Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos ir ne tik

As pasikartosiu su labiausiai man rupimu klausimu, galvoju gal anksciaubuvo nepastebetas. Tai va: ar turesiu vyra, ir kada gali tai -/+ atsitikti g.gif Ir dar, kur to vyro ieskoti/sutikti, kur eiti , gal butu patarimas. Nes jau ziauriai pavargau buti viena sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 09 30, 18:22)
mm, aisku ka jis ziuri. jeigu toliau paeis kokia nors dokumentika apie tolimas pasaulio salis ir kitokio mentaliteto zmones beigi visata, jos sandara ir t.t., tada zinok, kad jau viskas, jis nebepakelia realybes ir bega, kad isgyventu.
Zinai, kodel as taip darau? Kodel ziuriu youtube giminingomis temomis. Todel, kad sitas gyvenimas yra sunkiai pakeliamas, nera jegu, o pasiziuri tokiu dalyku ir sukeli sau jausma, kad tu ir tavo problemybes tokios menkos pries ta didziuli neaprepiama, ne visai pazistama pasauli, toki dideli dideli, padeda sumazint itampa ir savo problemu sureiksminima (na kaip pavadinsi, ar taip, ar tiesiog juju svori), jis gelbejasi tuo nuo savo nepajegumo ir gyvenimo nepakeliamumo. Tai kaip terapija., Po jos gali kazka nuveikti zemisko, nesw nebera viskas taip reiksminga ir neatrodo, kad padarysi klaida ir viskas sugrius. Vandenis minejai, tai vat vandenis masto, o pernelyg daug. Vargas del proto cia yra. Del mentalo aktyvumo. Ir tas sukelia problemu darbe, sociume, seimoje, visur. Nebent randa savo sriti, tada ten gali but genijus, arba yra zemos oktavos, tada daugmaz pfg viskas, tikrai tinginys paprastasis.
Be to as per visa sita sumaisti pameciau ta lapialy kur Tavo data uzrasyta, a galetai dar syk parasyt? Gal ir jo zinai viska iki tikslumo apie gimima?

Laika bandau. 8 menesiai praeis ir prades vel dirbt. Bet negaliu nieko garantuot, nes daug nuo jo priklauso, o as jam telepatiskai negaliu pranest daryt pokycius savyje kas del darbo, juolab, kad matau zenklus, kad jis ir ne visai pajegia ta daryt, dirbt. Tai tie 8 menesiai nera nei tikslu, nei patikima. Kokia jo specialybe?
Dabar man kilo tokia kvailoka ir piktybiska mintis jam pasiust nuorodu ka paziuret, kad dar didesni malonuma suteiktu  devil.gif

Aha, tiesa, mes jau su juo diskutavom apie tai.

Jedrystvairoges, 8 menesiai.... As jau ciaa galvojau maksimums savaite kita unsure.gif . Nu bus matyt. Darba savo dirba, manyciau, gerai, nes budavo uzsakovai is chebros kviecia butent ji. Bet jis nekencia to darbo. Galima galvot, kad sudas ne darbininkas, bet jis jei jau imasi, tai ir padaro gerai. Jei zino, kad gerai nepadarys, net nesiima. Savo mylimos srities irgi turbut nelabai tikisi pasiekt, nes reikia vietiniu mokslu, pradzioj megino, dar kalba nebuvo gera, tai mete. O dabar turbut bijo, nes mate kaip as mokiausi. O ir konkurencija nezmoniska. Gaila man jo, bet turint vaiku sedet debesy ir svajot, per didele prabanga, sakyciau. Parasysiu ka dirba i emeila..

Pameginsiu jo isklausinet, kad per daug itartina nebut, kuo labiau apgalvot pries klausiant gimimo valandos rolleyes.gif . Svarbiausia, kad sudominciau taip, kad paskambintu mamos paklaust biggrin.gif . O mano 27/04/1975 Panevezys. 04val15min. Del minuciu tikslumo galvos nukirst neduociau, gali but 04val 20min nes vyresnelis mano gime va kazkuriuo is tu laiku ir as karts nuo karto susimaisau, koks ten laikas mano ir kuris ten jo doh.gif . Bet linkus buciau prie maniskio 4.15 (na, duodu 95% tam laikui biggrin.gif )
Rupuze, kuo ilgiau galvoju, tuo labiau pradedu abejot wacko.gif


Siusk nuorodas man i emeila, as atfiltruosiu ar jam rodyt laugh.gif . Nu cenzura, kad dar labiau smegenai nesusisuktu laugh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, taip jau nutiko, kad pirma karta gyvenime tikrai nezinau kaip elgtis. Turejau, o gal dar galiu sakyti,kad turiu drauga su kuriuo esu daug laiko. Taciau pries pusmeti besimokant uzsienyje sutikau kita. Iki siol, bandziau nuo abieju nuslepti viska. Nesiginu,melas yra baisus dalykas,bet taip pasirode geriausia.
Zmogus su kuriuo esu ilga laika, pavadinkim ji Lt atrodo myli mane, bet nuolatiniai pykciai ardo viska. Visko buvo labai daug, taciau kazkokiu budu sugebejom islikti drauge. Jis man tikrai labai brangus
Su zmogumi uzsienyje,pavadinkim ji Uz, jauciuosi saugi ir rami. Taciau jis vis neapsispresdavo,tai myli, tai ne. Kol galu gale, rugpjuti jis pasake,kad turi kita. Taciau visai neseniai nusprendziau nuvaziuoti pas Uz ir pagaliau issaiskinti. Pamates mane jis pasake,kad bande apsimesti, jog jam nerupiu, atsiprasinejo, prizadejo,kad niekada tai nebepasikartos.jis paliko ta mergina,pasake kad jo meile sugrizo. Praleidom nuostabia savaite, jo akyse maciau siluma ir meile.visa savaite kurem planus, snekejom nuosirdziausius dalykus. Atsisveikinant aerouoste abu verkem,jis pasake,kad mes sugebesim viska istverti. Ir spekit. Kita ryta, po keliu mielu zinuciu, viskas apsiverte aukstyn kojom. Jis pasake,kad nejaucia jog musu santykiai gali klostytis toliau. Pasake,kad visa savaite maste. Kad suklydo. Gal as kvaila ar beprote,bet as jauciau jo meile, maciau tai jo akyse. Nesuprantu kas gali nutikti per 12h...
Galu gale grizusi isskyriau su Lt.

Ka man daryti toliau? Kuri siekti susigrazinti? kodel Uz taip greitai pakeite savo nuomone?



Atsiprasau uz tokia muilo opera, bet nebezinau kaip elgtis toliau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziubadzija @ 2014 09 30, 20:08)
Aha, tiesa, mes jau su juo diskutavom apie tai.

Jedrystvairoges, 8 menesiai.... As jau ciaa galvojau maksimums savaite kita unsure.gif . Nu bus matyt. Darba savo dirba, manyciau, gerai, nes budavo uzsakovai is chebros kviecia butent ji. Bet jis nekencia to darbo. Galima galvot, kad sudas ne darbininkas, bet jis jei jau imasi, tai ir padaro gerai. Jei zino, kad gerai nepadarys, net nesiima. Savo mylimos srities irgi turbut nelabai tikisi pasiekt, nes reikia vietiniu mokslu, pradzioj megino, dar kalba nebuvo gera, tai mete. O dabar turbut bijo, nes mate kaip as mokiausi. O ir konkurencija nezmoniska. Gaila man jo, bet turint vaiku sedet debesy ir svajot, per didele prabanga, sakyciau. Parasysiu ka dirba i emeila..

Pameginsiu jo isklausinet, kad per daug itartina nebut, kuo labiau apgalvot pries klausiant gimimo valandos rolleyes.gif . Svarbiausia, kad sudominciau taip, kad paskambintu mamos paklaust biggrin.gif . O mano 27/04/1975 Panevezys. 04val15min. Del minuciu tikslumo galvos nukirst neduociau, gali but 04val 20min nes vyresnelis mano gime va kazkuriuo is tu laiku ir as karts nuo karto susimaisau, koks ten laikas mano ir kuris ten jo doh.gif . Bet linkus buciau prie maniskio 4.15 (na, duodu 95% tam laikui biggrin.gif )
Rupuze, kuo ilgiau galvoju, tuo labiau pradedu abejot wacko.gif
Siusk nuorodas man i emeila, as atfiltruosiu ar jam rodyt laugh.gif . Nu cenzura, kad dar labiau smegenai nesusisuktu laugh.gif



o tai ko jis gali likt nepatenkintas del tokio klausimo? sakyk paklausiu tokios bobos, kuri ten pagal gimimo laika kazka tai mato (arba nemato), nu tipo idomu ir pan, gal ka pamatys biggrin.gif Del tu 8 men nesuk galvos, sakau, daug priklauso nuo jo paties ir siaip tai gana ilgas laiko tarpas, pagal dabartine jo bukle taip, 8 menesiai, bet viskas gi gali keistis. Cia dabartinis jo taskas, gali pajudet, o gali ir ne.

Bet zinok iseiciau is proto dar labiau, jei man mano namuose kas tai imtu reguliuot ir sokdint mane, plia, osvėnės sindromas biggrin.gif Neisizeisk tik biggrin.gif Nerimtai as cia.

Net ir patys neitikinamiausi dalykai nutinka su zmonemis. Mano vaikystes drauge, arsi katalike, pries pora savaiciu netiketai man skele zinute, kad ji nebetiki Jezum kaip Dievu. Iki tos dienos atrode, kad ji myli Jezu labiau uz savo vyra ir uz gyvenima ir uz viska. Nu buna visokiu paradoksu. Gal ir Tavo vyrui kas pasikeis galvoj. Nu as Tau atsiusiu mazdaug nuorodu, temu, bet jauciu ne vienos neduosi jam ziuret biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif motera Tu praktiska, nerupi Tau Pasaulis biggrin.gif bet atsiusiu.
kazka padariau tam naujam kompui, sukisau antivirusine ir dabar jis man uzsikrauna, bet neduoda nieko daryt. tai skaitysiu instrukcija, gal cia kas tai paprasto. Apie klaviatura irgi intrukcija skaiciau. Miarga sako mes kaimietes, turim kompa ir intrukcijas skaitom biggrin.gif Nustojo bobos klykt tik tada, kai visu garsu paleidau agresyviausius Depeshu gabalus. Belde man i duris, bet neatidariau, nes tokiu laiku dar galiu leist muzika garsiai. Gal nuejo i kiema klykt toliau.
Atsakyti
Laba diena... smile.gif
Šiuo metu turime priimti svarbų sprendimą... blush2.gif
Laukiames pirmagimio, o nuosavo vietelės neturime... verysad.gif šiuo metu gyvename su tėvais, tačiau labai norėtusi savo būsto... Nuomotis yra galimybė, tačiau, tačiau... Todėl svarstome būsto paskolos galimybę... Ar tai būtų ne klaidingas žingsnis, ar yra galimybių mums greitu metu turėti savo namučius, o gal būtų kokia pagalba iš tėvų pusės, ar tik savo jėgomis. Būtume labai dėkingi jei kas pakonsultuotu šiuo klausimu, ką kortos sako apie tai.... g.gif
iš anksto dėkojame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2014 09 30, 09:10)
Amariliai, ar galetumete paziureti kokios mano artimiausios perspektyvos meileje? Ar atsiras koks nors princas ant balto zirgo greitu metu?  biggrin.gif

Buvo cia toks vyras M. Jis mane kibino, bet as ji atstumiau. Po to pasigailejau ir bandziau taisyti padeti, tada jau jis mane atstume. Dabar nebebendraujam. Galvoju parasyti jam, bet ar verta? Gal geriau tiesiog viska pamirsti? Situacija tokia truputi komplikuota, suprantu, kad geriau butu pamirsti, na bet toki vyra sunku taip lengvai ismesti is galvos  wub.gif

Gerb. Amariliai, uzdaviau jums klausima vakar, kuris is dalies jau nebeaktualus, nes man besvarstant rasyti ar nerasyti jis pirmas man parase blink.gif dabar tik jeigu jums nebutu sunku, noreciau pasiteirauti, koki jo ketinimai? ir ar gali mums kas nors iseiti?
Atsakyti
laba,Amariliai
klausimas labai konkretus:
ar pavyks per artimiausius menesius pakeisti darbo vieta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2014 10 01, 17:39)
Gerb. Amariliai, uzdaviau jums klausima vakar, kuris is dalies jau nebeaktualus, nes man besvarstant rasyti ar nerasyti jis pirmas man parase  blink.gif  dabar tik jeigu jums nebutu sunku, noreciau pasiteirauti, koki jo ketinimai? ir ar gali mums kas nors iseiti?



o kas turi ar neturi iseiti? Dar viena smske ar vestuves jau Jums nusimato? Po kiek jums abiems metu yra? kazkaip mano paaugle 13kos lengvai issisprendzia siuos klausimus be kortu pagalbos ir tu bernu sniuras uz duru issirikiaves iki pat miesto centro. Matyt todel, kad ji nepanikuoja del tu bernu Tai jus irgi nepanikuokit, viskas pasidarys kur kas paprasciau.


Ir as nesu robotas, kuris konvejeriu atsakineja i klausimus nonstop. Tai, kai tik galiu - as tai darau, tai man patinka, laikau tai negti savo darbu. Bet yra ir kitu dalyku.. kuriuos turiu padaryt. Tai jei vakar neatsakiau ar uzvakar neatsakiau ir problema issisprende, dziaugtis reikia. Kad kitam zmogui po Jusu problemas "skambint/neskambint bernui" knaisiotusi. Ar tik cia ne Lin1 varda pakeitus, idomu. Stiliukas tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 10 01, 23:19)
o kas turi ar neturi iseiti? Dar viena smske ar vestuves jau Jums nusimato? Po kiek jums abiems metu yra? kazkaip mano paaugle 13kos lengvai issisprendzia siuos klausimus be kortu pagalbos ir tu bernu sniuras uz duru issirikiaves iki pat miesto centro. Matyt todel, kad ji nepanikuoja del tu bernu  Tai jus irgi nepanikuokit, viskas pasidarys kur kas paprasciau.
Ir as nesu robotas, kuris konvejeriu atsakineja i klausimus nonstop. Tai, kai tik galiu - as tai darau, tai man patinka, laikau tai negti savo darbu. Bet yra ir kitu dalyku.. kuriuos turiu padaryt. Tai jei vakar neatsakiau ar uzvakar neatsakiau ir problema issisprende, dziaugtis reikia. Kad kitam zmogui po Jusu problemas "skambint/neskambint bernui" knaisiotusi. Ar tik cia ne Lin1 varda pakeitus, idomu. Stiliukas tas pats.

biggrin.gif Nu aciu labai jau uz analize biggrin.gif Ir nukreipima kuria linkme eiti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 02 spalio 2014 - 09:55
QUOTE(Abo @ 2014 10 02, 09:54)
biggrin.gif  Nu aciu labai jau uz analize  biggrin.gif Ir nukreipima kuria linkme eiti  biggrin.gif



Gal Jum kas kitas sudes kortas tuo rupimu klausimu ar su bernu nr. 54+n issivystys rimti santykiai nuo smso parasymo iki vedybu ir finale iki supimosi kresle vienam salia kito 90ties metu. As tai cia nematau nei klausimo, nei reikalingos analizes. eit man i parduotuve ar neit? kas manes laukia toj parduotuvej? ar rasiu ten savo megstama vienintele kava?
ne.
ar rasiu kokia nauja skania kava uz prieinama kaina? kol jus, tarologes, man neatsaket, as nuejau ir nusipirkau jacobso, dabar noriu suzinoti, ar pavyks man isgertti puodeli to jacobso?

as nenoriu susipykti su kortomis, todel ir neatsakineju i sitokius klausimus. juolab klonams, kuriu jau visos atsikando ir as taip pat. Jeigu labai lomkes del bernu, prasom i privata ir uz kiekviena klausima, uz kiekviena berna po padoria suma, ok? nes tas isvargins mane ir ta diena bus sumauta. taigi, kaina tokiu atveju kyla.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 10 02, 10:31)
Gal Jum kas kitas sudes kortas tuo rupimu klausimu ar su bernu nr. 54+n issivystys rimti santykiai nuo smso parasymo iki vedybu ir finale iki supimosi kresle vienam salia kito 90ties metu. As tai cia nematau nei klausimo, nei reikalingos analizes. eit man i parduotuve ar neit? kas manes laukia toj parduotuvej? ar rasiu ten savo megstama vienintele kava?
ne.
ar rasiu kokia nauja skania kava uz prieinama kaina? kol jus, tarologes, man neatsaket, as nuejau ir nusipirkau jacobso, dabar noriu suzinoti, ar pavyks man isgertti puodeli to jacobso?

as nenoriu susipykti su kortomis, todel ir neatsakineju i sitokius klausimus. juolab klonams, kuriu jau visos atsikando ir as taip pat. Jeigu labai lomkes del bernu, prasom i privata ir uz kiekviena klausima, uz kiekviena berna po padoria suma, ok? nes tas isvargins mane ir ta diena bus sumauta. taigi, kaina tokiu atveju kyla.

Ko jus tokia pikta? As atejau - paklausiau. Jus nenorit - neatsakot. Kam cia dabar tie izeidinejimai? Issilieti reikia, nu prasom, liekites. Man neskauda. Bet kitam gali skaudeti.
Kiekvienas cia ateinam su sau aktualiais klausimais. Jeigu jums mano klausimas atrodo kvailas, tai viskas tvarkoj, cia jusu nuomone, turekite ja, bet pamazgu pilti nereiketu.
Na ir galiausia taip, jus teisi, nereikia man kortu pagalbos, turiu pati viska susidelioti savo galvoj ir pamatyti, kas yra kas ir del ko vyksta taip, o ne kitaip.
Aciu ir geros dienos Jums!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 02 spalio 2014 - 10:47
QUOTE(winona @ 2014 09 24, 15:05)
Sveikos tarologes.
rasiau anksciau bet atsakymo negavau,tad padariau ka galejau nuo saves situacijai isryskinti. Nuejau vakar pasikalbeti su bosu apie kontrakto pasirasyma. Ir tokios zinios:kontrakto reiktu laukti iki gruodzio men nes jie mane nori apmokinti dar daugiau. Siame darbe dirbu jau 1,5metu. Dirbu tris.skirtingus darbus ten.bet tai yra zemesnio lygio darbai,alga minimali,net gavus kontrakta kiltu ne itin,plius jie tikisi kad as ten likciau ilgam. Nenori darbuotoju kaitos. Jau pries gerus tris menesius galvojau va pradesiu naujo darbo paieskas po atostogu.o po atostogu apturejau pirma pokalbi neminejo kad laukti teks iki gruodzio.
todel kreipiuosi i jus pagalbos,nes nueiti pas bureja neturiu kaip,nes veiksmas vyksta uzsienyje. Ka daryti,ar apsimoka likti senoj vietoj kur pazistu visus ir gal labai praturtintu mano igudzius ka jie man pasiulytu. Ar tiesiog metas keisti darba?ar verta ji keisti man dabar?
P.s. labai atsiprasau uz sia paklode,tiesiog noriu tikslesnio patarimo,nes sunku nuspresti ir kiekviena diena nusprendziu skirtingai:-(
*

Winona,
abiem atvejais nebutu viskas paprasta, senajam darbe negautumet tu reikalingu tobulejimui salygu normaliu, kokius mokymus pasiulytu, jais nusiviltumete. Ten pasiulytu ir pareigu keitima, bet jis toks, kad Jums nuo to tik sunkiau, neivertinimas igudziu butu, kazkoks toks pokytis, ne kad Jus apgauti, bet arti to. Jus ten butumet praktiskai visu mylima, bet darbas turi tureti ir atitinkama finansine israiska, ne tik geri santykiai...

Kito darbo paieskos irgi nera lengvos, situacija siuo momentu irgi nera labi palanki tam, tektu veikti per jega, bendradarbiauti su kitais paieskose, taip pat rizikuoti ir eiti va bank, neprarandant pusiausvyro, neskubant niekur. IR visw tiek galu gale liktumete nepatenkinta rezultatu. Tik tiek, kad ryzta savy suzadintumete, bet tik tiek ir nemanau, kad laikas tinkamas.

Paziurejau laika. Finansinis darbinis aspektas pageretu 6 menesiu laikotarpy, nepraleist progos tik reik. Paskui dar po triju menesiu sudetinga situacija darbe, rteikes labai atidziai viska ziureti ir buti atsargiai. Tik neapribokite saves tais laikotarpiais, nuo Jusu sprendimu jie gali keistis.
Atsakyti