Įkraunama...
Įkraunama...

Kam visad +/- 35-eri :)

QUOTE(Amžina studentė @ 2014 09 24, 20:46)
Tavi, labai gražu  wub.gif Ypač aguonos - kaip gyvos  wub.gif  Aš taip nesugebėčiau  schmoll.gif

Jei tikrai norėtum, patikėk, išmoktum
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
O čia kokia technika? bigsmile.gif Tapyba?
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2014 09 25, 19:10)
O čia kokia technika?  bigsmile.gif Tapyba?

tai visur tapyba smile.gif
Atsakyti
Ir as kaip AS-man kosmosas menas... Bet koks: ar tapyba, ar drozyba, ar dar koks amatinio prado turintis, tik gyslele zodzio menui turiu.
Atsakyti
labai daili paskutinė wub.gif bet tu ir šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Nerile, na aš tai prie muzikos dar biškį. Ir prie teatro 4u.gif Bet piešyba-drožyba tai nea schmoll.gif

Paskutinė iš pirmo žvilgsnio tai išvis man pasirodė kaip suausta nevienodu tankumu biggrin.gif Žodžiu, mianas wub.gif
Atsakyti
Ačiū panos, nutiesiog šifonas turi tokio skaidrumo, labai graži medžiaga, tik fotkinti sunku .
Atsakyti
Kaip gyvenimas, merdzynos? Atsilo oras???
Atsakyti
Bėgime, baisiam bėgime, jau užkniso toks laikas.
Atsakyti
Sakot, atšilo? mastau.gif Nežinau... Dabar va sėdžiu prisiklausiusi Kernagio dainų visa susigraudinusi rolleyes.gif
Oras gal ir neblogas, bet man nelabai patinka, kad temsta vis anksčiau ir anksčiau. Niu ką darysi, be to neateis Kalėdos tongue.gif Šiaip viskas normaliai. Dirbam, mokomės, sportuojam, dainuojam...
Atsakyti
Labas gražuolės biggrin.gif
kažkaip vėl pasimečiau lotuliukas.gif Bet radau 4u.gif

Pas mane viskas po senovė..bėgu bėgu bėgu..aiškiai kažkas mano laiką vagia nes nieko nespėju...
Mano vaikas sugrįžo thumbup.gif Patenkintas...nori dar bigsmile.gif Užsidirbo neblogai...viskas jam labai patiko...
Mūsų atostogos buvo wub.gif Irgi labai patiko...nors sala maža bet man vietos užteko lotuliukas.gif

Orai pasaka wub.gif Reikia šašlykus gal organizuoti bigsmile.gif Draugai atvažiuoja iš Murmansko...po to iš Floridos...trumpai sakant pas mus linksma biggrin.gif
Atsakyti