Įkraunama...
Įkraunama...

Kam visad +/- 35-eri :)

TAVI, as nuosirdziai dziaugiuosi, kad TB vel pagaliau pavyko rasti darba (nors man atrodo jau keleri metai?), kuri jis ismano, manau patinka ir dar finansiskai tinka:-)
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2014 10 12, 19:09)
TAVI, as nuosirdziai dziaugiuosi, kad TB vel pagaliau pavyko rasti darba (nors man atrodo jau keleri metai?), kuri jis ismano, manau patinka ir dar finansiskai tinka:-)

Jo jau penkeri metai kaip užsiįma dėstymu.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Tavi smagu dėl vyro thumbup.gif Nevarysi į svečius bigsmile.gif

Na nešu biški atostogų nuotraukų 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Super. Primink salos pavadinima.
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2014 10 13, 11:22)
Super. Primink salos pavadinima.



Thassso..labai maža,graži ir rami sala...buvom ekskursijoje o po to auto paėmėm nuomai...žmonių mažai..pliažai tušti...aplink alyvuogių miškai...kalnai...man patiko biggrin.gif
Atsakyti
o tai kaip i ja patekt? Veza kas, skraidina, ar patiem savarankiskai?
Atsakyti
Nerile mes per Varšuvą...dar porą dienų Varšuvoje pabuvom..tada lėktuvų iki Kavalos o iš ten keltu...pirkom kelionespervarsuva.lt 4u.gif
Atsakyti
Man labai patiko K. Brazauskienės žodžiai, kaip pirštu į akį "vasara baigias tik tiems, kas neturi pinigų" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2014 10 13, 13:14)
Thassso..labai maža,graži ir rami sala...buvom ekskursijoje o po to auto paėmėm nuomai...žmonių mažai..pliažai tušti...aplink alyvuogių miškai...kalnai...man patiko  biggrin.gif


Super thumbup.gif

QUOTE(Aga @ 2014 10 13, 18:52)
Man labai patiko K. Brazauskienės žodžiai, kaip pirštu į akį "vasara baigias tik tiems, kas neturi pinigų" tongue.gif


lotuliukas.gif Kai kam amžinai vasara. Arba amžinai žiema, priklausomai nuo to, ar nori gulėt pliaže, ar slidinėt g.gif
Atsakyti
Nu jo-Brazauskiene ir Afrikoje Brazauskiene... Cia jau frazeologizmu virs.
Atsakyti
Ech, norėčiau į tą salą, o emyratai manęs visai netraukia
Atsakyti
Tavi, nenusistatyk. O mažu patiks mirksiukas.gif
Atsakyti