Įkraunama...
Įkraunama...

****Mūsų katės ir katinėliai***

Pastebėjau smile.gif Bandau susigaudyt kas prie ko smile.gif
Atsakyti
Įsirašau Murkytę prie favoričių wub.gif
Atsakyti
Sveikos, ar priimsit naujoke? 4u.gif ax.gif

musu katinukui jau metukai. ir jis vardu Pukis, o as vadinu tiesiog katinu biggrin.gif

su draugeliu Bartu wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2014 10 03, 17:24)
Sveikos, ar priimsit naujoke? 4u.gif  ax.gif

musu katinukui jau metukai. ir jis vardu Pukis, o as vadinu tiesiog katinu biggrin.gif

su draugeliu Bartu wub.gif




Šaunus duetas ant stalo.. Šuniukas jaučiasi katinu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2014 10 03, 18:08)
Šaunus duetas ant stalo.. Šuniukas jaučiasi katinu.. biggrin.gif

tik taip ramiai porele gavosi nufotkint biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
tai va apsisprendėme galutinai paimti katuką - dabar mergytei katytei tik mėnuo, taip kad po mėnesiuko jau pratinsimės su nauja gyventoja biggrin.gif
Veislė - lietuviškai pilkoji lotuliukas.gif va šita:
http://www.mazojiliz...l/view/id/34521
Buvome pas globėją - labai patiko visa graži priglaustų katukų šeimynėlė ir jų mamytė blush2.gif
Dabar per mėnesį turiu išeiti aukštuosius katinų auginimo mokslus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 03 spalio 2014 - 21:19
Istorija labai paprasta.Vieni kaimynai išsikėlė gyventi į miestą,o katinėliui ir dar vienam šuneliui neliko vietos.Tai aš ir priglaudžiau.Tai begalo meilus ir sakyčiau ramus pusanrtų metų katinas.Na mano katinų neskriaudžia.Šiandien buvo ištrūkęs,tai suruošė kautynes su kažkokiu katinu.Tačiau vakare, įjungęs visus savo garsinius signalus parvarė namo.Ausis truputį prakabinta.Labai nežymiai.Kažin,kad jį kastruoti? g.gif g.gif Ar išliks tie patys instinktai-tai yra muštis su kitais katinais, keliauti kur patinka. Eliukas su juo šiaip tai sutaria gražiai,o va mažasis Končitas-tai šiaušiasi prieš jį.Beje mano mazgis,Končitas, 5 mėnesių,bet medžioja tai ne tas žodis.Motina parvežta iš Ispanijos, kokia veislė jos nežinau,bet labai plėšri katė. Tai ir Končitas toks.Gaudo viską kas juda. Eliukas irgi.O Murka nepastebėjau,bet kaip meškutė.Pasidarė pikta, nekenčia Končito,Felikso ,šuniukų.Pareina,paėda ir vėl lauk.
Papildyta:
QUOTE(audryta @ 2014 10 03, 18:24)
Sveikos, ar priimsit naujoke? 4u.gif  ax.gif

musu katinukui jau metukai. ir jis vardu Pukis, o as vadinu tiesiog katinu biggrin.gif

su draugeliu Bartu wub.gif



Tą nuotrauką matau antrą kartą,bet man ji labai graži.Puiki porelė.Abu labu tokie.
Atsakyti
QUOTE(MamaDanute @ 2014 10 03, 22:14)
.Kažin,kad jį kastruoti? g.gif  g.gif


Jį būtinai kastruoti... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ,naujokėliams 4u.gif

Mergaitės ,šiandien per" Laba diena Lietuva",rodė reportažą iš Katino svajonės ,ir rodė Gliuką wub.gif ,va čia galite pasižiūrėti ,maždaug nuo 37 minutės
http://www.lrt.lt/me...a_lietuva?popup
Atsakyti
Kažin kaip busy ir jos sūnus g.gif gal vėl neturi interneto g.gif ir Magnuna nieko neinformavo, taip neramu...

Zundyte, kad iš vis tik dešimt min įrašas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 03 spalio 2014 - 21:48
Sveikos, mergaitės, sveikos naujokytės. 4u.gif

Vis prisėdu, bet su jūsų tempu tai tik paskaityt begaunu unsure.gif . Kai jau imuosi rašto, tai vis kas atitraukia, o pažiūriu, jūs jau toli nuplepėjusios ir tema pakitusi.
Bet vistiek Jūsų pasiilgstu ir nosį čia kišu. Mūsų krašte naujienos tai kažkokios nelabai...
1.Tašė sėdi kaip ir Grikis, "ant dietos". Griežtai. Nes jau godumas ir besotiškumas pasiekė apogėjų ir pripildė mano kantrtrybės labai didelę sunkiai pripildomą taurę, veju lauk iš virtuvinės zonos. Ir sėdi tik "ant sausiako".
Nes kaip daro - pakniaukia pakniaukia atėjus, įdedu 6 ir 18,00. Nesuėda, ir MB prašo naujo maisto. Tas įdeda.
Bet MB ėmė gudrauti, įdeda 4 naujus grūdelius konservo, tada Tašė ima ryt tą patį +4 naujus grūdelius.
2. Savaitė buvo paskendus darbuose, o svajoju nulėkt į japoniškąjį sodą. Tačiau nežinau, kur surasti laiko ir tą sodą. Bet rasiu. Nesistebėkite, Vilniuj aš tik 10 metų gyvenu.
3. Ryt koncertuojam sporto mugėj Litexpo, 10-11 val.
4. Sekmadienį lankau tėvus.

O iš tiesų svajoju nors valandžiukę išsimiegoti... Pažiūrėti filmą. Ir nors pusę dienos neskubėti.
doh.gif Jaučiuos išsunkta ir jau net sexo nenoriu. blush2.gif
Bet labai patiko naujokė Murkė - gražuolė. Grikio ir Kruopos treniruotė (Kruopytė labai rūpinasi, kad Grikis judėtų, o tas iš po stalo vos išlenda, matyt tai auksinė numylėta vietelė doh.gif ), naujas katinukas auksiniu kailiu - nepamenu blush2.gif vardo. Miegantys gražūs katai, katukai 2 ant kilimėlio, kuris labai blush2.gif labai brangus. Ainu, kur mažulytė. Ir Pukis su Bartu. Labai pasidžiaugiau Mimozos - Sofi pagerėjimu. wub.gif
Busy, pirma diena po operacijos būna visada lengvesnė, todėl kad būni prileistas narkotikų. Antrą parą jų poveikis baigiasi, ir euforijos jausmas prapuola. Tada ir pajunti visą savo sunkią pooperacinę dalią. Trečia, vaikas reanimacijoj buvo (yra?). Ten - niekada - niekada neišjungia šviesos ir visąlaik vyksta veiksmas. Nuprotėt ten galima, todėl nuotaika - kaip po išgertuvių ir depresiška. Dienos eis, viskas gerės. Kad ir yra ligelė, jis jaunas, tai viską gerina. Antra, po ištyrimo gal paaiškės ir visos priežastys, bus lengviau pritaikyti gydymą.

Oi, darbe kas darosi... doh.gif blink.gif Tokia kaip ir neviltis ima.
sad.gif aggressive.gif
Kas bus per pilnatį? unsure.gif
Atsakyti
vidam ,kai baigiasi tos 10 min,spausk pele ant to vaizdelio ir rodo toliau ,atsiranda 67 minutės ,arba tiesiog tiesiai nueiti į mediateką ir pasižiūrėti ten,per LRt puslapį,čia FB radau nuorodą,nelabai kokybiškai įdėta matyt ,bet pamaigius atsidaro ir toliau

Atsakyti