Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai.

Migmig, trys žodžiai - PA-VA-RAI thumbup.gif

Tina, aš neužsakinėčiau iš tokių schmoll.gif Jei jau žmogus nemalonus pradžioje atrodo, siūlyčiau pasikliauti nuojauta. Man taip jau yra buvę kitose situacijose, tai po to gailėjausi, kad prasidėjau. Maža kas po to atsitiks, gal ne tuos augalus įdės, gal per mažai augalų. Su tokiu požiūriu į klientą nieko neįrodysit, sakys, pačios pripainiojot, mes viską gerai padarėm.
Ne tie laikai, kad tik vienas augalų pardavėjas visoj ES būtų. Dar tyčia jam parašyčiau, kad planavau daryti užsakymą, bet dėl tokio bendravimo praradote klientą ir savo pinigus išleisiu pas kitą pardavėją mirksiukas.gif
Atsakyti
As jam uzsakyma nusiunciau jau excel failiuke. Specialiai nepirkau tiesiai per parduotuve, kad gaut mums kokia nauda. Tai pirma liepe man pasiskaityt sales conditions, siust uzsakyma per parduotuve, o del nuolaidu tai isvis vos nepasiunte toli, sake prasykit nuolaidu is supermarketu biggrin.gif . O tokio dydzio uzsakyma tikrai ne kasdien gauna. Parasiau, kad mes esam grupe zmoniu, darom ne pirma uzsakyma, bet pirma karta susiduriu su tokiu nemandagiu bendravimu, tai sake galit pirkti kitur, jei nepatinka doh.gif Zodziu esu giliai pasimetus, pirma karta taip... unsure.gif Dabar pasirodo jie dar iki birzelio 1 atostogauja, tai turim laiko pagalvot ir nutart ar vistik rizikuojam. Jusu visu norus turiu kruopsciai surasytus. Gaila ir jusu ir savo laiko. Zodziu galvojam ka darom. taip nebuvo nei su vokieciais, nei su italais, nei su kitais cekais ar slovenais. Zodziu uzsirovem doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 19 gegužės 2015 - 18:43
Tina, ne vienintelis pardavejas. Pats gailesis tokį užsakymą praradęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Tina, labai gaila, kad stringa užsakymas, bet savigarba svarbiau. Gerai Dota samprotauja-su tokia pradžia, gali būti Š pabaiga. Gal ir skambiai pasakysiu, bet atstovaujam Lietuvą-neleiskim taip su savim elgtis.
Oi , kaip norėčiau ko prisisakiau, bet...nenumirsiu.

GELTONASIS ŽIEDELIS-PASAKA

-------------------------------------------------------------

Migmig tris mėn. ruošėsi pasirodyti, o man 3 mėn. praeis, kol įspūdis išgaruos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Manolitta @ 2015 05 19, 19:27)
Tina, ne vienintelis pardavejas. Pats gailesis tokį užsakymą praradęs  mirksiukas.gif

Pritariu.Tegul sėdi pats ant savo kaktusų,jei nesuinteresuotas juos parduoti. group.gif
Migmig,kuo tu maitini savo augalus g.gif ,ŽIEDAI wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasiukasR: 19 gegužės 2015 - 20:50
QUOTE(Tina* @ 2015 05 19, 19:40)
Zodziu esu giliai pasimetus, pirma karta taip...  unsure.gif

gali būti kad ir pirkinys vers jaustis pasimetusioms. Gal nereikia? g.gif
Atsakyti
Oho koks pasipūtęs pardavėjas pasitaikė...visai nelojalus klientams. Matyt prekyba puikiai sekas,kad gali rizikuot prarast vieną kitą pirkėją. Aš tai ir kokį atsiliepimą brūkštelčiau jei yra kur ,kad kiti žmonės pagalvotų ar verta su juo prasidėti unsure.gif


Žiedeliai akį džiugina wub.gif wub.gif Maniškiai kaip visada vėliau pradeda,nes vėliau ir budinu aš juos rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jau turiu musu senojo ceko uzsakyma namuos. Tuoj paskaiciuosiu ir issiuntinesiu info. Reik jam pamoket kuo greiciau. Va kur zmogelis, avansu siuncia visados. Augaliukai kaip visados pas ji. Nera wow del dydzio (sprendziu pagal savo), kai ko neturejo, bet siaip viskas ok. Man paciai labai grazu adeniuma idejo, bet kaudeksai ir brangesni pas ji. Aplamai tai is jo gal tik kaudeksus ir verta imt, nes kaktusiukai tai leliukai visai tongue.gif

O del ano ceko, tai labai norejau vieno augalo pas ji, aptikau, kad turi, niekur kitur nerandu, bet kai taip bendrauja, tai kazkaip neskanu viskas patampa verysad.gif
Atsakyti
Na va kiek daug nuostabių žiedų pasipylė biggrin.gif wub.gif

QUOTE(Tina* @ 2015 05 20, 10:18)
O del ano ceko, tai labai norejau vieno augalo pas ji, aptikau, kad turi, niekur kitur nerandu, bet kai taip bendrauja, tai kazkaip neskanu viskas patampa  verysad.gif

Tikrai jis turi augalų, kurių nerasi pas daugumą, aš kokius šešis pardavėjus patikrinau: vokiečius italus čekus - ir neradau. Bet įdomu pasidarė, kas jis toks. Susiradau per google kaip atrodo, toks vidutinio amžiaus su dredais rolleyes.gif - turbūt gali sau leisti taip bendrauti, matyt čia jis palaikė įžeidimu paprašius nuolaidos jo nuostabiesiems kaktusams, tik jis žino kaip juos augino pardavimui: be stimuliatorių, trąšų, durpėse ir pan. , gal daug darbo įdėjo. Bet kai bendrauja nemaloniai, tai... schmoll.gif
Atsakyti
Tai dabar supratau ta jo punk“s not dread lotuliukas.gif nu zodz susitiko dvi skirtingos naturos tongue.gif doh.gif ir nesusikalbejo. Nors nesu konfliktiska visiskai, savo darbuose esu sutikusi ivairiausiu zmoniu, bet cia iskart tarp mudvieju juodas katinas perbego. Zodziu kaip nutarsit, taip ir padarysiu po birzelio 1-os. Gal man irgi kokia panke apsimesti ir parasyt: Holla, let's go drink beer my friend friends.gif Beje jis ta ir raso savo psl. darantis dabar, tipo atostogauja biggrin.gif
Papildyta:
Issiunciau jau visoms info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2015 05 20, 12:19)
Gal man irgi kokia panke apsimesti ir parasyt: Holla, let's go drink beer my friend  friends.gif

lotuliukas.gif
tai turim laiko pagalvoti iki birželio smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat privengčiau tokio pardavėjo... Maža ką - po to daugiau rūpesčių, laiko ir kitokių nuostolių... Yra gi ir kiti pardavėjai. Pernai, atrodo, Dalia (jei neklystu) organizavo užsakymą iš kažkokio čeko, tas irgi vedžiojo už nosies, tai užsakymą nutraukėme.
Atsakyti