Įkraunama...
Įkraunama...

Kam visad +/- 35-eri :)

QUOTE(Amžina studentė @ 2014 10 13, 20:10)
Tavi, nenusistatyk. O mažu patiks  mirksiukas.gif

Gal ir nuvažiuosiu, bet kai diedas visą dieną dirba, o man teks užkampyje jo laukti nieko nedarant, gėris nedidelis
Atsakyti
TAVI, galesi megautis siluma kur ant suoliuko:-) O kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2014 10 14, 10:12)
TAVI, galesi megautis siluma kur ant suoliuko:-) O kokiam mieste?


Šarja, namai kažkur miesto pakraštyje, jis pats važiuoja su mašina į darbą.
Atsakyti
bet tai kaip jam faina ten thumbup.gif
Mano vaikas vėl serga, ir pačią dar "nudžiugino" siuntimu pas onkologą, nu ir š... jau kuris laikas, iš ligoninių neišeinam, kas savaitę, tai tas, tai anas sad.gif
Atsakyti
Agut, pas jus dabar toks tamsusis periodas uzejo, laikykis ir patikek-praeis viskas, tada atrodysi sau stipri. O tas siuntimas gal labiau profilaktiskai? As irgi pas viena gyd noreciau nueit konsultacijai, tyrimams, bet vis tu keliu simtu Lt gaila.... Mano anytai pries men nustate baisia liga, kita savaite vaziuojam pasimatyt, ji nezino, kad rimta, bet jau kaip ir toks atsisveikinimas matyt bus dar normaliam stovy, be asaru, kol visai prastai nesijaucia, nors prognoze 6 men... liko.
Atsakyti
Paskutiniu metu vis pagalvoju tos baisios ligos tema, nes aplinkui sergančių daugėja...Galvoju, kad jei diagnozavo 4-ą stadiją, gal verčiau tuos likusius mėnesius namie ir praleisti, stengiantis atsidžiaugti tuo, kas dar liko, o tos visos chemijos ir spinduliavimai žmogaus pabaigą paverčia pragaru...Realiai tai gyvenimą sutrumpina...
Atsakyti
Bet žmonės tikisi pasveikti 4u.gif Užtat ir eina per tas visas nemalonias procedūras.

Nerile, aš tai norėčiau žinoti tas baisias diagnozes. Ir kuo greičiau. Gal žmogus skubėtų nuveikti, tai ko dar gyvenime nespėjo... g.gif
Atsakyti
Tiesa sakant as net nesupratau, kodel anytai nesako gyd., galvojau dabar visiems pranesa... nors as nezinau ar noreciau zinot....
Atsakyti
Nerile, aš mesčiau darbą ir praleisčiau laiką su mylimais žmonėmis, daryčiau tai, kam nerasdavau laiko. Išvažiuočiau į kokią svajonių kelionę... rolleyes.gif Negaiščiau nei minutės tam, ko nenoriu daryti, darau tik iš pareigos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2014 10 23, 17:35)
Nerile, aš mesčiau darbą ir praleisčiau laiką su mylimais žmonėmis, daryčiau tai, kam nerasdavau laiko. Išvažiuočiau į kokią svajonių kelionę...  rolleyes.gif Negaiščiau nei minutės tam, ko nenoriu daryti, darau tik iš pareigos  schmoll.gif


Va va, apie tai ir aš galvoju...Dar reikia turėti pažįstamą gydytoją, nes yra vaistų, kurie padeda oriai išeiti be skausmo...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2014 10 24, 10:51)
Va va, apie tai ir aš galvoju...Dar reikia turėti pažįstamą gydytoją, nes yra vaistų, kurie padeda oriai išeiti be skausmo...

g.gif Pazistu moteri, negydytoja, kuri taip padejo savo mamai...
AS, sakai mestum darba... Bet gi gydymas brangus, o jei dar ilgai trunkantis.... Nieks tiksliai nezino, kada musu neliks... Pats irgi neapsiskaiciuosi.... tongue.gif Pazistu moteri, kuri viena augino 2 vaikus, vienas susirgo, mama su juo sostineje ligonineje, o kita ziurejo... svetimi, draugai, pazistami, jau ir nedarbingumai buvo pasibaige, nebezinau kaip ten baigesi su ta mamos darbo vieta, bet faktas kad jie tryse turejo kaiptais is kazko isgyvent ir gydytis... unsure.gif
Atsakyti
nerile, man ne profilaktiškai, onkocitologinis blogas labai.
Atsakyti