Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 25, 15:21)
Turbut jau per velu, bet.. Uztektu tokiojm mazoj sienoj ir vieno bra, juolab, jis is dvieju daliu. O salia butu tikes paveikslas (jei orginalas), jei reprodukcija, tai geriau tada kabinti kokia foto g.gif



QUOTE(AJIRA @ 2014 09 25, 15:35)
Pritariu Žalios Rūtos nuomonei, kad užtektų toj sienoj vieno bra, o idealiausiai būtų paveikslas ir virš jo pašvietimas


Na dizainere taip mums pabraize, kad du bra. Tik veliau kai rinkomes sviestuva, tai ir bra dvigubi buvo pagal ''liustra'' biggrin.gif Dizainere pritare, tai labai ir nesukom galvos g.gif
O jei naikinti ta sviestuva kaireje puseje esanti ir deti paveiksla, graziau butu? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 25, 15:43)
Ko gero racionaliausias sprendimas būtų keisti esamus bra į kitus, kurie yra mažesni ir su nukreipiama šviesa, tuomet kabinti paveikslą tarp jų ir nukreipti apšvietimą į paveikslą.
Arba bandyti pakabinti ir žiūrėti, kaip apsišviečia su esamais bra, o tad jau spręsti.
Tame tarpe tarp bra juk buvot numatą kažką kabinti, nes kažkodėl juos būtent čia ir būtent tokiam aukštyje kabinot?


Bet musu lubinis sviestuvas toks pats priderintas g.gif
Tarp tu bra nieko neturejo buti, nei konsoles, nei paveikslo. Dizainere mum patare palikti siena tuscia, ji buvo nurodzius kokiame aukstyje kabinti sviestuvus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2014 09 25, 15:51)
Na dizainere taip mums pabraize, kad du bra.
<...>. Dizainere mum patare palikti siena tuscia, ji buvo nurodzius kokiame aukstyje kabinti sviestuvus  blush2.gif

O ta dizainerė dabar dėl paveikslo jau nebepataria? g.gif
Pritariu merginoms, kad prie tv jam ne vieta. Tikrai reikėtų toje sienoje, kur bra, kaip Carpe diem patarė.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2014 09 25, 15:51)
O jei naikinti ta sviestuva kaireje puseje esanti ir deti paveiksla, graziau butu?  4u.gif


Neskubekit, as cia gi leptelejau be bendro vaizdo ir cia tik mano nuomone, kad pereboras blush2.gif
Imeskit visos patalpos foto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2014 09 25, 15:51)
Bet musu lubinis sviestuvas toks pats priderintas  g.gif

Mačiau, kad priderintas, bet gerokai įdomiau būtų nepriderinti bra, t.y. priderinti, bet neanalogiški wink.gif
Atsakyti
Gal kas matet panasaus tipo stala pirkti? g.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 25, 16:17)
Mačiau, kad priderintas, bet gerokai įdomiau būtų nepriderinti bra, t.y. priderinti, bet neanalogiški wink.gif

Vat sito nesuprantu - priderinti, bet nepriderint g.gif Imeskite pvz ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūtpriderinti25 @ 16:26)

Vat sito nesuprantu - priderinti, bet nepriderint g.gif Imeskite pvz ax.gif  4u.gif

Taigi pataisė - priderinti, bet ne analogiški. Aurora atveju yra analogiški, iš tos pačios kolekcijos. Priderinti galima renkantis ir panašių medžiagų, panašios formos, tačiau toli gražu ne kiekvienas tai sugeba, todėl paprasčiau rinktis iš vienos kolekcijos.
Buvau šiandien šviestuvų salone, bendravau su neseniai pradėjusiu ten dirbti interjero dizaineriu, tai jis man aiškino, kad mėgsta vientisumą interjere. O konkrečiai buvo kalbama apie vaikų vonios kambarį, prieš tai apie svetainės- valgomojo erdvę... Maždaug - vonios sietyniuką derinti prie svetainės sietyno blink.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 25, 16:37)
Taigi pataisė - priderinti, bet ne analogiški.

aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 25, 16:26)
Gal kas matet panasaus tipo stala pirkti? g.gif

Man atrodo, kad čia "samadielka" biggrin.gif ir dar kreiva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 25, 16:42)

Man atrodo, kad čia "samadielka"  biggrin.gif ir dar kreiva smile.gif

...ir dar nelabai suderinta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 25, 16:26)
Gal kas matet panasaus tipo stala pirkti?


pirkti nemačiau, bet nemanau, kad sudėtinga būtų sumeistravot kažką panašaus (aišku, jei jūsų vyras turi bent minimalius meistravimo įgūdžius). Stalčių bloką turbūt būtų galima rasti Ikėjoj ar net tam pačiam Jyske, plokštė šiais laikais irgi ne deficitas, na o tokias panašias kojytes galima rasti Gritijoj, arba net ir iš Senukuose/ Ermitaže esamų statramsčių gal kažkas tiktų (tik va nesidomėjau kokio jie aukščio būna) g.gif . Na o tada balti dažai, teptukas, pora varžtų ir suktukas, ir turit stalą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 25, 16:37)
tačiau toli gražu ne kiekvienas tai sugeba, todėl paprasčiau rinktis iš vienos kolekcijos.


tai man ir kliuva tokie patarimai tongue.gif suderinti ne vienos kolekcijos gali tikrai tik tam turintis gyslele.. 1 is...? g.gif Man tokie patarimai truputi niekiniai, nes norisi realios pagalbos.

QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 25, 16:42)
Man atrodo, kad čia "samadielka"  biggrin.gif ir dar kreiva smile.gif

Nes fotkinau zurnalo lapa laikydama rankoj leliu, tai ir kreiva lotuliukas.gif
Man norisi kazko panasaus kompo stalui, nes jau daugiau nieko nesumastau. Teks uzsakyti, kad pagamintu, tik nelabai yr laiko laukti, tai sakau, gal kazka 'ant gatavo' rast.
Papildyta:
Va situos du sudejus ir gaunas biggrin.gif

http://www.ikea.com/...ucts/S09930927/

http://www.ikea.com/...ucts/S99932700/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 rugsėjo 2014 - 15:59
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 25, 16:57)
tai man ir kliuva tokie patarimai tongue.gif suderinti ne vienos kolekcijos gali tikrai tik tam turintis gyslele.. 1 is...? g.gif Man tokie patarimai truputi niekiniai, nes norisi realios pagalbos.


Bet jeigu ten dizainerė darbavos, tai gal išties vertėtų prispausti ją, kad priderintų kažką kita, nes dabar matyt nuėjo lengviausiu keliu iš pasiūlė iš tos pačios kolekcijos...taip suderinti ir be dizainerio mokslų galima smile.gif. Beje, dviejš bra man ten per daug...
Ar dizainerė nerinko tų šviestuvų? Tik elektros planą braižė? Tuomet klausimas, kodėl rozetes televizoriui taip aukštai nurodė išvesti, kad patrauklus tv jos atsidengtų g.gif . Rozetės turėtų būti apie 20cm nuo grindų - čia žiūrint kokio aukščo grindjuistės.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 25, 17:08)
Bet jeigu ten dizainerė darbavos, tai gal išties vertėtų prispausti ją, kad priderintų kažką kita, nes dabar matyt nuėjo lengviausiu keliu iš pasiūlė iš tos pačios kolekcijos...taip suderinti ir be dizainerio mokslų galima smile.gif.

Pacituosiu:
'Na dizainere taip mums pabraize, kad du bra. Tik veliau kai rinkomes sviestuva, tai ir bra dvigubi buvo pagal ''liustra'' biggrin.gif Dizainere pritare, tai labai ir nesukom galvos'.

Atsakyti