4 dienas per savaite. Tik va papildomai pratimu vis dar neprisiruosiau pradet daryt blush2.gif Galvoju vel gryst prie JM g.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2014 09 14, 10:59)
Pirkau is turgaus  ax.gif Man vyrs neleidzia pirkt geru kedu, tipo kam tau jie vistiek nebegiosi doh.gif Na ir tegu eina jis n.... biggrin.gif Begos ir su siais visai gerai, vietoj iprastu 4-5 km nubegau visus 7 thumbup.gif

svarbu gerai bėgasi, o vyrui už tokį nepaskatinimą nu nu nu schmoll.gif biggrin.gif aš jau senai nusipirkus tikrai gerus, bet jie jau atgyveno savo tikrąja to žodžio prasme, reikia naujų ieškotis ir kad laikytų ne metus ir ne du g.gif
Atsakyti
Laba ryta. Siandiena vaziuojame namoooooo smile.gif . Pagaliau grysiu oi normalu gyvenima smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 09 17, 09:08)
Laba ryta. Siandiena vaziuojame namoooooo smile.gif . Pagaliau grysiu oi normalu gyvenima smile.gif .

Svarbu sveikatėlė gera:)

aš šiandien po geros valandos pratimų kūnui smile.gif vis neapsisprendžiu ar grįžt prie T25, nenoriu cardio, geriau kažką rinktis iš pratimų, arba praleist cardio dienas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 09 17, 17:46)
Svarbu sveikatėlė gera:)

aš šiandien po geros valandos pratimų kūnui smile.gif vis neapsisprendžiu ar grįžt prie T25, nenoriu cardio, geriau kažką rinktis iš pratimų, arba praleist cardio dienas g.gif


Laba diena 4u.gif

Tai juk galima T25 praleisti alfa fazę, jei gerai pamenu, jau betoj būna šiek tiek daugiau mankštų su svoriais, o gamoj tai išvis cardio mažai smile.gif
Atsakyti
Mano savaitės sporto planas žlugo. Po šaunaus pirmadienio antradienį ir trečiadienį vietoj treniruočių kasiau griovį. Užskaičiau sau kaip treniruotę, nes maudė ir rankytes, ir kojytes, ir nugarą. Vakar nedariau nieko ir šiandien .... tingiu... blush2.gif ... bet bent jau griovį pakasiu sąžinei nuramint biggrin.gif

Pasirodė rutrakeryje nauja Jillian treninuotė pradedantiesiems smile.gif - Beginner Shred. Galvoju, maž pabandyt g.gif
Atsakyti