Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

Praziurejau, gal pasakysite, kur dingo Svirdulys, na tas Sah sultan aukstas patiketinis, juk buvo durininkas, o dabar lyg ir kita rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 10 12, 19:16)
lotuliukas.gif o kas ta undinėlė-terminatorius???


Kažkuri mergina, čia, forume, kai pasakojo būsimas serijas, pamenu rašė apie Mustafą: "bus jo gyvenime dar tokia undinėlė-terminatorius".... Tai laukiau laukiau, kur čia tokia? Nu kai pamačiau- tai akurat... blink.gif lotuliukas.gif Čia taip apibūdino tą Michrinisan (imantrus labai vardas, tikiuos teisingai parašiau)...
Bet žinokit, šiaip nelabai suprantu jos egzistenciją šalia Mustafa. Ji ten ką veikia? Saugo jį ar ko ji ten atvyko į jo rūmus??? blush2.gif


QUOTE(Terroriste @ 2014 10 12, 19:27)
o man visgi graziausia meiles istorija tai Hatidze ir Ibrahimo.
Na, paskui gan grazi Ibrahimo ir Nigar, jei i Hatidze neziuret......


Žvelgiant per viso serialo prizmę- tai taip. drinks_cheers.gif Visad iškyla ta scena su smuiku, arba kai jie abu hamame... wub.gif
Aš rašiau labiau apie šiuo metu rodomas serijas.
O va Selimas- toks jau parazitas, bet nežinau kodėl- žavi jis mane. bigsmile.gif


QUOTE(Joviva @ 2014 10 12, 22:27)
Praziurejau, gal pasakysite, kur dingo Svirdulys, na tas Sah sultan aukstas patiketinis, juk buvo durininkas, o dabar lyg ir kita rodo g.gif


Paskutinį kartą jį mačiau, kai Michrimah vyras jį rūsyje paklupdęs laikė.. Ir vos nenužudė.... Bet matyt po to vistik liepė nužudyti... g.gif
Atsakyti
Mane tai nervina Suleimanas. Vaikų neužtenka matai, fu senis dar jam jaunų mergų reikia schmoll.gif be to juk pagal istoriją vedęs Hiurem, daugiau palikuonių nesusilaukė, tai nežinau kam scenaristai įkišo šitą momentą su ta Valerija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isyankar: 13 spalio 2014 - 07:25
QUOTE(Isyankar @ 2014 10 13, 08:24)
Mane tai nervina Suleimanas. Vaikų neužtenka matai, fu senis dar jam jaunų mergų reikia schmoll.gif be to juk pagal istoriją vedęs Hiurem,  daugiau palikuonių nesusilaukė, tai nežinau kam scenaristai įkišo šitą momentą su ta Valerija.


as sito irgi nesupratau, tuo labiau dar kai pats suoke Hiurem, kad vaiku nebereikia, kitu moteru nenori, bet tik iejo Valerija ir sukneles padalkos jau i virsu kilo doh.gif isvis man suleimanas kuo toliau tuo labiau toks nevyriskas, kraipo amziais tas akis, toks jausmas, kad jam i viska nusispjaut, atrodo galejo scenaristai parodyt ir didziuotis siuo filmu, bet kuo toliau tuo labiau geda tik darosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2014 10 13, 08:24)




Vikipedijoje yra ir dar vienas sunus, Princas Ahmedas. Reiskia, kad turejo.
Atsakyti
QUOTE(jolantaO @ 2014 10 13, 09:28)
Vikipedijoje yra ir dar vienas sunus, Princas Ahmedas. Reiskia, kad turejo.


Pagal istoriją, tai jis su Hiurem lygtais daugiau vaikų susilaukė. Tai gal tas Ahmedas tikrosios Hiurem vaikas. g.gif
Jei neklystu- Suleimanui gyvų vaikų prigimdė ir užaugino tik 2 moterys- Mahidevran ir Hiurem. g.gif
Atsakyti
Nereikia visko priimt už gryną pinigą, ką vikipedijoj rašo biggrin.gif o šiaip Ahmedas, man rodos, buvo Mahidevran sūnus, bet mirė anksti.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 10 13, 09:46)
Nereikia visko priimt už gryną pinigą, ką vikipedijoj rašo biggrin.gif o šiaip Ahmedas, man rodos, buvo Mahidevran sūnus, bet mirė anksti.



Bet čia irgi pagal Vikipediją... mirksiukas.gif
Citata:
Mahidevran Sultan:
Issue
Şehzade Mustafa
Şehzade Ahmed
Raziye Sultan


***
O pagal filmą- Raziye yra Valerijos pagimdyta dukrytė...

Ai, žodžiu- visai čia suvėlė tie scenaristai. doh.gif Istorijoje vienaip, filme kitaip "vaikus išdalino"..... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 10 13, 09:46)
Pagal istoriją, tai jis su Hiurem lygtais daugiau vaikų susilaukė.  Tai gal tas Ahmedas tikrosios Hiurem vaikas.  g.gif
Jei neklystu- Suleimanui  gyvų vaikų prigimdė  ir užaugino tik 2 moterys- Mahidevran ir Hiurem.  g.gif

siaip daug kur skaiciau, kad Hiurem dar viena sunu turejo, bet filme jo net nemini
Atsakyti
ziuri, kad ilmas i pabaiga, pradejo skaityt istorija, ziuri, kad vaiku praleido, tai vat ir dadejo biggrin.gif
Papildyta:
pagal istorija Hurem ir dar viena sunu turejo Abdulah, pries Selima, bet jo nerode g.gif
Atsakyti
Dauguma žiūrinčių serialą, domėjosi tikrąją Suleimano istorija, nors šiaip tiesa, kad vaikai labai jau sumaišyti.
Atsakyti
biggrin.gif ne apie vaikus tongue.gif -patiko vakar kaip Hiurem atsikratė tos (daugumos laikoma gražuole--man tai nosis perdaug bulbiška)-Suleimano sesulės.Bravo Hiurem-taip laikyk,nėr čia ko clap.gif
Atsakyti