Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 8 tema

QUOTE(RositaK @ 2014 10 10, 19:17)
Maišai 4u.gif net 5mg! mirksiukas.gif

Atisaaaaa yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif didelis skaičiukas 4u.gif

Rositele, tai tau labiausiai ACIU uz viska 4u.gif pamenu, kai po nepavykusio IVF parasei man az apie Turkija wub.gif jei ne tu, gal niekada nebebuciau patyrusi tokio dziaugsmo bigsmile.gif apsiverksiu tuoj bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 18:21)
Rositele, tai tau labiausiai ACIU uz viska  4u.gif  pamenu, kai po nepavykusio IVF parasei man az apie Turkija  wub.gif  jei ne tu, gal niekada nebebuciau patyrusi tokio dziaugsmo  bigsmile.gif  apsiverksiu tuoj  bigsmile.gif  biggrin.gif

Ech, kad tik visoms jums į storumą nestuke.gif mano patarimai. Džiaugiuos labai, kad jau ne viena po jų tapot nėštukėm wub.gif labai prašau jūsų kruopiukų pakviesti maniškį mažylį, labai... 4u.gif ir leisk ašaroms tekėti, juk jos iš džiaugsmo, PAGALIAU 4u.gif

Edena, tavo mažyliams 4u.gif 4u.gif

Na ką, stradalinimas tęsiasi-dabar cestrelos ir greisiukes laukia nestuke.gif merginos, neatsilikit wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 10 spalio 2014 - 17:33
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 18:17)
Na va, gavau pagaliau skaiciukus karsta.gif 8 dpi-71,18  wub.gif  wub.gif  clap.gif


Jėėėėėėėėėė thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Statistika gerėja thumbup.gif drinks_cheers.gif
iš 12 bandžiusių pastojo 9!!! thumbup.gif [size=1][i]
Atsakyti
AR NESAKIAU clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif Labai grazus skaiciukai ir tik gera zadantys wub.gif Sveikinu Atisiuk ir tave ir vyra-as zliumbiu sededama kokia naujiena faina wub.gif Nors siaip buvau isitikinus del taves ir Edenos bet vistiek asaros upeliais is laimes rieda.Tik saugokis pupa. 4u.gif
Edeniuk,kaip nuostabu del maziuko.Aisku,jis maziukas ir ten matei tik taskeli (as turiu foto is 5 sav ir is 6 sav. tai manasis sake kad nieko nemato lotuliukas.gif ) bet jis jau yra ir sirdele jau pulsuoja.O gydytoja ir gerai dare kad ilgai kraujotakos netikrino,nes man drauge ir mano ginius sake kad geriau pradzioj neziureti labai kraujotakos nes stipresni garsai skleidziami ir jei jau plaka sirdele tai jau viskas turi but gerai thumbup.gif Taip kad viskas bus gerai tikrai,jau sirdute uzplake tai LABAI DIDELIS PASIEKIMAS. wub.gif o saugotis turi is tikruju labai nes esi it porcelianinis kiausinis.As gal paranojiskai bet tikrai stengiuos net ir dabar bet labai labai saugotis. SVEIKINU wub.gif
Na puikus penktadienis su nerealiomis ziniomis wub.gif
TINO,man rodos turi omenyje kad dopleriuko pagalba jau isgirstum sirdele mirksiukas.gif As irgi skaitau apie kiekviena savaite ir man labai patinka toks vienas kalendorius,ten suvedi data gimdymo ir tau kasdien apraso kas vyksta su tavo maziuku.
Imetu gal idomu bus mergaitems. wub.gif
http://www.justmommi...cy_calendar.php
Caestrell, na tikrai kad mums vienodai-netgi punkcijos diena vienodai-sekmadieni. Linkiu grizti su su mazuoju gyventoju wub.gif
As truputi off topic, radau moteri kuri parduoda veiklos toki kaip centriuka maziukui ir labai labai pigiai.Bet ji nesutiko siusti,tai tetis paeme is Kauno ir atveze siandien man, paziurejom,sudejom viska,net dovanu buvo ideta soske AVENT net nenaudota, nemazai pakloteliu thumbup.gif O jau zaislo grazumas wub.gif Net seneliai aiksciojo koks fainas zaislas wub.gif Bet kaip paveike per smegenis zinokit, sedziu glostau pilvuka ir ziuriu i ta veiklos centra ir asaros kaip pupos rieda.
Nebetikejau kad turesiu tokia laime, kad galesiu pirkti kazka SAVO vaikui.
Nuosirdziausiais ir sirdingiausiai visoms siunciu virusiuka nes labai labai noriu kad visos ta pajustumet. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 18:17)
Na va, gavau pagaliau skaiciukus karsta.gif 8 dpi-71,18  wub.gif  wub.gif  clap.gif

Labai,labai dziaugiuosi del jusu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif valio,valio,valio 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikinu drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 18:17)
Na va, gavau pagaliau skaiciukus karsta.gif 8 dpi-71,18  wub.gif  wub.gif  clap.gif

Valio!!!! Sveikinimai wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ir Edenai silciausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 18:17)
Na va, gavau pagaliau skaiciukus karsta.gif 8 dpi-71,18  wub.gif  wub.gif  clap.gif

wub.gif wub.gif yahoo.gif yahoo.gif nuostabu wub.gif sveikinu


Edena silciausi sveikinimai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 10, 16:31)
Nu ir pripliurpet nespeju skaityt  lotuliukas.gif  Na puslyte pas mane viena, viskas su ja liuks burbuliukas 4 mm beveik, atitinka 6 sav, 1 d. ir mate daktare kraujotaka bet sake aparatura per silpna kad uzfiksuotu  wub.gif 



QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 18:17)
Na va, gavau pagaliau skaiciukus karsta.gif 8 dpi-71,18  wub.gif  wub.gif  clap.gif


puikios, tiesiog fantastiskos zinios mergaites wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif negaliu patiket, kolkas IVF turkijoje kazkas nerealaus didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 17:17)
Na va, gavau pagaliau skaiciukus karsta.gif 8 dpi-71,18  wub.gif  wub.gif  clap.gif

Atisaaaaaaaa yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif sveikinuuuuu mergyte, labai labai labai wub.gif wub.gif wub.gif Slenkuosi i sona- sesk i traukini ir lekiam 9 menesiams nestukeeee wub.gif bis.gif bis.gif valiooooooo yahoo.gif

Aciu mergytes ir uz sveikinimus man wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 10 spalio 2014 - 18:24
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 18:17)
Na va, gavau pagaliau skaiciukus karsta.gif 8 dpi-71,18  wub.gif  wub.gif  clap.gif

Didžiausi sveikinimai ir nuo mūsų šeiminėlės. Tikiuosi dar prisimenat mūsų pqsisedėjimą Turkikoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniakas @ 2014 10 10, 20:20)
Didžiausi sveikinimai ir nuo mūsų šeiminėlės. Tikiuosi dar prisimenat mūsų pqsisedėjimą Turkikoj smile.gif

Tai be jokios abejones drinks_cheers.gif manau Maniakiene jau tada virusiuku mums pazere wub.gif linkejimai jums abiems nuo musu 4u.gif beje, kaip jus laikotes?

Labai aciu visiems uz sveikinimus, uz palaikyma, kumstukus sitam kely wub.gif man dar anksti dziaugtis, dar tik pirmas skaiciukas, bet vistiek jausmas puikus wub.gif visoms is visos sirdies linkiu ta jausma patirti 4u.gif
Edenut, aciu uz vieta biggrin.gif dar nedrasiai, bet dedu sedyne blush2.gif ax.gif
Atsakyti