Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai =^..^=

QUOTE(Weronica @ 2014 09 26, 08:47)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Kiva iki savaitgalio dar reikia dagyvent biggrin.gif G snd i darza isejo su tokia kazkokia neaiškia man nosia...tai nervuojuos kad vėl trečias savaitgalis bus namuos cool.gif


Weronica, ar nervuosies, ar ne - tai nieko nepakeis.
Atsakyti
Gerai sakai, Vilkra, reikes kaip nors protingai pamascius pasakyti tiesa, tik abieju iskarto tai nesakysiu schmoll.gif O kas liecia Skelbiu.lt, tai gerai, kad uzmetet aki, bus skelbimo galiojimas pasibaiges, reikes ideti isnaujo. Aciu uz pastabuma smile.gif
Nu darbelis i pabaiga, leksiu susirinkti vaiku ir i savo "kaima" biggrin.gif , vargse Maja siandien visa diena viena iki vakaro, tikriausiai rasiu nemazai siurprizu gryzus g.gif
Ikiukas, gero visom savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2014 09 26, 16:16)
Tuomce, kuriam rainiukų dovanojimo klubą? Aš su Pedru, tu su Katia? Jau sakiau, darbe skelbimą pakabinsiu  doh.gif

Aha kuriam.. aš jau baigiu susitaikyt su mintim, kad Katia pas mus ilgam sad.gif bent jau meili būtų, jei kas sugalvotų aplankyt.. dabar į rankas nepaimsi schmoll.gif spardos urzgia, kanda.. nežinau kaip ją pripratint. Vakar nagus visiems karpiau.. tai Katia įsikišau tarp kojų, pilvu prispaudžiau ir karpiau.. bet nukarpiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2014 09 26, 15:52)
Merginos, gudri aš gudri, bet nepamenu, katei prieš sterilizaciją reikia tik maistą numti, ar ir vandenį?

Ir dar... mano Pamplytis labai liesutis... šiaip pastarosiomis dienomis gal ir liūdnesnis kiek, bet manau, pati aš čia kaltą, nes leidau su vatos pagaliukais žaisti, po to jis jis pavimčiojo. Dabar gauna kasdien po dešrą prišplaukinės pastos, kitų katinų pavydui. Šiaip ėda ir pažaidžia, bet ne tiek kiek anksčiau.
Sakau, gal dar nuo kirminų duot?  gavęs 2 kartus. O gal "dirbtinukams" daugiau laiko reikia svoriui įgauti?
O gal nežiūrėti į jį pro padidinamąjį stiklą? g.gif  rolleyes.gif

Iš vakaro maistą, prieš pat einant miegoti - ir vandenį. smile.gif

Mano Balerina irgi liesoka, bet aktyvi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2014 09 26, 12:47)
Va mes savaitgalį važiuosim tikrint Šmikio, ar dar reikia toliau lamisil šert, ar jau galima dovanot:
P.S ir man labai šalta darbe, noriu riešinių ir aš


Sveikos, mergicos.
Tašė stebina mane, vakar labai užpyko ant MB, kad ją laikė ir netgi nebendravo, miegojo vonioje.

Šmikis - laabai gražus bičas, matos, kad vyrukas. wub.gif

Vilkra, ir aš noriu visų... Nes Tašė nuokupuota.

Vajezau, kaip noriu tokio katinuko kaip Kiara ar Bosas... Gali minkyt kaip nori... biggrin.gif Kiaros šukavimasis - vaje, man vargu, ar įmanoma tokis stebuklas... schmoll.gif Bet pamąstymui - Magnuna, Erendira, ar duodasi taip tvarkomi jūsiškiai?
Beje, Magnuna, dar vis mintyse (ir čia) dėkoju už papuošalus, labiausia myliu raudonus... Auskariukai ir kolje kur. Ir kiek komplimentų gavau su jais. doh.gif blush2.gif ax.gif cool.gif (truputį pasigyriau).

Tiesa, mano mama riešines mezga... Bet ji Kaune. Čia - info nemezgėjoms. Aš irgi šąlu. Labai ledinė ledi būnu žiemą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 26 rugsėjo 2014 - 17:56
erginos, moterys.. gal žinot kur maitinančią katę????

SOS !!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2014 09 26, 18:45)
Magnuna, Erendira,[/b] ar duodasi taip tvarkomi jūsiškiai?
Beje, Magnuna, dar vis mintyse (ir čia) dėkoju už papuošalus, labiausia myliu raudonus... Auskariukai ir kolje kur.  Ir kiek komplimentų gavau su jais.  doh.gif  blush2.gif  ax.gif  cool.gif (truputį pasigyriau).

Imperatoriaus vartyti negalima schmoll.gif man, kaip imperatoriaus mamkai jį galima aukštyn lapcėm glėbyje nešioti biggrin.gif aš jį po krūtine ranką pakišus pakeldavau ir pilvą nušukuodavau. Trumpaplaukiams papilvėje nelabai ir yra ką šukuoti ir nieks ten nesusivelia smile.gif Grikį galima vartyti ir jis pats vartosi tik spėk šukuoti biggrin.gif Kruopytę tai švelniai šukuoju o jai ir nereikia daug biggrin.gif
Labai smagu, kad papuošaliukai gyvena naują gyvenimą thumbup.gif O jau kaip man smagu girdėti tokius atsiliepimus ax.gif
Irmutse - 4u.gif po truputuką viskas susidėlios 4u.gif
Erendira - manau, kad "dirbtinukai" sunkiau priauga svorio nei natūraliai maitinti g.gif Svarbiausia, kad apetitas yra, o dėl dar vieno nukirminimo tai gal labiau išmanantys ką pasakys ar nepavojinga tokiam mažyliui dažnai nukirminti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2014 09 26, 17:55)
Aha kuriam.. aš jau baigiu susitaikyt su mintim, kad Katia pas mus ilgam sad.gif bent jau meili būtų, jei kas sugalvotų aplankyt.. dabar į rankas nepaimsi  schmoll.gif  spardos urzgia, kanda.. nežinau kaip ją pripratint. Vakar nagus visiems karpiau.. tai Katia įsikišau tarp kojų, pilvu prispaudžiau ir karpiau.. bet nukarpiau biggrin.gif


Kad man taip pasisektų. doh.gif Kaip tu čia taip padarei, Tuomce? Bandau tai įsivaizduoti. g.gif g.gif Tašę karpėm pasidėję ant žemės, MB paėmė už sprando ir ji sustingo. Bet karpant - ėmė urgzti baisiausia, šnypštė net, bet man nė motais, tačiau MB glėbys atsileido ir ji tą lapcę ištraukė.
Ir tada sakau - paleisk, jei nebelaikai, nes nebesaugu, ji iškart būtų segus man rankon.
Nagai kaip peiliai tiesiog. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 26 rugsėjo 2014 - 22:43
Ko čia visos tylit? blink.gif
Atsakyti
Šeštadienį švenčia biggrin.gif
Atsakyti
Raportuoju - išjunginėju kompiuterį, nes visą dieną pradirbau su pertraukomis nuvežti - parvežti Zuzytę iš veterinarkės. Jau beveik atsigavusi, miega dukros sterblėje :-)
tai iš manęs pašnekovė nekokia irnesakyk.gif
einu įsipilti vyno rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Aš kaip visada su murkalu ant kelių - jau kokia mažoji rankinė, ne tas žodis wub.gif

Čia biškį temoje prašlaviau blush2.gif supratote apie ką aš cool.gif
Atsakyti