Įkraunama...
Įkraunama...

Aistros spalvos (El Color de la Pasión)

Kaip man patinka visos sitos serijos, jau jauciasi, kad serialas i pabaiga ir tuo paciu net gaila, nes tikrai labai isskirtinis, nera jokiu Esmeraldu is siukslyno ir panasiai:))

Siaip Rebeka ir Nora abi labai bjaurios, nors aisku Nora yra Rebekos auka, ji serganti, o Rebeka siaip tokia jau yra. Labai gerai jos ikunijo siuos personazus istikro.

Man atvirksiai Marselas geriau ziurisi, Rodrigas tikrai toks gana vaikiskas, bet aisku gerai, kad greiciausiai laime su Daniela suras, nes jo vaidmuo tai nuo tada kai prisidare problemu pradzioj, tai toks labai liudnas visa laik buvo.
Atsakyti
MArselo motina irgi gera psichinė...
Rebeka visą serialą erzina su savo išsižiojimu biggrin.gif
Atsakyti
O nereklamuoja dar nieko naujo?
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2015 03 06, 01:42)
O nereklamuoja dar nieko naujo?


Ne,bent jau as nemaciau rolleyes.gif
Atsakyti
Ale tikrai kokios įdomios serijos eina thumbup.gif Nes vienu metu buvo čia kažkaip sustoję viskas...Na o serialas tikrai kitoks nei visi thumbup.gif
Atsakyti
šiandien Nora taip atsisveikino su Marselu, kad galvoju, ar nebus jai penktadienio serija paskutinė.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 03 06, 03:20)
šiandien Nora taip atsisveikino su Marselu, kad galvoju, ar nebus jai penktadienio serija paskutinė.

Paskutinė buvo šiandien. Kažkaip ir pagailo man jos visai. Įdomu, Rebeka su pistoletu juk vis tiek turėtų kėsintis į Liusiją su Marselu..
Atsakyti
QUOTE(Murkysa @ 2015 03 09, 18:29)
Paskutinė buvo šiandien. Kažkaip ir pagailo man jos visai. Įdomu, Rebeka su pistoletu juk vis tiek turėtų kėsintis į Liusiją su Marselu..


Rebeka dabar pistoletą? na, reikia su ja ir Amadoru užbaigti, tada jau laimė ir meilė liesis biggrin.gif

įdomu, kaip Daniela Rodrigui praneš žinią.
Atsakyti
Nu joa, Nora tikrai ne teigiamas personazas buvo, bet jau ant galo gaila man jos pasidare, kai suzinojo, kad ne Alonsas jos tevas. Ir gana kraupiai padaryta ta paskutine scena.
Atsakyti
Kraupi kraupi, tikrai gaila. ir pati Nora pasakė, kad visas jos gyvenimas buvo melas. jei ne Rebekos apsėdimas Alonsu, Noros tikrasis tėvas (Alfonsas?) minėjo, kad gal kažkas ir būtų išėję iš jų kaip šeima. ir nebūtų buvę filmo biggrin.gif

Papildyta:
ai, aš youtube pažiūrėjau ryto serijos pirmas 5 minutes, nu, Liusija telefonų knygoj kažko ieško, a la neturi ir nežino 112 ar 911 numerio doh.gif
Atsakyti
Gaila Noros verysad.gif
Atsakyti
man irgi gaila Noras, ja tokia pati motina padare...

Rebeka pati nusisaus
Atsakyti