Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 8 tema

QUOTE(cestrella @ 2014 10 10, 21:11)
Kiek man zinoma nera verysad.gif Yra tik sesele Nermin, kuri kalba rusu kalba, labai maloni... Kaip Kristinos nebuvo ji kartu su Elis manim rupinasi ax.gif

Jo,sita sesute tai tikrai labai geras zmogutis thumbup.gif thumbup.gif Ir kaip as issiziojau kai suzinojau kad ji turi jau suaugusi sunu blink.gif
Atsakyti
Krown kaip sekasi bigsmile.gif
Pasakok, kaip sekasi Turkijoje? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 18:17)
Na va, gavau pagaliau skaiciukus karsta.gif 8 dpi-71,18  wub.gif  wub.gif  clap.gif

net nezinau kaip saukti is laimes,per asaras net parasyti negaliu,dziaugiuosi,nerealiai dziaugiuos,sveikinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(LISKAUS @ 2014 10 10, 22:31)
net nezinau kaip saukti is laimes,per asaras net parasyti negaliu,dziaugiuosi,nerealiai dziaugiuos,sveikinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aciu, Liskaus wub.gif netrukus ir jus sita laime aplankys, labai linkiu, kad sis laikas ateitu kuo greiciau wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Atisa, n u o s t a b u 4u.gif 4u.gif Ir visoms kitoms nėštukėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Beje, aš šiandien viena ausim girdėjau, kaip Elis su Kristina (aš manau kad ten Kristina, tokia juodukė, ilgais palaidais plaukais) kalbėjosi rusiškai. Taigi Elis moka rusiškai, tik matomai jos darbas su anglakalbiais pacientais, o Kristinos su rusakalbiais. Jei Elis visus kuruotų, Kristina neturėtų darbo.

Dėl vaistų kainų yra amžina neišsenkanti tema mirksiukas.gif Aš siūlau merginom, kurios planuoja važiuot ateityje, pasidaryti tokį sąrašėlį pagrindinių vaistų su kainom be nuolaidos ir su memorial nuolaida. Pvz.; Gonal F 450 be nuol 364,75TL ( oficiali kaina) su nuol 200 TL (grynais), 220 TL kortele. Kainos būna surašytos lapelyje, kur duoda vaistinė. Gal net reiktų Rositos prašyti, kad į pirmą psl. keltų, juk aktuali labai info. Aš galėčiau surašyti savo pirktų vaistų kainas be nuol ir su.
Beje, cestrella tu už gonalį sumokėjai normalia kainą, tik be Memorial nuolaidos. Kristina šiuo atveju tikrai neapgavo, na nebent, ji už klientą gauna kokį procentą, nors nemanau. Aš per šventes budinčioj vaistinės cetrotidą irgi pirkau be nuolaidos.
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2014 10 10, 21:19)
Krown kaip sekasi bigsmile.gif
Pasakok, kaip sekasi Turkijoje? mirksiukas.gif

Aciu, kad domiesi 4u.gif sekasi puikiai bigsmile.gif susitikimas su profu komanda praejo labai sklandziai ir mano skurdzios anglu zinios buvo visai geros biggrin.gif pridaviau kraujuka AMH tyrimui, vyras pasidare spermograma ir ryt su rezultatais keliauja urologo konsultacijai :-) mano rezervas is apziuros Semrai pasirode labai geras, o Ayse palinkejo tokiu paciu graziu ir vaikuciu biggrin.gif wub.gif jauciuosi pakliuvusi i geras rankas, tad aciu labiausiai likimui, kad atradau jus visas, didelis dekui uz vilti Rositai ir aciu uz zinojima Atisai ir kitoms jau nestuke.gif kad su mumis irgi viskas bus gerai bigsmile.gif wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krown: 10 spalio 2014 - 20:40
Beje, vis norejau parasyti- kazkuri mergaite buvo pasisakiusi, kodel turkais tikim viskuo, ka jie sako, kad kai del testo sako LT daktarai, tai jau jie blogi, o kai turkai - tai geri. Tai pasisakyt norejau blush2.gif - kai LT daktarai sugebes su visiska astenozoospermija, ka tik prasirgus laimo liga ir pagerus 2 savaites vien stipriu antibiotiku, su 0% morfologijos, po visisku fiasko Lietuvoje, kai realiai nebelieka ka sodinti, uzauginti 5 blastutes top kokybes, 3 uzsaldyti, o is likusiu isgauti teigiama rezultata, tada tikesiu viskuo, ka sako LT daktarai.
Kai is 12 poru pastos 9, va tada ir jais tikesim, ir gert Gonali pradesim! Va todel turkais tikim! Nes yra del ko jais tiketi 4u.gif

Va, kad dejau monologa hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 10 spalio 2014 - 20:40
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 21:32)
Aciu, Liskaus  wub.gif  netrukus ir jus sita laime aplankys, labai linkiu, kad sis laikas ateitu kuo greiciau  wub.gif  4u.gif

aha,kaip laukiu sausio men,nu negaliu nieko net parasyti per asaras
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 10, 22:36)

Krown, net neabejoju, kad jus gerose rankose wub.gif laukiam kuo greiciau teigiamo rezultato bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 10, 22:33)
Beje, aš šiandien viena ausim girdėjau, kaip Elis su Kristina (aš manau kad ten Kristina, tokia juodukė, ilgais palaidais plaukais) kalbėjosi rusiškai.

Manau, kad ten Sevda buvo 4u.gif kad Kristina ne juodais plaukais ax.gif
Atsakyti
Beje, aš šiandien viena ausim girdėjau, kaip Elis su Kristina (aš manau kad ten Kristina, tokia juodukė, ilgais palaidais plaukais) kalbėjosi rusiškai. Taigi Elis moka rusiškai, tik matomai jos darbas su anglakalbiais pacientais, o Kristinos su rusakalbiais. Jei Elis visus kuruotų, Kristina neturėtų darbo.

[/quote]
Kristina yra sviesiaplauke, ta mergina kuria matete kita kordinatore. Del vaistu gal ir tada nepermokejau g.gif Nebezinau, jau nebesvarbu, tiek geru ziniu, kad svarbu dabar tik rezultatas blush2.gif
Tiesiog, Kristinos bendravimas, kultura ir rupinimasis pacientu - tiksliau atmestinis rupinimasis mums nepatinka, o kaip su vaistukais yra nezinau, tiesiog parasiau savo pasteejimus smile.gif
Afrodite, as irgi issiziojau kaip parasei, kad Nermin turi suaugusi sunu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cestrella: 10 spalio 2014 - 20:52
QUOTE(Krown @ 2014 10 10, 21:36)
Aciu, kad domiesi  4u.gif  sekasi puikiai  bigsmile.gif  susitikimas su profu komanda praejo labai sklandziai ir mano skurdzios anglu zinios buvo visai geros  biggrin.gif pridaviau kraujuka AMH tyrimui, vyras pasidare spermograma ir ryt su rezultatais keliauja urologo konsultacijai :-) mano rezervas is apziuros Semrai pasirode labai geras, o Ayse palinkejo tokiu paciu graziu ir vaikuciu  biggrin.gif  wub.gif  jauciuosi pakliuvusi i geras rankas, tad aciu labiausiai likimui, kad atradau jus visas, didelis dekui uz vilti Rositai ir aciu uz zinojima Atisai ir kitoms jau  nestuke.gif  kad su mumis irgi viskas bus gerai bigsmile.gif  wub.gif


niu tai kad pati nesipasakoji mirksiukas.gif tai reik patempt biggrin.gif
a smulkiau galima? juk viskas be galo idomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 10, 21:44)
Manau, kad ten Sevda buvo  4u.gif  kad Kristina ne juodais plaukais  ax.gif


Aga, Kristina -blondine. Kazkaip kontaktuose nematau Yelenos. Ar ji jau nebedirba? g.gif
Atsakyti