Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos ir ne tik

QUOTE(mazuleKitty @ 2014 10 21, 11:51)
sveiki. stai pakartoju savo klausima kaip ir praset. man tikrai labai reikia patarimo sad.gif


Taip. Likimas Anglijoje vos vos nusveria svarstykles i teigiama puse, nei grizimas i Lietuva. Nes cia grizusi turetumet problemu del darbo ir visokiu nemalonumu, man cia krenta mano, kaip vadinu, breiviko korta, tai jin visada viska sugadina. Anglijoje Jus turit galimybe tobuleti, kas yra tikrai svarbu. Patarimu kortos irgi sako: tobulintis, siekti meistriskumo tame, ka darote, ziniu papildomu kokiu pasiieskot, tiesiog kantrybes ir viska galima susitvarkyti. Jums trukdo pora dalyku tik. Tai yra kazkur pasamonej labai dideles ambicijos del visu zemisku dalyku, pinigu, statuso, karjeros, vat cia kazkur yra netvarka. Ir antras dalykas yra baime ziureti tiesai i akis. Lygiai kaip bijot Lietuvos, kaip bijot nerasti sau vietos po saule, taip pat bijot ir pamatyti realia savo padeti.
Dabar kada viskas nusistoves - sito nematau kortose, bet galiu pasakyti - tai tada, kai nusistovesite Jus pati savo viduje, tada aplinkoj irgi viskas stoja i vietas. Tai sitas veikia desnis visiems, iskaitant mane pacia, as Jums duodu patarima ir pati ji sau primenu tuo paciu.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 10 20, 22:35)
Labas vakaras Amariliai  4u.gif , iš jūsų pasakymo supratau, kad čia lyg ir mano sudėtinga situacija  biggrin.gif Apačioje pakartoju klausimą, bet per tas dienas situacija tokia, kad vyras vis tik darbą pradėjo, labai viliuosi, kad viskas jam gerai klostysis  unsure.gif Didelis buvusios darbovietės įsiskolinimas dar neišsisprendė, bet jau giliai širdyje palaidojau  doh.gif Tiek tų tikrintojėlių ant Lietuvos, o va žmogui nemoka algos ir nėra kas padėtų  doh.gif
Jeigu jau sudėtinga ši situacija, tai gal pažiūrėsit mano darbinę situaciją, šiuo metu turiu darbą, dirbu dalį dienos ir auginu mažiukę, bet ieškausi naujo darbo. Keiščiausia, kad keik CV išsiunčiau, net į pokalbį nekviečia, nors mano ieškomam darbui nėra labai daug konkurentų. Kažkoks užburtas ratas  doh.gif O senas darbas labai mielas širdžiai, bet vidiniai demonai nesusitaiko su pasikeitusia per tą laiką situaciją  biggrin.gif O gal dabartiniam darbe bus viskas gerai ir be reikalo čia ieškau sliekų  biggrin.gif Ačiū jums labai  wub.gif


Labas, na, dabar tokiu situaciju pasidaugino geometrine progresija, tai kazkaip reik su jom susidorot biggrin.gif Jus nebe viena biggrin.gif

Dabartiniam darbe tai is tikruju demonai siauteja (bukvaliai perspektyvoj velnio korta krito), ideju trukumas, geru progu nematymas, kazkokia tai isdavyste ar tai pletku lygmeny, ar tai grynai suokalbis, kazkas manipuliuoja, virsininka rodo man pikta, irgi melo ir iliuziju pasaulis menulio pavidalu iskrito, baigsis viskas Breiviku, skias iseisit i kita. Ka dabar daryt, kad iseitumet i gera normalu, tinkama sau darba. Tai turit apsispresti pati tiksliai labai ko norite, ir ta kryptimi judet, neskubet, skuba gali duot greita perdegima, tiesiog pusiausvyroj ir harmonijoj su savimi ieskokit toliau ir bandau ziuret laika - su paklaida gali but, 4 menesiu begy turetu ledai pajudet.

Jusu vyrui irgi ne pyragai, is senojo darbo nepanasu, kad atgaus pinigus artimiausiu metu, naujam tiesiog darbo labai daug, kruvis didelis, atlygis per mazas, jam jau nepatinka ten, labai galimas pasiulymas dar vienas jam, kuris butu tinkamesnis.

Zodziu, kuri laika plakatas "ne piniguose laime" dar kabes matomoj vietoj, iki metu laika ziuriu, nematau didelio turto. Nepaguodziau sad.gif


Bet tai nesuprantu, kaip taip dabar, kas do tvarka, kad negalima uzdarbio savo gaut. As turejau viena toki darbdavi, tai ji pridaviau visoms inspekcijoms pati, pries tai ispejusi, jog tatai padarysiu. Na ir ten poros menesiu begy atgavau su delspinigiais. Bet cia dar pries Kristu buvo.
Papildyta:
QUOTE(velniuke_ @ 2014 10 20, 21:03)
Sveiki, Amariliai,

ar galetumete padelioti ir mano situacija su vyru ir kokios tos perspektyvos mums buti tolau kartu ? Kartu esame jau 10m. vede virs 2m. turime vaikuti..atrodytu kaip ir viskas gerai, jis mane myli ir t.t., bet manyje kazkokia tustuma..kartais labai blogai jauciuosi, kai jis man sako jog as jam pati svarbiausia, geriausia ir visokia -iausia, bet as negaliu jam atsakyti tuo paciu..kartais galvoju jog jis ne man skirtasis..nesugeba aprupinti seimos ir t.t. turim pastovia problema 10m. - pinigu trukuma..dabar net ir savo kampo neturime,gyvename su tevais sad.gif pavargau jau nuo visko..norisi pagaliau savo busto, bet ar tai issprestu problema ? ir buciau laiminga su savo vyru ?



QUOTE(fantasyja @ 2014 10 21, 15:12)
Laba diena,vėl kreipiuosi patarimo kokio nors  verysad.gif .
Nežinau ar galiu kreiptis tokiu klausimu ar ne. Jeigu bus galimybė, gal atsakysite .
Esu ištekėjusi metus laiko. Bet nebežinau ar vyrą myliu... Atrodo, kad mano gyvenime po truputį atsiranda trečias žmogus , kurį pažinojau dar prieš dabartnį vyrą. Esu pasimetusi . Nebežinau kaip toliau elgtis...



Tai abidvi dabar man pasakykit: kodel pasidare taip, kad "mylejau, o dabar nebemyliu"?


O Isimylejusijuodai tai ne ta pati, kur tuoj 18ka bus? Nes is abieju pusiu po vienerius metus prideta, klausimas tas pats biggrin.gif Siur mokytis, kad gatviu nereiktu sluot biggrin.gif Man tai taip mama sake... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 22 spalio 2014 - 00:18
QUOTE(Amariliai @ 2014 10 20, 05:43)
Atsimenu, kad klauset, bet ko klauset, nepamenu, man ten atrode sudetinga situacija, kurios tuo momentu negalejau paziuret.

Kaip elgtis: as matau kortose, jog Jus darote neteisingus pasirinkimus. Nepasitikite savimi, nesuvaldote kazkokio instinkto. Tai cia reiktu tvarka ivest. Apmastymams,,  strategijos apgalvojimui labai tinkamas laikas tinkamas laikas, vienatvei tinkamas dabar, paskui iseisit i grazius santykius su kazkuo.
Dejau kas kliudo Jums cia. Koncentracija i materialius dalykus ir bendrazmogiskas silnybes, kartais manrods Jus transliuojate i aplinka ne ta, kuo esate, toks truputeli ivaizdis klaidinantis, todel neina tiem vyram suprast, kad jie reikalingi biggrin.gif Dar Jums didele itaka daro kazkoks vyras vyresnis gerokai, tai gali tevas but ar kas panasaus, autoritetas. Ir jis vadovauja materialiam plane, va tie dalykai Jum ir kaisioja pagalius i ratus.



Labai dekoju, Amariliai. Na, paguodete bent tuo, kad iseisiu I santykius su kazkuo....siaip is tikruju esu pasimetusi gyvenime. Bet dabar jau apsistojau, nes esu vienisa mamyte, tai turiu atsakomybe ir uz savo vaika. Tai manau, kad kai pilnai nusistovesiu, tada jau ir santykiai ateis kazkokie, tikesimes, kad grazus ir teigiami...
Pasitikejimo savimi is tikruju nelabai turejau, bet po truputeli save perlauziu...kartais nes saves neatpazistu, pasidariau drasi, energinga, nes kitaip zuciau ( esu svetimoje salyje viena su vaikuciu ). Tai man gyvenimas pametejo tokiu pamoku, kad ojojoi....bet isgyvenau, iriuosi pirmyn ir, manau, kad bus gerai.....
dekoju Jums labai...suteikiate tikejimo ir pasitikejimo..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 10 22, 01:26)
Labas, na, dabar tokiu situaciju pasidaugino geometrine progresija, tai kazkaip reik su jom susidorot biggrin.gif Jus nebe viena biggrin.gif

Dabartiniam darbe tai is tikruju demonai siauteja (bukvaliai perspektyvoj velnio korta krito), ideju trukumas, geru progu nematymas, kazkokia tai isdavyste ar tai pletku lygmeny, ar tai grynai suokalbis, kazkas manipuliuoja, virsininka rodo man pikta, irgi melo ir iliuziju pasaulis menulio pavidalu iskrito, baigsis viskas Breiviku, skias iseisit i kita. Ka dabar daryt, kad iseitumet i gera normalu, tinkama sau darba. Tai turit apsispresti pati tiksliai labai ko norite, ir ta kryptimi judet, neskubet, skuba gali duot greita perdegima, tiesiog pusiausvyroj ir harmonijoj su savimi ieskokit toliau ir bandau ziuret laika - su paklaida gali but, 4 menesiu begy turetu ledai pajudet.

Jusu vyrui irgi ne pyragai, is senojo darbo nepanasu, kad atgaus pinigus artimiausiu metu, naujam tiesiog darbo labai daug, kruvis didelis, atlygis per mazas, jam jau nepatinka ten, labai galimas pasiulymas dar vienas jam, kuris butu tinkamesnis.

Zodziu, kuri laika plakatas "ne piniguose laime" dar kabes matomoj vietoj, iki metu laika ziuriu, nematau didelio turto. Nepaguodziau sad.gif
Bet tai nesuprantu, kaip taip dabar, kas do tvarka, kad negalima uzdarbio savo gaut. As turejau viena toki darbdavi, tai ji pridaviau visoms inspekcijoms pati, pries tai ispejusi, jog tatai padarysiu. Na ir ten poros menesiu begy atgavau su delspinigiais. Bet cia dar pries Kristu buvo.
Papildyta:
Tai abidvi dabar man pasakykit: kodel pasidare taip, kad "mylejau, o dabar nebemyliu"?
O Isimylejusijuodai tai ne ta pati, kur tuoj 18ka bus? Nes is abieju pusiu po vienerius metus prideta, klausimas tas pats biggrin.gif Siur mokytis, kad gatviu nereiktu sluot biggrin.gif Man tai taip mama sake... biggrin.gif


Matyt siai dienai as jau matau daugiau minusu tame zmoguje nei pliusu..o anksciau buvo atvirksciai..
Atsakyti
QUOTE(fantasyja @ 2014 10 21, 16:12)
Laba diena,vėl kreipiuosi patarimo kokio nors  verysad.gif .
Nežinau ar galiu kreiptis tokiu klausimu ar ne. Jeigu bus galimybė, gal atsakysite .
Esu ištekėjusi metus laiko. Bet nebežinau ar vyrą myliu... Atrodo, kad mano gyvenime po truputį atsiranda trečias žmogus , kurį pažinojau dar prieš dabartnį vyrą. Esu pasimetusi . Nebežinau kaip toliau elgtis...


Suzinojau tokiu dalyku, kuriu pries vetsuves nezinojau. Prejus porai menesiu po vestuviu, suzinojau. Jau nuo tada situo zmogumi dingo pasitikejimas. Vis bandom santykius atgaminti, bet bent jau is mano puses, atgaivinimas nesekmingas. Pagrindine priezastis - pastovus jo melavimas.
Atsakyti
Sveikos, gal kas galite ismesti man kortas Del finansines padeties? Yra taip: as siuo metu nedirbu, dirba tik vyras. Ar pageres musu finansine padetis ar bus tik dar blogiau? Dekoju 4u.gif
Atsakyti
Sveiki Amariliai smile.gif Atsirado galimybe kandidatuoti i asistento pareigas universitete-destyti studentams, todel noreciau suzinoti, ar verta man bandyti kandidatuoti ir kaip man sektusi dirbti toki darba (jis nebutu pagrindinis)? aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, Amariliai. Labai padėjot praeitą kartą, viską permasčiau, pamačiau ko nenorėjau matyti, nors ir įtariau. Jeigu galite, žvilgtelėkite, ką rodo kortos dėl mano sveikatos nes siunčia mane operuotis o aš labai bijau po to prarasti visą darbingumą. Atsiprašau jei tekstas gausis pusiau kinietškai, nes iš mobilaus rašau o sistemą ne visada pripažįsta lt raides.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 10 22, 17:35)
Sveiki, Amariliai. Labai padėjot praeitą kartą, viską permasčiau, pamačiau ko nenorėjau matyti, nors ir įtariau. Jeigu galite, žvilgtelėkite, ką rodo kortos dėl mano sveikatos nes siunčia mane operuotis o aš labai bijau po to prarasti visą darbingumą. Atsiprašau jei tekstas gausis pusiau kinietškai, nes iš mobilaus rašau o sistemą ne visada pripažįsta lt raides.



Labas labas. As vengiu sveikatos klausimais ziureti, cia yra tokia sritis, kur visai netycia galiu uzdet zmogui programa arba pati dievu pasijausti, galiu pakenkti Jums ir sau. Taip yra del tu sveikatos klausimu. Uzsimenu apie juos miglotai tokiu atveju, jeigu primygtinai lenda i akis, jog yra problemu. Parasykit man AZ, kas ten yra, as galiu pabandyti, bet tam man reikes labai labai pasiruosti, kad nepadaryti Jums blogo. Jeigu matysiu, kad negaliu, tai neatsakysiu. Yra tabu temos, cia viena is ju. Nepazadu.


Ai sitaji gi anaji. Norejau pasakyti, jog jei kuriai nors pasiulau i AZ dykai paziuret kazka, tai as pasiulau butent konkreciam asmeniui ir kitiems tas pasiulymas negalioja, t.y. negalioja privataus nemokamo burimo smile.gif Kartojuosi jau cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 22 spalio 2014 - 18:03
QUOTE(velniuke_ @ 2014 10 20, 22:03)
Sveiki, Amariliai,

ar galetumete padelioti ir mano situacija su vyru ir kokios tos perspektyvos mums buti tolau kartu ? Kartu esame jau 10m. vede virs 2m. turime vaikuti..atrodytu kaip ir viskas gerai, jis mane myli ir t.t., bet manyje kazkokia tustuma..kartais labai blogai jauciuosi, kai jis man sako jog as jam pati svarbiausia, geriausia ir visokia -iausia, bet as negaliu jam atsakyti tuo paciu..kartais galvoju jog jis ne man skirtasis..nesugeba aprupinti seimos ir t.t. turim pastovia problema 10m. - pinigu trukuma..dabar net ir savo kampo neturime,gyvename su tevais sad.gif pavargau jau nuo visko..norisi pagaliau savo busto, bet ar tai issprestu problema ? ir buciau laiminga su savo vyru ?



Matyt siai dienai as jau matau daugiau minusu tame zmoguje nei pliusu..o anksciau buvo atvirksciai..
Atsakyti
gal galite ir man padelioti? labai labai laukiu 4u.gif dekui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 10 22, 01:26)
Labas, na, dabar tokiu situaciju pasidaugino geometrine progresija, tai kazkaip reik su jom susidorot biggrin.gif Jus nebe viena biggrin.gif

Dabartiniam darbe tai is tikruju demonai siauteja (bukvaliai perspektyvoj velnio korta krito), ideju trukumas, geru progu nematymas, kazkokia tai isdavyste ar tai pletku lygmeny, ar tai grynai suokalbis, kazkas manipuliuoja, virsininka rodo man pikta, irgi melo ir iliuziju pasaulis menulio pavidalu iskrito, baigsis viskas Breiviku, skias iseisit i kita. Ka dabar daryt, kad iseitumet i gera normalu, tinkama sau darba. Tai turit apsispresti pati tiksliai labai ko norite, ir ta kryptimi judet, neskubet, skuba gali duot greita perdegima, tiesiog pusiausvyroj ir harmonijoj su savimi ieskokit toliau ir bandau ziuret laika - su paklaida gali but, 4 menesiu begy turetu ledai pajudet.

Jusu vyrui irgi ne pyragai, is senojo darbo nepanasu, kad atgaus pinigus artimiausiu metu, naujam tiesiog darbo labai daug, kruvis didelis, atlygis per mazas, jam jau nepatinka ten, labai galimas pasiulymas dar vienas jam, kuris butu tinkamesnis.

Zodziu, kuri laika plakatas "ne piniguose laime" dar kabes matomoj vietoj, iki metu laika ziuriu, nematau didelio turto. Nepaguodziau sad.gif
Bet tai nesuprantu, kaip taip dabar, kas do tvarka, kad negalima uzdarbio savo gaut. As turejau viena toki darbdavi, tai ji pridaviau visoms inspekcijoms pati, pries tai ispejusi, jog tatai padarysiu. Na ir ten poros menesiu begy atgavau su delspinigiais. Bet cia dar pries Kristu buvo.

Labas vakaras, nugis pataikyk tu man taip biggrin.gif Viskas tiesa, mano darbe viskas pagal aprašymą doh.gif Ir grynai išdavystę jaučiu doh.gif verysad.gif Na, bet kiekvienas eina per gyvenimą su savo tiesa, tad suprantu juos, jie deja (man biggrin.gif ) irgi ieško šiltesnės vietos po saule. Šiuo metu nesiblaškau, darbo ieškausi tik savo srityje arba labai panašioje, jaučiuosi gerai tokį darbą dirbdama. Dar turiu 6 mėn. paieškoms, kol pupytei sueis 2 metai, o dabar būnu "geras žmogus" darbe ir "padedu" sunkioje situacijoje doh.gif
Dėl vyro jūs irgi visiškai teisi, krūvis ir atsakomybė didžiulė, o alga deja ne pagal tokias pareigas doh.gif Labai tikiuosi, kad gaus geresnįpasiūlymą, bent jau kad pasitikiėjimo savimi neprarastų. Kaip matau, mes abu su vyru "geri", tik gaila, kad gero žmogaus ant duonos neužtepsi lotuliukas.gif
Nepergyvenu labai, kad nebus didelio praturtėjimo, svarbiausia, kad užtektų pagrindiniams poreikiams, nes dabar po 6 mėn nemokėtos algos, net už elektrą nebuvo iš ko mokėt doh.gif blush2.gif Svarbiausia, kad mergaitės ir mes sveiki būtumėm, o visa kita palauks biggrin.gif
O darbdaviai deja irgi surišti, ten ant bankroto ribos, nes vienas valstybinis objektas nesumoka labai didelių pinigų, įsiskolinimai auga, o va užsakovo įsipareigojimas deja nulinis doh.gif Einamojoj sąskaitoj pas juos 0, algų negauna niekas doh.gif Ir gali pasiskųsti, bet eiti per teismus nesinori, nes niekad nesam su tuo susidūrę, net nežinotume nuo ko pradėt biggrin.gif Na, bet sutarė su įmone, jeigu per 2 mėn neatsiskaitys, tada imsis priemonių doh.gif Kažkokia nesąmone doh.gif
AČIŪ JUMS ŠIRDINGAI wub.gif Labai labai ačiū
Atsakyti