Įkraunama...
Įkraunama...

Serumai veido odai

QUOTE(AMARILIS @ 2016 03 13, 22:14)
Irgi svarstau ar verta isigyti Structure  ax.gif  O as isbandziau Filorgos Meso+, jokio stebuklo nepastebejau  g.gif


vis tik mano odai geriausias Hydra Hyal iš jų visų g.gif Meso+ dar nenaudosiu, manau, vis tik dar truputėlįper anksti, juolab ir veido odos būklė neprašo g.gif o Strukture kažkodėl nepatiko - per sunkus, net nežinau, kodėl taip susišvietė. Mano oda mišri, nors jau, reik sakyti, linksta subręsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2016 03 25, 22:48)
vis tik mano odai geriausias Hydra Hyal iš jų visų g.gif Meso+ dar nenaudosiu, manau, vis tik dar truputėlįper anksti, juolab ir veido odos būklė neprašo g.gif o Strukture kažkodėl nepatiko - per sunkus, net nežinau, kodėl taip susišvietė. Mano oda mišri, nors jau, reik sakyti, linksta subręsti biggrin.gif

As tai supratau taip, kad structure skirta brandesnei odai, nei meso. Meso toks keistas pasirode, tirstas, gan sunkiai pasiskirstidavo and odos. Man is Filorgos turbut labiausiai patiko naktinis Sleep Recover. Hydra filler- siaip nieko, bet be "wow" efekto, tiesiog gerai drekinantis kremas. Optim Eyes- vel gi, nieko blogo pasakyti negaliu, bet man 35 m. norisi kazko veiksmingesnio g.gif
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2016 03 25, 23:36)
As tai supratau taip, kad structure skirta brandesnei odai, nei meso. Meso toks keistas pasirode, tirstas, gan sunkiai pasiskirstidavo and odos. Man is Filorgos turbut labiausiai patiko naktinis Sleep Recover. Hydra filler- siaip nieko, bet be "wow" efekto, tiesiog gerai drekinantis kremas. Optim Eyes- vel gi, nieko blogo pasakyti negaliu, bet man 35 m. norisi kazko veiksmingesnio  g.gif


man 39
bet su tuo "brandesnei odai" - kaip čia pasakius... g.gif man pradžioj būna tas wow, o paskui lyg to wow nebebūna, bet gal ir nebereikia... Svarbu, kad palaiko esamą būklę.

Šalia Filorgos dar naudoju Uriage Isofill, pakaitalioju, plius dar vit c. serumo likutį turiu, nes kas per daug - nebe į sveikatą paskui doh.gif biggrin.gif nei piniginei, nei smegeninei..
Atsakyti
Mąstau įsigyti Andalou Naturals serumą su SPF. Gal kas bandėte šį? Mano oda mišri, nėra labai problematiška tik jautroka smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2016 03 28, 02:02)
Mąstau įsigyti Andalou Naturals serumą su SPF. Gal kas bandėte šį? Mano oda mišri, nėra labai problematiška tik jautroka smile.gif


Šio nesu bandžiusi, bet turėjau jų skaistinamąjį serumą, šį:
user posted image

Tai labai patiko. Mano oda irgi mišri bei jautri. Naudojau vasarą, šią galvoju kartoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2016 03 25, 22:48)
vis tik mano odai geriausias Hydra Hyal iš jų visų :hm

Isbandziau sita, man labai-labai patiko! Oda jau po keliu dienu akivaizdziai pasikeite, tikrai stiprus drekinimo efektas, turbut stipriausias palyginus su visom iki tol mano naudajamom priemonem 4u.gif
Atsakyti
Aš naudoju Vichy serumą. Toks lengvas, bet kad stebuklas būtų nepasakyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2016 10 12, 12:45)
Aš naudoju Vichy serumą. Toks lengvas, bet kad stebuklas būtų nepasakyčiau  ax.gif

aš irgi jį turiu. Taip ir nepabaigiau buteliuko. Pradėjo traukti odą.
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 03 05, 20:17)
As siuo metu baigineju Declare dvifazija seruma ir jau eileje antra karta naudojama hialiurono rugstis.. nerealus dalykas  :super Pakaitalioju.. tai tik drekinancius serumus panaudoju..hialiurona.. tai rimtesnius, tokius kaip Genifique lancome.. ar Estee lauder night advanced..

as lancome genifique rimtu nepavadinciau 4u.gif sunaudojau visą 30ml pakuotę, efektas? kur efektas? koks efektas? biggrin.gif man jis pasirode tik gerai išreklamuotas, bet nei kažką gero padarė, nei pakenkė odai, sunaudojau ir tiek, bet kaip už tokią kainą tai norėtųsi, kad kažką ir darytų. nepirmas lancome produktas, kuris sakyčiau neatlieka savo funkcijų
estee lauder advanced night turiu 15 ir 7 ml meginukus bet dar normaliai nepratestavau (tepliojausi tik pora savaiciu) tai vis dar laukia savo eiles, bet bijau kad nuomonė sutaps su vitulkos
dar siuo metu is serumu turiu lierac luminescence serum, tai fainas, stebuklų nedaro bet nieko blogo pasakyt ir negaliu, skaniai kvepia, gaivus užsitepus,drėkina, bet kažkokio skaistumo tai nežinau ar priduoda apart to kad jis pats toks siek tiek švytintis, na bet jis ir skaitosi kaip šviesą atspindintis, o ne skaistinantis
Taip pat siuo metu naudoju visą chanel resynchronizing skin care linija, jie visi priskiriami serumams (le jour, la nuit, le weekend) tai stebuklo irgi jokio, fainiausias la nuit nes tikrai padrėkina, atgaivina odą per naktį, le jour tai toks isvis niekinis pasakyčiau, labai greit susigeria ir viskas gali net pamirst kad tepei biggrin.gif
perskaičius visą temą nuo pradžių pastebėjau esminę savo klaidą, kad netepu kremo po serumo..kažkaip atrodė, kad jau būtų sviestas sviestuotas, bet reikes pradėt, nes po le jour tai tikrai trūksta odai drėgmės (nors pvz lierac iš visų išvardintų drėkina smarkiausiai, tai net nejaučiu poreikio po jo dar ką tept) ir dar norėčiau paklaust ar normalu tada po serumo tepti kitos firmos kremą, pvz po chanel le jour užsitepsiu kokį lancome hydrazen ar geriau kad būtų viskas vienos linijos ar bent firmos?
labai suintrigavo filorga hydra hyal, kai ką nors išnaudosiu reiks turbūt įsigyt

Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 10 18, 09:22)

perskaičius visą temą nuo pradžių pastebėjau esminę savo klaidą, kad netepu kremo po serumo..kažkaip atrodė, kad jau būtų sviestas sviestuotas, bet reikes pradėt, nes po le jour tai tikrai trūksta odai drėgmės (nors pvz lierac iš visų išvardintų drėkina smarkiausiai, tai net nejaučiu poreikio po jo dar ką tept) ir dar norėčiau paklaust ar normalu tada po serumo tepti kitos firmos kremą, pvz po chanel le jour užsitepsiu kokį lancome hydrazen ar geriau kad būtų viskas vienos linijos ar bent firmos?
labai suintrigavo filorga hydra hyal, kai ką nors išnaudosiu reiks turbūt įsigyt


aha, po serumo reikia kremo.
Aš dabar turiu Caudalie serumą žaliame stikliniame indelyje su vitaminu C - tai vat po jo gal vienintelio galėčiau sau leisti pagal pojūtį nenaudoti kremo - bet vis tiek tepu.. biggrin.gif nugis taip reik biggrin.gif

Hydra Hyal irgi vis kartoju - tikrai jis man veiksmingas, bet po jo kremas - būtinas, kaip ir po visų hialurono rūgšties serumų, kaukių ir pan.
Atsakyti
apie savaite naudojau Kiehls seruma - ziauriai patiko! kaip tik tas ko man taip reikejo!
mano oda buvo / yra labai dehidratuota. kremas neisspresdavo problemu, ryte pasidazius su bb kremu - po poros valandu isausedavo veidas ir serpetodavo.
su siuo serumu iki pat vaaro padrekinta grazi oda

http://www.kiehls.co...ntrate/255.html

deje baigesi ir pradejau naudoti Biodermos Hydrabio seruma. na... ne tas pats...
Atsakyti
Jaicy, kiek mokėjote? Kažin Keihls labiau apsimoka čia pirkti ar iš kažkur siųstis?
Atsakyti