Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(sygyta @ 2014 09 30, 13:05)
Liomi derinuke nors ir du dirzai puiki mintis, bet visgi virsutini dirza nuimciau, ar bent pakeiciau kitu. Tada sijonukas pajaunetu  4u.gif
ir ziuriu Liomi su savo deriniais kaip tas keisto skonio marmite....love it or hate it . Ir mano galva tas yra gerai mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif

o rankine man atrodo netinkama sitam deriny ir seip man ji nepatinkama biggrin.gif
Atsakyti
Love your haters, they are your biggest fans laugh.gif

Aciu visoms, kiekviena komplimenta isidedu ir prisimenu xxx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 30 rugsėjo 2014 - 14:05
paskutiniam Liomi derini nepatiko tik rankine smile.gif
Atsakyti
O aš manau, kad tiesiog labai priprato dauguma prie tų didelių krepšų, todėl sunkiai įsileidžia maženius biggrin.gif
Čia tas pats, kaip kai kurioms sunku išlįsti iš prigludusių, dailiai įliemenuotų rūbų į palapines, kurios dabar madingos. (man, pvz. biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 30 rugsėjo 2014 - 14:55
O man Liomi paskutinis derinukas patiko. Rankinė neužkliuvo, bet viršutinę dalį keisčiau. Prie tokio gražaus sijono norisi kažko lengvo. Anyway, gražus derinukas mirksiukas.gif
Atsakyti

 i 
Per paskutinę savaitę derinių temoje vos keli deriniai ir 10 lapų beprasmių ginčų ir santykių aiškinimosi. Visiškai nebematau prasmės tokią temą laikyti Stiliaus ir aprangos skyrelyje. Jei ir toliau šioje temoje vietoj derinių bus demonstruojamos tik asmeninės simpatijos ir antipatijos kitiems nariams, tema bus uždaryta.


Gero vakaro
moderatorė
Atsakyti
Temiukę seku kuris laikas, leisiu sau pakomentuot... liomi derinukas įdomus pasirodė, keisčiau nebent batus... Kažkaip ar per grubūs ar ką pasirodė prie viso reikalo... O tašiukas neužkliuvo nei blogąja, nei gerąja prasme... pati tokio nenešiočiau gal, bet ant kitų žmonių visi gerai atrodo smile.gif
Ir dar pasakysiu, tikrai ne visi derinukai jos patinka, bet bendrąja prasme gan įdomus ir išskirtinis stiliukas, savitas skonis.
Atsakyti
Nepatiko liomi paskutinis derinys,nei horizontalas nei vertikalas,rankinė pobaisė,shoping bag just,batai visai ne į temą...na žodžiu,puolė,papuolė užsidėjau..košmaras.
Atsakyti
Nu kiek tai Liomi dėmesio biggrin.gif

Gal jau paskutinės temūtės dienos, tai pasirodau su savuoju juoduliu 1 ir 2 biggrin.gif
Atsakyti
Girl man patiko, grazu smile.gif kokia cia palaidine - tunika?
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2014 10 01, 12:04)
Nu kiek tai Liomi dėmesio biggrin.gif 

Gal jau paskutinės temūtės dienos, tai pasirodau su savuoju  juoduliu 1 ir 2  biggrin.gif

grazus. o jei dar kuprine butu ten, butu liuksiskai
Atsakyti
Girl, gražu. Koks ten sijonas lens.gif
Batai čia labai dera.

O šilčiau ką rengėtės ar LT šilta dar?
Atsakyti