Įkraunama...
Įkraunama...

Nemylima (La Malquierda)

QUOTE(ZefyriuX @ 2014 11 01, 21:58)
Parašykit geltonai kas bus smile.gif Dėl ko čia tas šokas smile.gif

Acacia ir Manuelis is tikruju susituoke, bet zinoma ne baznycioje, tik dokumentuose pasirase ir tiek, nes Acacia labai nori viskas kuo greiciau, todel ir zinoma, viska taip labai skuba, nori kuo greiciau susituokti ir pabegti nuo Estebano, tiesiog buti kuo atokiau nuo jo. Stai koks Acacios priezastys. Paskui Acacia nusprende, kad taip pat geriausiai susituokti baznycioje. Zinoma, pati zinai koks Estebanas, isiuto labai, o Acacios seima tai pff is pradziu nesutiko, tipo tai beprotybe susituokt su tuo Manueliu, ji net jo nemyli, ir bla bla bla. Bet paskui nusprende susitaikyt su tuo ir palaikyt ja. Zinoma jie nezino Acacios priezastys, jie vis dar nezino santykiai tarp Acacia ir Esteban. Na ir pagaliau atejo ta diena, ir Acacia labai graziai atrode, jos vestuvines suknele woaah, ji labai grazi! Ir zinoma Estebanas su kostiumu tai ohohho ale koks vyras, laaabai jam tinka, labai jis toks grazus ir vyriskas! blush2.gif Gerai, viskas shaa! Einam prie reikalo. biggrin.gif Taip, ta Rosa, kuri dazniausiai dirba virtuveje, nubega pas Acacios kambari ir pranesa Acaciai ir jos mamai, kad Manuelis buvo rastas negyvas, nezinau kaip lietuviskai, bet in a field (gali paziureti i google, jei nesuprasi). Na ir zinoma kas toliau nutiko, gali paziuret neilga video stai cia: https://www.youtube....h?v=F3q-QlD3e3w
As galiu pasakyt... Buvo taaaip ziauru! Pilnas kraujo! Man is tikruju nerupejo kas nutiks Manueliui, maniau, kad tiesiog bus mirtis tai mirtis, ir gyvenam toliau. Tiesiog man jis taip atsibosdavo, toks visai jis neisaukletas, todel ir nenoriu jau daugiau pamatyt sita nesamone neisaukleta vaika. Po ivykio, as nemaniau, kad jo mirtis buvo toks ziaurus, taip mane nustebino ir buvau sokas! Viskas cia taip, tai OU MY GAD... Dieve mano, as atsakau, kad Manuelis tikrai to nevertas, tik ne taip! As taip pat verkiau labai su Acacia, o ypac dar Acacios zodziai... Nebegalejau jau daugiau as... Ir taip, Manueli nuzude su maaacete! Jie pasake. Acacia visa buvo laaabai sudauzyta, tarsi jos gyvenimo meile mire. Ji net pasake, kad ji noretu mirti.
Zodziu, as galiu pasakyt, kad scenos buuuvo super! Man labiausiai patiko is visu! Nes Ariadnes Diaz vaidmuo buvo WWOOOW , as tiesiog be zodziu... SUPER NEITIKETINA! Zavejausi ja vis daugiau ir daugiau. Ploju jai daug daug daug kartu! swoon.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(GretaZwans @ 2014 11 02, 14:59)
Acacia ir Manuelis is tikruju susituoke, bet zinoma ne baznycioje, tik dokumentuose pasirase ir tiek, nes Acacia labai nori viskas kuo greiciau, todel ir zinoma, viska taip labai skuba, nori kuo greiciau susituokti ir pabegti nuo Estebano, tiesiog buti kuo atokiau nuo jo. Stai koks Acacios priezastys. Paskui Acacia nusprende, kad taip pat geriausiai susituokti baznycioje. Zinoma, pati zinai koks Estebanas, isiuto labai, o Acacios seima tai pff is pradziu nesutiko, tipo tai beprotybe susituokt su tuo Manueliu, ji net jo nemyli, ir bla bla bla. Bet paskui nusprende susitaikyt su tuo ir palaikyt ja. Zinoma jie nezino Acacios priezastys, jie vis dar nezino santykiai tarp Acacia ir Esteban. Na ir pagaliau atejo ta diena, ir Acacia labai graziai atrode, jos vestuvines suknele woaah, ji labai grazi! Ir zinoma Estebanas su kostiumu tai ohohho ale koks vyras, laaabai jam tinka, labai jis toks grazus ir vyriskas! blush2.gif Gerai, viskas shaa! Einam prie reikalo. biggrin.gif Taip, ta Rosa, kuri dazniausiai dirba virtuveje, nubega pas Acacios kambari ir pranesa Acaciai ir jos mamai, kad Manuelis buvo rastas negyvas, nezinau kaip lietuviskai, bet in a field (gali paziureti i google, jei nesuprasi). Na ir zinoma kas toliau nutiko, gali paziuret neilga video stai cia: https://www.youtube....h?v=F3q-QlD3e3w
As galiu pasakyt... Buvo taaaip ziauru! Pilnas kraujo! Man is tikruju nerupejo kas nutiks Manueliui, maniau, kad tiesiog bus mirtis tai mirtis, ir gyvenam toliau. Tiesiog man jis taip atsibosdavo, toks visai jis neisaukletas, todel ir nenoriu jau daugiau pamatyt sita nesamone neisaukleta vaika. Po ivykio, as nemaniau, kad jo mirtis buvo toks ziaurus, taip mane nustebino ir buvau sokas! Viskas cia taip, tai OU MY GAD... Dieve mano, as atsakau, kad Manuelis tikrai to nevertas, tik ne taip! As taip pat verkiau labai su Acacia, o ypac dar Acacios zodziai... Nebegalejau jau daugiau as... Ir taip, Manueli nuzude su maaacete! Jie pasake. Acacia visa buvo laaabai sudauzyta, tarsi jos gyvenimo meile mire. Ji net pasake, kad ji noretu mirti.
Zodziu, as galiu pasakyt, kad scenos buuuvo super! Man labiausiai patiko is visu! Nes Ariadnes Diaz vaidmuo buvo WWOOOW , as tiesiog be zodziu... SUPER NEITIKETINA! Zavejausi ja vis daugiau ir daugiau. Ploju jai daug daug daug kartu!  swoon.gif notworthy.gif



Vis tiek kažkaip turėjo baigtis jam, nes nu nebūtų buvę jie iki serialo galo. Bet tikrai žiauriai gaila, dar tas Akasijos žviegimas ;/
O kas jį nužudys??
Atsakyti
Manueli nuzude Estebanas kaip ir Akacijos teva:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikiukas: 02 lapkričio 2014 - 14:44
QUOTE(ZefyriuX @ 2014 11 02, 14:05)
Vis tiek kažkaip turėjo baigtis jam, nes nu nebūtų buvę jie iki serialo galo. Bet tikrai žiauriai gaila, dar tas Akasijos žviegimas ;/
O kas jį nužudys??


QUOTE(nikiukas @ 2014 11 02, 14:44)
Manueli nuzude Estebanas kaip ir Akacijos teva:D

Buvo ta nakti kaip nuzude Manueli, ne si diena. Tai gi, ta nakti lauke rancoje buvo Ulises, Estebanas ir Rubijus. Manueli nuzude su macete, tai gi Rubijus turejo macete, ir taip pat Estebanas. Iseina taip, kad Ulises lieka nekaltas, nes macetes jis neturejo. Dauguma tiki, kad cia Estebano darbas, bet o as manau, kad cia Rubijaus darbas, nes Rubijus katik suzinojo, kad Luisa laukiasi vaiko nuo Manuelio, ir Rubijus buvo labai piktas. Jis ta nakti pries mirti spejo kalbet su Manueliu, paskui kai ju pokalbis baigesi, iseina Manuelis, Rubijus tyliai sau tare kazkas tokio "pirma, tu mirsi", ir velnio veidas buvo, tarsi atkersyt nori. Stai toks ir rezultatas. O ka manot jus?
Atsakyti
Estebanas pats prisipazino Akacijai kad nuzude ir bus prisiminmas kur parodys kaip nuzudo Estebanas su macete Manueli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikiukas @ 2014 11 02, 19:11)
Estebanas pats prisipazino Akacijai kad nuzude ir bus prisiminmas kur parodys kaip nuzudo Estebanas su macete Manueli  smile.gif

Ok, suprantu, bet cia tik avance 20 sec., todel nezinom dar nieko kas gi ir kaip. smile.gif Tiesa, kad Estebanas su macete buvo su Manueliu, bet kas gi galbut ta momenta nutrukde Rubijus, ir tai jis turejo ta galimybe ji nuzudyt? Kaip sakau, cia tik avance 20 sec., geriausiai tiesiog palaukti serijos ir paziuret kas nutiks. Zodziu, del prisipazinimo, jis net nesake "Taip, as nuzudziau Manueli" ir pan., as manau, kad jis taip daro, tam kad Acacia issigastu, kad ji nenores grizt pas Ulises, nes nores ji saugoti.
Atsakyti
bet cia viskas pagal orginala kaip suprantu skaiciau zmones kur mate orginale tai sake Estebanas nuzude Manueli todel visi tikejosi jog ir cia nuzudys Manueli man tai viskas aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikiukas @ 2014 11 02, 20:24)
bet cia viskas pagal orginala kaip suprantu skaiciau zmones kur mate orginale tai sake Estebanas nuzude Manueli todel visi tikejosi jog ir cia nuzudys Manueli man tai viskas aisku smile.gif

Ne, klaidingai cia yra. As taip pat ziurejau filma original, ir taip ten Estebanas kovojo su Faustino (Manuelis), bet nenuzude, tiesiog tik suzeide ji, ir tada ji paliko suzeista. Paskui atejo Rubijus pas suzeista Faustino (Manuelis) ir jis maldaudavo, kad padetu ji, issgelbetu, ir Rubijus nieko, jis paime sautuva ir nuzude ji.
Atsakyti
o kaip su tevu Akacijos juk irgi Estebanas sake jog ji nuzude forume kuriam skaitau visi isitikine kad Estebanas zudikas bet ryt pamatysim kas zudikas bet as net neabejoju kad Estebanas biggrin.gif
Atsakyti
Akasijos tėvo žudikas juk Norbertas yra. Netikiu, kad Manuelį nužudys Estebanas. Nuo kada pagrindiniai veikėjai krauju rankas tepasi? Su logika prasilenkia
Atsakyti
nu va Estebanas zudikas biggrin.gif kaip ir buvo galima speti
Atsakyti
Kas žiūrit jau pabaigą, parašykit geltonai, ar Alejandra liks su German, man jų istorija įdomesnė už pagrindinių veikėjų. smile.gif
Atsakyti