Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

QUOTE(Ingaaa @ 2014 10 14, 12:19)
Man irgi Fatma  schmoll.gif Jau tokia dirbtinė šypsena...
Tai nelabai supratau kodel Hurem netaps Sultan, gi Selimas berods soste sedes g.gif

Jei neklystu, tai Selimas i sosta zengs po Hiurem mirties praejus 8m. Jei butu buvus gyva, butu tapus tikru tikriause valide sultan.
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2014 10 14, 12:19)
Man irgi Fatma  schmoll.gif Jau tokia dirbtinė šypsena...
Tai nelabai supratau kodel Hurem netaps Sultan, gi Selimas berods soste sedes g.gif


Nedagyvens iki to momento


QUOTE(Luna888 @ 2014 10 14, 12:42)
ir man ji tokia bais nenatūrali, aišku aš Hirem gerbėja,gal dėl to biggrin.gif


Aš irgi Hiurem gerbėja, bet ir Fatma sultan man labai jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 10 14, 10:20)
Hiurem dar ne Valide.  mirksiukas.gif  Valide tampama, kai sūnus sote sėdi. Hiurem Valide taip ir netaps. Nors dėl patogumo, aš irgi sakau, kad  Hiurem - "valide"...
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif Man ši sultan irgi nereali- tokia linksmuolė, žavuolė...Ir graži. Kaip ir kitos jos seserys.


Turejau omeny Valide - motina smile.gif
Atsakyti
Man ši sultan irgi nereali- tokia linksmuolė, žavuolė...Ir graži. Kaip ir kitos jos seserys.[QUOTE]
Grazi tai grazi, bet ir intrigante ,kaip ir visos kitos sesutes. Man graziausiai tai su savo vyru sudirbo, ne kiekviena taip sugebetu is padeties issisukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Beje, toks pastebėjimas biggrin.gif Nurbanu tai man gryna Hiurem, visas elgesys praktiškai identiškas Hiurem elgesiui jaunystėje: maištavimas, gudravimas kaip pas princą į lovą įslinkt, kova už būvį. Hiurem 2 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2014 10 15, 10:48)
Beje, toks pastebėjimas biggrin.gif Nurbanu tai man gryna Hiurem, visas elgesys praktiškai identiškas Hiurem elgesiui jaunystėje: maištavimas, gudravimas kaip pas princą į lovą įslinkt, kova už būvį. Hiurem 2 biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif net Hiurem sake, kad ji jai primena viena zmogu jaunysteje (turejo omenyje save biggrin.gif )
Atsakyti
[quote=radera,2014 10 15, 10:45]
Man ši sultan irgi nereali- tokia linksmuolė, žavuolė...Ir graži. Kaip ir kitos jos seserys.[QUOTE]
Grazi tai grazi, bet ir intrigante ,kaip ir visos kitos sesutes. Man graziausiai tai su savo vyru sudirbo, ne kiekviena taip sugebetu is padeties issisukti mirksiukas.gif
[/quote]

O ką daryti, kad diedo seno nebesinori... lotuliukas.gif (brrr. man vien to diedo žvilgsnis vemti vertė, tokios juodos blizgančios akys ) Bet šiaip man ten ta Fatmos vyro mirtis kažkokia total nesąmonė- pas jauną žmoną į lovą lysti jėgų turi, o va užvalgė gerokai daug saldumynų ir numiro... (jei teisingai supratau, jis tikrai nebuvo nunuodytas, o mirė nuo persiėdimo "ant nakties") Kaip koks diabetikas ar širdininkas.... Net Hiurem juokėsi ir netgi savotiškai žavėjosi šia Fatmos klasta.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 10 15, 13:04)
O ką daryti, kad diedo seno nebesinori... lotuliukas.gif  (brrr. man vien to diedo žvilgsnis vemti vertė, tokios juodos blizgančios akys ) Bet šiaip man ten ta Fatmos vyro mirtis kažkokia total nesąmonė- pas jauną žmoną į lovą lysti jėgų turi, o va užvalgė gerokai daug saldumynų ir numiro... (jei teisingai supratau, jis tikrai nebuvo nunuodytas, o mirė nuo persiėdimo "ant nakties") Kaip koks diabetikas ar širdininkas.... Net Hiurem juokėsi ir netgi savotiškai žavėjosi šia Fatmos klasta.

jeigu įjungi fantaziją bigsmile.gif neaišku, kuo ji ten jį užmaitino... gal kažko brinkstančio skrandyje ir tas plyšo, pvz... lotuliukas.gif
ar dar šitos serijos nerodė, kad geltonai??? g.gif aš jau pasimečiau žiūrėdama ir per teliką ir kompe cool.gif
Atsakyti
o aš išlieku Hiurem gerbėja(ir anos)-senstelėjusi tapo rafinuotesnė,stotingesnė-tikra Suleimano žmona.Kaip gaila,kad likę jos sūnūs -paveldėtojai tokie nevykėliai.Tik miręs sūnus,luošys ir dukra tikri jos vaikai....išradingi,protingi...Kaip gaila bus atsisveikinti su Hiurem,Suleimanu ir kitais...gal pamiltais,gal šiaip pakenčiamais veikėjais laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 10 15, 14:42)
jeigu įjungi fantaziją bigsmile.gif neaišku, kuo ji ten jį užmaitino... gal kažko brinkstančio skrandyje ir tas plyšo, pvz... lotuliukas.gif 
ar dar šitos serijos nerodė, kad geltonai??? g.gif aš jau pasimečiau žiūrėdama ir per teliką ir kompe cool.gif


Tai aš irgi pasimetusi, todėl geriau geltonai parašau, (kad ir rodytus faktus lotuliukas.gif ) kad negauti velnių dėl savo nežinojimo ir netyčia nepapasakoti į priekį. Nes yra forumiečių, kam tiesiog nesinori žinoti kas bus ateinančiose serijose.
Atsakyti
GAL JISTIKRAI DIABETIKAS BUVO?,NUO AUKSTO CUKRAUS KIEKIO KRAUJYJE IR NUMIRO biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radera: 16 spalio 2014 - 02:55
O tai jei numirs tas jos vyrelis Fatma vel i rumus gris? g.gif
Atsakyti