Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokinančioms vairuoti

QUOTE(Fia @ 2015 05 21, 14:17)
kai pirma karta viena susiruošiau važiuoti, susisuko viduriai vien nuo minties kad šalia nėbus nei vyro, nei egzminuotojo, nei instruktoriaus...  doh.gif
bet reikia bent jau po truputi kasdien važineti, neužleisti.  4u.gif

Pradėjom mašinos dairytis, kad turėčiau savo. o kol kas, draudimas dar metus galioja, tai važinėt bandysiu su dabartine. Vyras jau planą sugalvojęs - aš jį rytais turėčiau nuvežt į darbą ir parvežt po darbo biggrin.gif normaliai važiuojant ten į vieną pusę iki 10min, bet reik morališkai susikaupt, kad pabandyt pirmąkart biggrin.gif

QUOTE(Fia @ 2015 05 21, 14:17)
parodykit tą straipsnį apie egzaminuotojus  ax.gif

straipsnis čia http://kauno.diena.l...72#.VV3NBUYprds
Atsakyti
QUOTE(sakuya @ 2015 05 21, 15:22)


As irgi uzmaciau ryte si straipsni, dar pagalvojau, kazkam lengva buvo biggrin.gif bet lazda turi du galus...

QUOTE(vanilineMergaite @ 2015 05 19, 12:57)
Siaubas, alsket.lt man vienas juokas, o va su ketbilietai.lt nesigauna nors tu ką. Ten daug klausimų, kurių net nebuvo aptarta nei teorijos paskaitų metu, nei knygelėje..Ir išmąstyk, ko jiems vienu ar kitu klausimu reikia. doh.gif


vanilineMergaite, man irgi alsket.lt lengviau buvo, kai ilindau i ketbilietai, vis dar kapstausi, bet jau neblogai sekas, renku 100-us, jau kaip ir galeciau registruotis i Regitra, ale kazko vis dar laukiu, pabandysiu dar kitus paspresti, norisi kuo geriau pasiruost smile.gif
Atsakyti
Man tai geriausiai pavyko iš 30 į 25 atsakyti, bet ir tai ne visada... Vargo vakarienė...
Atsakyti
Ką tik pasiėmiau teises. Nu keistas jausmas blush2.gif vis bandau mintyse simuliuot situaciją, kaip va imsiu ir savarankiškai sėsiu už kokios mašinos vairo. Bet baisoka smile.gif Vis dėlto norėčiau kokio nuosavo kibiriuko ir su juo praktikuotis. Už svetimos mašinos vairo labai bijočiau dabar taip jau sėst ir važiuot drąsiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2015 05 22, 12:24)
Ką tik pasiėmiau teises. Nu keistas jausmas  blush2.gif  vis bandau mintyse simuliuot situaciją, kaip va imsiu ir savarankiškai sėsiu už kokios mašinos vairo. Bet baisoka smile.gif Vis dėlto norėčiau kokio nuosavo kibiriuko ir su juo praktikuotis. Už svetimos mašinos vairo labai bijočiau dabar taip jau sėst ir važiuot drąsiai. smile.gif

Suprantamas jausmas. Aš dar tik mokausi važiuoti, o jau noriu savo kašikiuko. Nes su didesne nedrąsu, gabaritai ir .t.t.t.
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2015 05 22, 11:24)
Ką tik pasiėmiau teises. Nu keistas jausmas  blush2.gif  vis bandau mintyse simuliuot situaciją, kaip va imsiu ir savarankiškai sėsiu už kokios mašinos vairo. Bet baisoka smile.gif Vis dėlto norėčiau kokio nuosavo kibiriuko ir su juo praktikuotis. Už svetimos mašinos vairo labai bijočiau dabar taip jau sėst ir važiuot drąsiai. smile.gif

Nu baltai pavydžiu ax.gif 4u.gif man dar toli iki teisių,tik praktika prasidėjo smile.gif
Profit,kaip tau sekasi mokytis vairuoti?Daug jau pravažiavai?
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 05 22, 22:09)
Nu baltai pavydžiu  ax.gif  4u.gif  man dar toli iki teisių,tik praktika prasidėjo  smile.gif
Profit,kaip tau sekasi mokytis vairuoti?Daug jau pravažiavai?

7 val su instruktoriumi ir kelias su vyru. Ir youtube žiūrinėju vairavimo pamokas. Randu gerų patarimų, kuriuos galiu pritaikyti praktikoje. Bet dar daug trūksta iki laikymo. Dar aikštelėj jokių pratimų nebuvo. Kol nepajausiu, kad pasiruošusi laikyti, tol nelaikysiu biggrin.gif
O kaip tau? ar gerą instruktorių turi. Kaip važiavimas per sankryžas sekasi ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Profit @ 2015 05 23, 13:49)
7 val su instruktoriumi ir kelias su vyru. Ir youtube žiūrinėju vairavimo pamokas. Randu gerų patarimų, kuriuos galiu pritaikyti praktikoje. Bet dar daug trūksta iki laikymo. Dar aikštelėj jokių pratimų nebuvo. Kol nepajausiu, kad pasiruošusi laikyti, tol nelaikysiu  biggrin.gif
O kaip tau? ar gerą instruktorių turi. Kaip važiavimas per sankryžas sekasi ir pan.

Aš ir dar aikštelėj nebuvau,bet man dar tik vienas važiavimas buvo.Nuo kitos sav. po du kartus važiuosiu plius su vyru pasivažinėsiu daugiau.Pas mane moteris instruktorė,kolkas nesiskundžiu,faina moteriškė,matysiu kaip toliau bus.
Pagyrų gavau per pirmą važiavimą,bet ir truputį klaidų privėliau...nėra ko norėt,puse metų pertrauką padariau,nevažinėjau ir gailiuosi dabar.
Per sankryžas lyg normaliai važiuoju,sunkiau kur įsiliet į srautą reikia,bet su laiku išmoksiu greičiau viską daryti.Šiaip baimės akys didelės,bet ir noras nemažesnis.Norisi savo mašiniuko,kai nesi nuo vyro priklausoma biggrin.gif
Kaip tau su instruktorium,dėl ko mokyklą nori keisti?Ar kažką ne taip supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 05 23, 15:36)
Aš ir dar aikštelėj nebuvau,bet man dar tik vienas važiavimas buvo.Nuo kitos sav. po du kartus važiuosiu plius su vyru pasivažinėsiu daugiau.Pas mane moteris instruktorė,kolkas nesiskundžiu,faina moteriškė,matysiu kaip toliau bus.
Pagyrų gavau per pirmą važiavimą,bet ir truputį klaidų privėliau...nėra ko norėt,puse metų pertrauką padariau,nevažinėjau ir gailiuosi dabar.
Per sankryžas lyg normaliai važiuoju,sunkiau kur įsiliet į srautą reikia,bet su laiku išmoksiu greičiau viską daryti.Šiaip baimės akys didelės,bet ir noras nemažesnis.Norisi savo mašiniuko,kai nesi nuo vyro priklausoma  biggrin.gif
Kaip tau su instruktorium,dėl ko mokyklą nori keisti?Ar kažką ne taip supratau  ax.gif

Smagu girdėt, kad tau gerai sekasi.
Norėjau keist, nes nieko nemokina, nieko nepaaiškina, mašinos bėgiai "išmalti", sankaba irgi nekokia. Bet dabar MB "pasamdžiau" lotuliukas.gif , tai linksmiau pasidarė. Bet per didelė man Volvo, gabaritų dar nejaučiu ax.gif Labai jautrus gazo pedalis. Bet manau, kad jei su didele išmoksiu, tai su mažyte bus lengviau. Šiaip su sankaba dar grybauju. Vis norisi ant laisvo bėgio posūkį daryti, bet taip negalima ax.gif .
Gal žinai ar būtina pravažinėti vasas 30 valandų su instruktoriumi?
Atsakyti
QUOTE(Profit @ 2015 05 23, 15:39)
Smagu girdėt, kad tau gerai sekasi.
Norėjau keist, nes nieko nemokina, nieko nepaaiškina, mašinos bėgiai "išmalti", sankaba irgi nekokia. Bet dabar MB "pasamdžiau"  lotuliukas.gif , tai linksmiau pasidarė. Bet per didelė man Volvo, gabaritų dar nejaučiu  ax.gif Labai jautrus gazo pedalis. Bet manau, kad jei su didele išmoksiu, tai su mažyte bus lengviau. Šiaip su sankaba dar grybauju. Vis norisi ant laisvo bėgio posūkį daryti, bet taip negalima  ax.gif .
Gal žinai ar būtina pravažinėti vasas 30  valandų su instruktoriumi?

Tiksliai nežinau dėl pravažinėjimų visų valandų.
Na aš mokykloj mokausi su Ford Focus,o mūsų mašina ir nemaža,tai man sunku su gabaritais ir...grybauju ir aš dar.Dar daug mokytis reikia biggrin.gif
O tau manau tikrai verta instruktorių keisti,nesąmonė mokytis su tokiu.Iš kurio tu miesto esi (primiršau) ?Pas mus mokykloj mašinos tokios,kaip regitroj.O ir jei tik nepatinka instruktorius,galima keisti kitu.
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 05 24, 23:13)
Tiksliai nežinau dėl pravažinėjimų visų valandų.
Na aš mokykloj mokausi su Ford Focus,o mūsų mašina ir nemaža,tai man sunku su gabaritais ir...grybauju ir aš dar.Dar daug mokytis reikia  biggrin.gif
O tau manau tikrai verta instruktorių keisti,nesąmonė mokytis su tokiu.Iš kurio tu miesto esi (primiršau) ?Pas mus mokykloj mašinos tokios,kaip regitroj.O ir jei tik nepatinka instruktorius,galima keisti kitu.

Toje pačioje mokykloje nelabai išeitų pasikeist instruktorių. Nebent tik mokyklą. O ten gali reikt vėl visas 30 val važinėt, tai kiek tada man kainuotų tie visi važinėjimai? doh.gif
Važinėsiu su vyru ir M ženklu, kol kojos pačios dirbti pradės, nereiks galvot ką kada daryti biggrin.gif O tada ir su instruktoriumi lengviau bus važinėti cool.gif .
Teoriją pati išmokau ir važiavimą pati išmoksiu lotuliukas.gif .
Šiandien dvi klaidas padariau važinėjime- per greit posukį padariau, nes linijos nusitrynusios, nieko nesimato ir per daug užvažiaviau ant linijos prie stop ženklo, nes mašinos gabarituose dar sunkoka. Laukiu aikštelės greičiau.
Bet žinok labai sveika su didesne mašina pavažinėti, nors pradžioje ir baisoka....
O ant ko tu grybauji? kas tau sunkiausia
Atsakyti
Aš teoriją jau atlaikiau kažkaip..Labai džiaugiuosi ax.gif Dabar liko pravažiavimai..Blyn..Sunku..Ypač kai sankryžoje reikia sukti ir įjungti antrą pavarą blink.gif Nemoku aš visko vienu metu blush2.gif Šiandien jau 5 kartas bus..Oj, reiks krapštyti piniginę papildomiems...Turiu likusių kreditų alsket.lt, gal reikia kuriai?
Atsakyti