Įkraunama...
Įkraunama...

Serumai veido odai

Šiuo metu esu įsimylėjus Biodroga serumą brandžiai odai, nors odai nebrandi, bet kosmetologė sakė po gimdymo gerai ir tokią panaudoti:)
Atsakyti
QUOTE(jolanta.stra @ 2017 01 11, 22:48)
Šiuo metu esu įsimylėjus Biodroga serumą brandžiai odai, nors odai nebrandi, bet kosmetologė sakė po gimdymo gerai ir tokią panaudoti:)

drinks_cheers.gif profilaktiškai galima ir jaunoms brandžios odos serumą trumpam panaudoti.
Atsakyti
Sakykite, gal kas bandet Delia firmos serumus? Kainos ziauriai zemos, bet ir kiekis nedidelis,siaip pastebejau,kad ir pigesne Kosmetika visai nieko sudeti turi,tai gal ir sie serumai neblogi?
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2016 10 10, 17:46)
Isbandziau sita, man labai-labai patiko! Oda jau po keliu dienu akivaizdziai pasikeite, tikrai stiprus drekinimo efektas, turbut stipriausias palyginus su visom iki tol mano naudajamom priemonem  4u.gif

Man taip pat su Hydra Hyal ;) tas pirminis wow bigsmile.gif ryte net atrodo,kad ir tu smulkiu raukslyciu apmazeje.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Noreciau paklausti,gal kuri naudojo EGFserma Lanus, kokie atsiliepimai ar yra rezultatai kaip raso gamintojas ar nedirgina odos.
O dal yra naudojusiu ODOS sermus su hialurono rugstimi.Kainyte nemaza nesinori pirkti vien pabandymui
Atsakyti
Antras serumas, po Filorgos Hydro Hyal, patekes i mano topa- Estee Lauder New Dimension Shape&Fill. Kazkada turejau meginuka, jau tada pastebejau kad priemone puiki, bet kazkaip vis gailejau pinigu, nepigus jis. Bet pasitaike proga isigyti puse kainos, tai super patenkinta. Naudoju ir paakiams. Beja, man po jo net kremo neprireikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 30 kovo 2017 - 21:51
Parduodu ODA hialurono rugsties serumą. Naudotas vos keletą kartų. Naujas kainuoja 49 eur, aš parduočiau už 30 euru. Plačiau apie serumą http://www.odapro.lt...es-serumas.html
Ką sudomins, rašykit man i paštą migleorl@yahoo.com
Komentarų neseku.
Atsakyti

Labas, mano veido oda pradėjo labai stipriai sausėti. Domėjausi dėl kažkokios drėkinančios priemonės, pasiūlė Hydrabio (kiek čia skaičiau tai tikrai turėtų intensyviai drėkint https://www.vaistine...spx?ID=351148).Matau, kad jūs čia visokių serumų išbandžiusios, gal galit pasakyti, ar tikrai jaučiasi Hydrabio drėkinamasis poveikis? Nesinori išmesti pinigus į balą ir suprasti, kad mano atveju tai nepadeda... Žodžiu, gal kas ką žinot / bandėt / galit pasakyt?

Atsakyti

Labas, mano veido oda pradėjo labai stipriai sausėti. Domėjausi dėl kažkokios drėkinančios priemonės, pasiūlė Hydrabio (kiek čia skaičiau tai tikrai turėtų intensyviai drėkint https://www.vaistine...spx?ID=351148).Matau, kad jūs čia visokių serumų išbandžiusios, gal galit pasakyti, ar tikrai jaučiasi Hydrabio drėkinamasis poveikis? Nesinori išmesti pinigus į balą ir suprasti, kad mano atveju tai nepadeda... Žodžiu, gal kas ką žinot / bandėt / galit pasakyt?

Labai lengvas šis "serumas". Ypatingo drėkinimo nepastebėjau. Ieškočiau rimtesnės priemonės.

Atsakyti
sveikos! Gal kas bandet lietuviskaji Manilos hyaliurono seruma? Jau seniai i ji ziuriu, bet vis dvejoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2017 10 07, 16:26)
sveikos! Gal kas bandet lietuviskaji Manilos hyaliurono seruma? Jau seniai i ji ziuriu, bet vis dvejoju smile.gif


Naudoju Manillos serumą 2% nuo rugpjūčio pabaigos ryte ir vakare (sausa mano oda), labai patinka, kvapą šiokį tokį turi žolių, bet priprantama. Dėl poveikio tai esu sužavėta, oda graži, lygi, drėkina gerai, padeda ir nuo odos raudonumo sakyčiau, rekomenduoju išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(IzzyLauren @ 2017 10 07, 18:47)
Naudoju Manillos serumą 2% nuo rugpjūčio pabaigos ryte ir vakare (sausa mano oda), labai patinka, kvapą šiokį tokį turi žolių, bet priprantama. Dėl poveikio tai esu sužavėta, oda graži, lygi, drėkina gerai, padeda ir nuo odos raudonumo sakyčiau, rekomenduoju išbandyti.

As kaip tik turiu veido raudoni smile.gif aciu jums, tikrai isbandysiu tada.
Atsakyti