Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai

QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 26, 10:34)
Na, dar variantas nuimti abu bra ir kabinti ant tos sienos du arba tris paveikslus, taip paslepiant žymes, kur buvo bra.

Papildyta:

Aš savo šitą šviestuvą planuoju kabinti vonioje, kaip manot? Vonia nėra didelė (apie 8 kv.m.), bet lubų aukštis 3 m.
Beveik identiškas mano su šiuo
[img]http

Dar variantas kabinti jį miegamajame  g.gif

Nors esu dar šiuos nusižiūrėjus miegamajam, bet gal vieną iš jų vonioj tuomet geriau pakabinti  g.gif

[img]http
[img]http

Žodžiu, dar neturiu šviestuvų vonioj ir miegamajame, nebežinau, kurį kur kabinti  doh.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif Dėl paveikslų vietoj nelabai reikalingų sieninių šviestuvų pritarčiau, bet čia šeiminikams spręsti, ko nori ir kas jiems gražu.. kažkaip keistai tie bra ten atrodo tikrai. Ne vietoj, nelabai aišku, kam reikalingi, ar naudojami.. jei tik dėl to, kad dizainerė papaišė, tai gal tikrai jų ten nereikia. ax.gif

Mh, grynai intuityviai.. nekabinčiau to pirmojo miegamajame.. virš lovos. Kažkoks per stambus jis. Pirma mintis, kad ir voniai per daug įspūdingas, nebent, nebent.. to ir siekiama, netikėtumo įspūdžio, pakabinus svetainės šviestuvą (nu man jis toks iš bendrų erdvių ir salių) į vonios kambarį. O gal ir įdomiai žiūrėsis.

O antrą ar trečią gal kabinčiau į miegamąjį. Kur juos radote, jei galima paklaust? Labai simpatiški abu, nr.2 ir nr.3 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 09 26, 10:16)
Kažkoks per stambus jis. Pirma mintis, kad ir voniai per daug įspūdingas, nebent, nebent.. to ir siekiama, netikėtumo įspūdžio, pakabinus svetainės šviestuvą (nu man jis toks iš bendrų erdvių ir salių) į vonios kambarį. O gal ir įdomiai žiūrėsis.

O antrą ar trečią gal kabinčiau į miegamąjį. Kur juos radote, jei galima paklaust? Labai simpatiški abu, nr.2 ir nr.3 smile.gif


To ir siekiu, netikėtumo, įdomumo ir eklektikos ax.gif nėra jis labai didelis, na bet ir ne mažiukas. Miegamajame ir man keistokai jis, bet nėra lavai blogai, o vonioje toks jau labai prabangus atrodo, nors priderinčiau veidrodžius prie jo.

Tie kiti du iš skelbimų :ax
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2014 09 26, 09:01)
Nelaikyčiau daikto del daikto. Naikinčiau isvis tuos bra. Vietoj ju kabinciau paveiksla su jam skirtu apsvietimu ( toleliau nuo duru)
O ta viena bra tada geriau prie teliko ant tos sienos arciau lango. Ir maziau sukciau galva del rozeciu ar laidu. Beje juos irgi galima tvarkingai sugrusti.  4u.gif

Femme jau rase, kad namuose pveikslam ir dar mazoj erdve nereikia apsvietimu. Is kur tokios mintys biggrin.gif

Juolab netinka bra virs teliko!!! Patiktu visada ziureti i sviesa? O dar sviesa mes ant ekrano. Oj oj, nedarykite niekas tokiu klaidu.

Idomu, kas per siena kur sofute rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 rugsėjo 2014 - 09:27
QUOTE(Jolete @ 2014 09 26, 10:07)
Laba diena,

ateinu patarimo ir aš. Atėjo laikas virtuvei ir niekaip neapsisprendžiu dėl baldų aukščio. Patalpos aukštis 3 m. norėčiau, kad kabinamos spintelės būtų iki pat lubų, bet šiek tiek bijau, kad bendras vaizdas bus nekoks. Gal kas darėt/matėt?

Sveika,
Pas mus virtuvė iki lubų, patalpos aukštis 2.95. Mane irgi visi gąsdino, kad atrodys nekaip tokioje aukštoje patalpoje. Kaip kompromisinį sprendimą darėm 15cm lubų pažeminimą aplink visą patalpą per baldo plotį ir aprėminome gipso apvadais. Atrodo liuks smile.gif Nebijokit, labai praktiška, nesikaupia dulkės baldo viršuje. Aš tai neatsidžiaugiu tokiu sprendimu
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2014 09 26, 10:45)
Sveika,
Pas mus virtuvė iki lubų, patalpos aukštis 2.95. Mane irgi visi gąsdino, kad atrodys nekaip tokioje aukštoje patalpoje. Kaip kompromisinį sprendimą darėm 15cm lubų pažeminimą aplink visą patalpą per baldo plotį ir aprėminome gipso apvadais. Atrodo liuks smile.gif Nebijokit, labai praktiška, nesikaupia dulkės baldo viršuje. Aš tai neatsidžiaugiu tokiu sprendimu

esu mačiusi tokį var., tikrai atrodo liuks, o dar tas lubų "įgilinimas" gipsu suskirstytas į 4 dalis, labai puošnu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2014 09 26, 10:45)
Sveika,
Pas mus virtuvė iki lubų, patalpos aukštis 2.95. Mane irgi visi gąsdino, kad atrodys nekaip tokioje aukštoje patalpoje. Kaip kompromisinį sprendimą darėm 15cm lubų pažeminimą aplink visą patalpą per baldo plotį ir aprėminome gipso apvadais. Atrodo liuks smile.gif Nebijokit, labai praktiška, nesikaupia dulkės baldo viršuje. Aš tai neatsidžiaugiu tokiu sprendimu


Ačiū labai, kad pasidalinote patirtimi 4u.gif Na ta mūsų virtuvė nėra didelė, tai norisi išnaudoti tuo pačiu. Ir, žinoma, dėl dulkių kaupimosi.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 26, 10:26)
Femme jau rase, kad namuose pveikslam ir dar mazoj erdve nereikia apsvietimu. Is kur tokios mintys biggrin.gif

Juolab netinka bra virs teliko!!! Patiktu visada ziureti i sviesa? O dar sviesa mes ant ekrano. Oj oj, nedarykite niekas tokiu klaidu.

Idomu, kas per siena kur sofute rolleyes.gif


O tai dabar jei pasake Femme tai jau viskas? nebegalima? Cia tiesiog interpretacija. seimininke pati padarys kaip jai geriau.
Neatidziai skaitot gerbiamoji. Sviestuvas jokiu budu ne virs- ne prie teliko, o toleliau (bet cia jei kazkur reikia padeti bra. gal zmones ne tik telika ziuri- bet dar ir kazka svetainej veikia)
Kur sofute- tai labai aiskiai parasyta "uz jos virtuves stalas"
Parodykite gal ir savo kurinius? taip ilgai patarinejate- jau laukiu nesulaukiu ka sukurete.(cia be sarkazmo- tiesiog idomu kaip idejos pavirsta realybe)
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2014 09 26, 11:41)
O tai dabar jei pasake Femme tai jau viskas? nebegalima?

Tai, kad biski nesamones snekat su tuo apsvietimu biggrin.gif
O TV siena maza, tai kur bedetum ta griozdiska BRA is dvieju, vis tiek spigins i akis ziurint TV. Suk uodega nesukus, nevyke patarimai lotuliukas.gif Brangute... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 26, 10:23)
To ir siekiu, netikėtumo, įdomumo ir eklektikos  ax.gif nėra jis labai didelis, na bet ir ne mažiukas. Miegamajame ir man keistokai jis, bet nėra lavai blogai, o vonioje toks jau labai prabangus atrodo, nors priderinčiau veidrodžius prie jo.

Tie kiti du iš skelbimų  :ax

aš už vonią, jis aukštai ir siaurai patalpai pagal forma labai tinka, o ir šiaip vonioj daugelis dalykų, kurie kitose erdvėse žiūrėtųsi "čerez čiur" - labai suskamba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 26, 09:06)
jei neplanuojat daryt remonto, tai gal reik apsiribot sprendimais, dėl kurių nerelktų plėšti tapetų ir slėpti laidų.
kaip jau yra, taip - bra palikčiau abu, paveikslą kabinčiau tarp jų, taip būtų papildyta simetrija ir gal mažiau kristų į akis, kad jie sienos atžvilgiu nesimetriški. Po paveikslu ir konsolė galbūt tiktų, taip šiek tiek svorio gautų interjeras.
paveikslus apšviečiantys šviestuvai man negražūs, niekur nekabinau tokių. Kaip muziejuje kokiam schmoll.gif visiškai užtenka bendro patalpos apšvietimo, nebent monos lizos originalą turit biggrin.gif  repridukcijoms gal per daug garbės specialus apšvietimas, o pvz. aliejinę tapybą dar reik žinot kaip ir kokiu atstumu apšviest, nes arba bizgesį duoda, arba dažų faktūrą išryškina.
dėl TV - galbūt ateityje pasistatysit aukštą komodą, kuri uždengs rozetes ir TV tuomet ant jos per vidurį, nes dabar kad ir nustumtas TV ant krašto rozetės matosi vistiek.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 26, 09:34)
Aš savo šitą šviestuvą planuoju kabinti vonioje, kaip manot? Vonia nėra didelė (apie 8 kv.m.), bet lubų aukštis 3 m.
Beveik identiškas mano su šiuo
user posted image

Dar variantas kabinti jį miegamajame  g.gif

Nors esu dar šiuos nusižiūrėjus miegamajam, bet gal vieną iš jų vonioj tuomet geriau pakabinti

man tas pirmas vaizduoteje visai idomiai vonioj atrodo smile.gif primink kaip jusu vonia atrodo?
o tie kiti miegamajam ir pas mane labai tiktu biggrin.gif

QUOTE(Jolete @ 2014 09 26, 10:07)
ateinu patarimo ir aš.

pas mus patalpos aukstis apie 2,8, virtuve iki lubu,, nei sekundes nesigailejau tokio sprendimo nes laaabai patinka smile.gif o lubu mes nezeminome, virtuvine sienele tiesiog auksciau iskeleme ir ant jos lubu apvada dejome, nes su tais nuzeminimais labai sunku veliau prileisti graziai balda prie lubu, yra ir temoje buta ideta labai nekokiu pavyzdziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 26, 12:12)
nes su tais nuzeminimais labai sunku veliau prileisti graziai balda prie lubu, yra ir temoje buta ideta labai nekokiu pavyzdziu 4u.gif

O taip, nuzeminimai ir nepuosia, ir dar su simetrija sunku idealiai lygiai, reikia palikti kuo didesni tarpa, kad tas milimetras akiu netraumuotu biggrin.gif
Bet.. kartais gipsu reikia slepti ventiliacines angas, kazkas ten ypatingo pas mus buvo, kad teko daryti, bet dabar dar paieskociau alternatyvu, kazkaip kitaip apeiti ta reikala.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 26, 12:16)
O taip, nuzeminimai ir nepuosia, ir dar su simetrija sunku idealiai lygiai, reikia palikti kuo didesni tarpa, kad tas milimetras akiu netraumuotu biggrin.gif
Bet.. kartais gipsu reikia slepti ventiliacines angas, kazkas ten ypatingo pas mus buvo, kad teko daryti, bet dabar dar paieskociau alternatyvu, kazkaip kitaip apeiti ta reikala.

del to ir sakau jei nereikia to gipso leisti, nedaryciau jo 4u.gif
Atsakyti