Įkraunama...
Įkraunama...

Pažintis ir....

QUOTE(velnio_nešta @ 2014 09 13, 09:40)
Is pat pradziu rasinejo tik "siaip", be jokiu siulymu susitikti. Tipo "draugiskai" bendraudavom. Kartais tik lepteledavo, kad senai manes nemate ir noretu pabendrauti. Bet tai as nekreipiau demesio i tai ir ignoruodavau tokius pareiskimus. Vis galvojau, kad supras mano toki mandagu "atsisakyma" ir nebeikyres daugiau. Paskutiniu laiku tik buvo pradejes konkreciai svaigti - prisipazinimai ir t.t...  Tuomet ir atsibodo galutinai. Nu nebuvo visiskai traukos tam zmogui...


Na matau panašumų šioje ir savo situacijoj, aišku, kad senai matėmės vieną kartą tik rašiau ir ji pripažino tą, tik dėl susitikimo, na rašiau kaip buvo. smile.gif O pradžia spėju kitokia truputį, nes 2 metai buvo vien tik mokslo temomis bendravimas ir kartais apie laisvalaikį ir keliones. Man tik vat įstrigo šiuo atveju tie jos atsiprašymai, kai ji parašė, kad šiuo metu to, ką aš jaučiu jai, ji man nejaučia, kurių aš nelabai supratau atvirai sakant ir dėl ko jie buvo iš jo pusės. g.gif

Na žodžiu, mano situacijoj dabar dilema ką daryti, nes nesinori ir žmogaus kaip draugo prarasti, bet nesinori ir palikti, kol dar nėra šalia jos antros pusės.... g.gif Spėju geriausia dėmesio daug nerodyti šiuo metu ir bandyti elgtis taip kaip laukinė_gulbė rašė.
Nes tas atkaklumas ir "spaudimas", tai tikriausiai bet kokiu atveju nieko gero neatneštų, nes pats puikiai suprantu kaip žmogus jaučiasi kai yra "spaudžiamas kažkaip elgtis".
Atsakyti
QUOTE(andrewd @ 2014 09 13, 11:29)
Na matau panašumų šioje ir savo situacijoj, aišku, kad senai matėmės vieną kartą tik rašiau ir ji pripažino tą, tik dėl susitikimo, na rašiau kaip buvo. smile.gif O pradžia spėju kitokia truputį, nes 2 metai buvo vien tik mokslo temomis bendravimas ir kartais apie laisvalaikį ir keliones. Man tik vat įstrigo šiuo atveju tie jos atsiprašymai, kai ji parašė, kad šiuo metu to, ką aš jaučiu jai, ji man nejaučia, kurių aš nelabai supratau atvirai sakant ir dėl ko jie buvo iš jo pusės.  g.gif

Na žodžiu, mano situacijoj dabar dilema ką daryti, nes nesinori ir žmogaus kaip draugo prarasti, bet nesinori ir palikti, kol dar nėra šalia jos antros pusės.... g.gif Spėju geriausia dėmesio daug nerodyti šiuo metu ir bandyti elgtis taip kaip laukinė_gulbė rašė.
Nes tas atkaklumas ir "spaudimas", tai tikriausiai bet kokiu atveju nieko gero neatneštų, nes pats puikiai suprantu kaip žmogus jaučiasi kai yra "spaudžiamas kažkaip elgtis".


Reiktu suprasti kaip gailesti 4u.gif Daugeliui nemalonu, kai kitas zmogus dusauja salia i ju puse be atsako 4u.gif

O kam tau reikia tokios drauges? Save tik kankini su tokiomis draugystemis.
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 09 13, 12:26)
Reiktu suprasti kaip gailesti 4u.gif Daugeliui nemalonu, kai kitas zmogus dusauja salia i ju puse be atsako 4u.gif

O kam tau reikia tokios drauges? Save tik kankini su tokiomis draugystemis.


Na taip, manau, kad suprantu šitą dalyką...smile.gif Tiesa galvoje daug variantu sukasi kas, dėl ko ir kaip.

Draugės reikia, tam, kad na nežinai kada ir iš ko gali prireikti kokios nors pagalbos ar šiaip patarimo, o ir draugų ratas niekada manau nepamaišys, aišku žiūrint kokie tie draugai. Nors tiesa visą laiką, kiek kam reikėjo kokios pagalbos ne studijų klausimais, tai tik jai šiuo atveju. O šiaip sakau viską padarė tas universitetas, nes per jį mes taip susibendravom ir po to man prasidėjo tai, kas prasidėjo, tik gaila, kad vienpusiai jausmai, kai abiejų studijuojamas dalykas tas pats, abu susirašinėjom dėl egzų, laikėm juos, mokėmės, ruošėmės, dalinomės informacija, na žodžiu viskas taip susideda.

Suprantu, kad kankinu, bet kažkuo vistiek dar ji traukia mane, ne taip stipriai kaip iki šiol, bet... + dar kai sužinojau, kad na išsisukinėjo nuo tiesioginių atsakymų ir galima sakyti, kad melavo rašydama ir kai pradedi tai suprasti, kad atviras su žmogum buvai visai, ta prasme nieko nemelavai, o jis... tai... Nervų daug kainavo man ši situacija, bet nu vistiek kol ji neturi antros pusės kažkaip norisi kiek įmanoma tai pakeisti viską į gerąją pusę, jeigu tai įmanoma, veikiant ne aktyviai, bent jau tikrai ne šiuo metu (aišku pačiam tai ir nelabai gerai, o ir paprasčiau būtų pamiršti), o pasyviai. Nors dabar, kai nebendravau, jau bus trečia savaitė tai lyg ir dar geriau, na matysiu, kas bus po apsilankymo universitete, nes ten prisiminimai iškils...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andrewd: 13 rugsėjo 2014 - 13:05
QUOTE(andrewd @ 2014 09 13, 14:04)
Na taip, manau, kad suprantu šitą dalyką...smile.gif Tiesa galvoje daug variantu sukasi kas, dėl ko ir kaip.

Draugės reikia, tam, kad na nežinai kada ir iš ko gali prireikti kokios nors pagalbos ar šiaip patarimo, o ir draugų ratas niekada manau nepamaišys, aišku žiūrint kokie tie draugai. Nors tiesa visą laiką, kiek kam reikėjo kokios pagalbos ne studijų klausimais, tai tik jai šiuo atveju. O šiaip sakau viską padarė tas universitetas, nes per jį mes taip susibendravom ir po to man prasidėjo tai, kas prasidėjo, tik gaila, kad vienpusiai jausmai, kai abiejų studijuojamas dalykas tas pats, abu susirašinėjom dėl egzų, laikėm juos, mokėmės, ruošėmės, dalinomės informacija, na žodžiu viskas taip susideda.

Suprantu, kad kankinu, bet kažkuo vistiek dar ji traukia mane, ne taip stipriai kaip iki šiol, bet... + dar kai sužinojau, kad na išsisukinėjo nuo tiesioginių atsakymų ir galima sakyti, kad melavo rašydama ir kai pradedi tai suprasti, kad atviras su žmogum buvai visai, ta prasme nieko nemelavai, o jis... tai... Nervų daug kainavo man ši situacija, bet nu  vistiek kol ji neturi antros pusės kažkaip norisi kiek įmanoma tai pakeisti viską į gerąją pusę, jeigu tai įmanoma, veikiant ne aktyviai, bent jau tikrai ne šiuo metu (aišku pačiam tai ir nelabai gerai, o ir paprasčiau būtų pamiršti), o pasyviai. Nors dabar, kai nebendravau, jau bus trečia savaitė tai lyg ir dar geriau, na matysiu, kas bus po apsilankymo universitete, nes ten prisiminimai iškils...


Sukasi todel, kad gyveni viltim. Vis bandai ieskoti priezasciu pateisinimu jai, kodel ji tokia salta su tavim ir t.t... Kaltini netinkama laika, netinkamas aplinkybes... Ieskai kazkokiu zenklu... Bet tas normalu... Linkiu greiciau "perdegti" ta meile smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 09 13, 14:03)
Sukasi todel, kad gyveni viltim. Vis bandai ieskoti priezasciu pateisinimu jai, kodel ji tokia salta su tavim ir t.t... Kaltini netinkama laika, netinkamas aplinkybes... Ieskai kazkokiu zenklu... Bet tas normalu... Linkiu greiciau "perdegti" ta meile smile.gif


Sutiksiu ir su šiuo teiginiu, viltis vistiek nepalieka ramybėje, kad galbūt kažkas bus, galbūt. smile.gif Tik nesutiksiu, kad kaltinu netinkamą laiką ir aplinkybes. Šiuo atveju su šitais dviem dalykais, viskas tvarkoje ir džiaugiuosi, kad viską pasakiau taip kaip yra, na ir gavau atsakymą, kad ir koks jis būtų, nes bent jau vienu klausimu palengvėjo, nebeliko interpretavimo. smile.gif Tiesiog dėl laiko ir aplinkybiu viskas tvarkoje. Ženklų irgi ieškau ir tikiuosi pamatyti, nors kažkokius jau mačiau, kad kažkas keičiasi bet kas, nežinau. smile.gif Būtų gerai greitai "perdegti" ta meile, bet kažkodėl atrodo, kad ilgiau teks laukti, kol pasimirš viskas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 09 13, 14:03)
Sukasi todel, kad gyveni viltim. Vis bandai ieskoti priezasciu pateisinimu jai, kodel ji tokia salta su tavim ir t.t... Kaltini netinkama laika, netinkamas aplinkybes... Ieskai kazkokiu zenklu... Bet tas normalu... Linkiu greiciau "perdegti" ta meile smile.gif


Ai tik dar neleidžia paredaguoti paskutinio posto, pastebėjau, kad šaltumas iš jos pusės atsirado nuo liepos mėnesio iki tol buvo šiltas bendravimas... g.gif Na bet čia atrodys, kaip bandymas ieškoti kažkokių pasiteisinimų...
Atsakyti
QUOTE(andrewd @ 2014 09 13, 18:56)
Ai tik dar neleidžia paredaguoti paskutinio posto, pastebėjau, kad šaltumas iš jos pusės atsirado nuo liepos mėnesio iki tol buvo šiltas bendravimas...  g.gif  Na bet čia atrodys, kaip bandymas ieškoti kažkokių pasiteisinimų...


O kaip tu manai kodel ji atsalo?
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 09 13, 21:01)
O kaip tu manai kodel ji atsalo?


Atvirai pasakius aš nežinau ir man tai buvo labai didelis klausimas, nes viskas labai staigiai pasikeitė, o realiai nieko tokio aš jai ir nerašiau dėl ko taip galėjo pasikeisti bendravimas. blink.gif

Prieš tai birželio mėn kalbėjom apie keliones, parodžiau nuotraukas internetu iš kelionės į kalnus, užsiminė, kad ir pati jau užsinorėjo nuvažiuoti. Pamačius nuotraukas klausė ar ir aš dar kartą norėčiau ten... Vėliau fotografavau tebūnie nakties renginius, į kuriuos ja kviečiau, tai irgi parodžiau nuotraukas, viskas bendravime buvo ok čia birželio galas. Kas dar užkliuvo, kad kai užsiminiau, apie tai, kad fotografuosiu draugo bernvakarį prieš pat tebūnie nakties renginius, ji iš karto pasidomėjo, koks ten mano kaip dalyvio statusas ar tik fotografas ar ir kaip dalyvis būsiu, tiesiog man keista, nes nu aš į tokias smulkmenas kažkaip asmeniškai nekreipiu dėmesio. Ok, liepos aštuntą dieną fotografavau aš Vilniuje vykstančią dainų šventės eiseną grįžęs su ja susirašinėjau ir t.t. dar juokavom, nusiunčiau, parodžiau nuotraukas iš dainų šventės ir t.t. Čia dar viskas buvo tvarkoje, matėsi tekste emocijos, šiltumas. smile.gif

O vat liepos 10 dieną jau iš susirašinėjimo pastebėjau, kad kažkodėl susirašinėjimas kitoks pasidarė, šaltas, atrodo nebeliko emocijų, na ok, suprantu, kad per tekstą sunku emocijas pamatyt žmogaus, bet tekste jos taip pat matosi iš žodžių dėliojimo ir t.t. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andrewd: 14 rugsėjo 2014 - 07:49
QUOTE(andrewd @ 2014 09 14, 07:40)

O vat liepos 10 dieną jau iš susirašinėjimo pastebėjau, kad kažkodėl susirašinėjimas kitoks pasidarė, šaltas, atrodo nebeliko emocijų, na ok, suprantu, kad per tekstą sunku emocijas pamatyt žmogaus, bet tekste jos taip pat matosi iš žodžių dėliojimo ir t.t.  blink.gif

Jetau, jūs smulkmeniškas kaip mergiotė ax.gif Kam jums visa šita kito žmogaus žodžių, veiksmų, emocijų analizė? doh.gif Nu neįdomus jūs jai kaip vaikinas, negi nesuprantat ir norit kad ji pasakytų tiesiai šviesiai neiškentus "atsiknisk!" g.gif Stengiasi mergina būt mandagi su jumis, o jūs sliekų vien ieškot kiekvienoj smulkmenoj.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 09 14, 09:26)
Jetau, jūs smulkmeniškas kaip mergiotė   ax.gif  Kam jums visa šita kito žmogaus žodžių, veiksmų, emocijų analizė?  doh.gif Nu neįdomus jūs jai kaip vaikinas, negi nesuprantat ir norit kad ji pasakytų tiesiai šviesiai neiškentus "atsiknisk!" g.gif Stengiasi mergina būt mandagi su jumis, o jūs sliekų vien ieškot kiekvienoj smulkmenoj.


Šiaip viskas pirmam poste parašyta, ką ji sakė ir kaip sakė. smile.gif Sliekų aš manau, kad neieškau, tiesiog matau kaip žmogus elgiasi. Gal ir smulkmeniįškas, jei dėl datų, kad smulkmenas prisimenu, tai aš jų neprisimenu, tiesiog viskas likę fcb chato istorijoje, su visom datom, buvo ryte laiko, tai nepatingėjau pažiūrėti. smile.gif Bet What Goes Around...Comes Around, šiaip iš esmės įvyko tai ko ir tikėjausi, nes ne pirmas kartas toks. smile.gif Užteko man dvi savaites praignoruoti, ok gal neignoruoti, neparodyti dėmesio, dar tiksliau gyevnti gyvenimą sau, po to pridėti vieną draugę į fb "draugus" ir vėl postai apie meilę, prasidėjo: kad užkariauti moterį reikia kantrybės, apie žaidimus, kad moterys galbūt geriau žaidžia ir t.t. Nu tai wtf kam visą tai jei ji žino, ką aš jai pasakiau ir ką man atsakė, žino ką jai jaučiu, nes viską pasakiau ir žino kaip aš reaguosiu į tai, na ar bent jau tikisi, kad žino. smile.gif Ar čia toks žaidimas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andrewd: 14 rugsėjo 2014 - 16:29
QUOTE(andrewd @ 2014 09 14, 17:26)
Šiaip viskas pirmam poste parašyta, ką ji sakė ir kaip sakė. smile.gif Sliekų aš manau, kad neieškau, tiesiog matau kaip žmogus elgiasi. Gal ir smulkmeniįškas, jei dėl datų, kad smulkmenas prisimenu, tai aš jų neprisimenu, tiesiog viskas likę fcb chato istorijoje, su visom datom, buvo ryte laiko, tai nepatingėjau pažiūrėti. smile.gif Bet What Goes Around...Comes Around, šiaip iš esmės įvyko tai ko ir tikėjausi, nes ne pirmas kartas toks. smile.gif Užteko man dvi savaites praignoruoti, ok gal neignoruoti, neparodyti dėmesio, dar tiksliau gyevnti gyvenimą sau, po to pridėti vieną draugę į fb "draugus" ir vėl postai apie meilę, prasidėjo: kad užkariauti moterį reikia kantrybės, apie žaidimus, kad moterys galbūt geriau žaidžia ir t.t. Nu tai wtf kam visą tai jei ji žino, ką aš jai pasakiau ir ką man atsakė, žino ką jai jaučiu, nes viską pasakiau ir žino kaip aš reaguosiu į tai, na ar bent jau tikisi, kad žino. smile.gif Ar čia toks žaidimas? smile.gif


O nepagalvojai, kad tie postai ne tau skirti?
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 09 14, 18:05)
O nepagalvojai, kad tie postai ne tau skirti?


Atvirai kalbant ankščiau taip ir galvojau, bet po paskutinio jos atsakymo, supratau, kad visus postus kurie buvo apie meilę, nes jie visi buvo dviprasmiški ir t.t. postino ji man. Aišku kai jos klausiau tada kai juos postindavo taip ji nesakydavo, bet va galų gale pasakė tam atsakyme nuo kurio tema prasidėjo. O ir sakau, na jau tas pats buvo. smile.gif Ok gal aš labai sureikšminu šitą, na, nežinau, gali visko būti, bet kažkodėl tuo labai abejoju. Ar reaguosiu kaip nors į tą posta? Nereaguosiu. smile.gif
Atsakyti