Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai =^..^=

QUOTE(Vidam @ 2014 09 28, 14:20)
Ruste, kurk naują temą su nauju koliažu  4u.gif  Juk turi padariusi, tik įdėti reikia  mirksiukas.gif

Šiandien sekmadienis, gal daugiau laiko turi  smile.gif

Nauja skoliažas nelabai vykęs kažkaip man atrodo sad.gif

va įkeliu, ar tikrai dedam? juk bet kada pakeisti galėsim. pavadinimus gi sakėt sumažinti reikia, padaryčisu...kada nors ax.gif

user posted image
Atsakyti
Raidės per didelės man atrodo, mano Bosiukas su KIara išsiskyrė biggrin.gif 4u.gif O kas senąjį koliažą darė, kas atsimenat, Weronica ar Kivuka, ten tik kelias nuotraukas pakeist reikia 4u.gif
Atsakyti
sveikos, pusmetį skaitau šią temą - beveik nuo tada, kai mūsų namuose apsigyveno juodulis Lapis. Aktyviai rašyti nepažadu, bet įdėmiai seku katiniškas ir kitokias naujienas.


user posted image
Atsakyti
Na, neištvėriau, nuvežiau panelę i vet. Ta kur operavo šiandien nedirba, važiavau kitur... atsakymai 2 arba kalci, arba kazko prisilaize. kazkas neturetu buti purskalas ant pilvo, bet as manau, kad gali buti ir individualu... suleido 3 vnt kazko, parsivezus atkuto, paede !
sedi vonioj.
kitu burnos geros...
Atsakyti
UOj tfu tfu, kad tik ne kalci schmoll.gif
Atsakyti
Oi Erendira - 4u.gif 4u.gif 4u.gif laikom uodegas, kad būtų tik reakcija į skiepą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2014 09 28, 14:45)
Raidės per didelės man atrodo, mano Bosiukas su KIara išsiskyrė biggrin.gif  4u.gif

Joo...pagal nuotraukytes raidės ryškiai per didelės. Nuotraukos tai visų labai gražios susiųstos wub.gif
Aš irgi neatsimenu kuri darė. Gal pati prisipažins jei gražiai paprašysim g.gif Tai tada galim dar šį kartą daryti copy , o jau sekančiam kartui daryti naują, aišku jei kuri užsiims ir turi laiko g.gif Aš laisva per dienas, bet nemoku...

Vargšė Zuzia verysad.gif bet taip staigiai pasireiškė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 28 rugsėjo 2014 - 14:19
Sakau, kad minėjot, jog raidės per didelės.

O dėl katinukų išsiskyrimo, tai kaip sudėjo sistema taip ir palikau, nežiūrėjau, kad būtų visi vienos savininkės katinai greta g.gif

galėtų jau ir prisipažinti senojo koliažo autorė, kažkaip man regis Kivuka buvo g.gif
Atsakyti
Ruste - aš Mauro nuotrauką buvau prašiusi pakeisti ax.gif va į šitą ax.gif
user posted image
O ankstesnį koliažą ir man rodos Kivuką darė smile.gif
Erendira - kaip Zuzytė? Ar yra kokių pokyčių? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnuna: 28 rugsėjo 2014 - 15:29
QUOTE(ragnez @ 2014 09 28, 14:50)
sveikos, pusmetį skaitau šią temą - beveik nuo tada, kai mūsų namuose apsigyveno juodulis Lapis.

Sveika prisijungusi 4u.gif prašom plačiau apie Lapį papasakoti ir čia, kaip turbūt pastebėjot, nuotraukos mėgstamos. Iš nuotraukos matosi, kad dar jaunas bičiulis.
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2014 09 28, 16:28)
Ruste - aš Mauro nuotrauką buvau prašiusi pakeisti  ax.gif  va į šitą  ax.gif

O ankstesnį koliažą ir man rodos Kivuką darė  smile.gif
Erendira - kaip Zuzytė? Ar yra kokių pokyčių?  4u.gif

Aš sakau, kad koliažas nevykęs ir dėti jo nelabai norėčiau...va ir tavo foto pamečiau kažkur doh.gif

Ragnez, esam susitikę kitose temose, žindymo skyrelyje ir pas daugiavaikes berods mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Vidam smile.gif
va, apsiuostysiu ir tikiuos pritapti smile.gif

Lapis gero žmogaus priglaustos laukinės katytės vaikas. jau namie atsivestas, namie užaugęs - mūsų šeimynai padovanotas ir vaikų pripažintas "brolis katinas". jaunas jis pusantrų metų dar nebus, bet tikslaus amžiaus nežinau.

Jis toks tikras kiplingiškas katinas, kuris mėgsta vaikščioti vienas smile.gif Per dieną užsiima savo reikalais, ateina paėsti ir atsigerti, visada stengiasi išlaikyti pagarbų atstumą, o mano meilumus iškenčia nutaisęs priekaištingą miną. biggrin.gif žodžiu, su charakteriu katulis.

QUOTE(Rustė @ 2014 09 28, 16:54)
Ragnez, esam susitikę kitose temose, žindymo skyrelyje ir pas daugiavaikes berods  mirksiukas.gif

tikrai esam. ir žindyme, ir pas daugiavaikes. galimas dalykas, net ir gyvai esam susitikę, jeigu pirmuosiuose sm mytuose dalyvaudavai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 28 rugsėjo 2014 - 15:59