Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Sveiki, noreciau Jusu pasiteirauti, kokia lempa geriau pirkti ? ar gero tos is ebay.com, aliexpress kinietiskos lempos ?
labai buciau dekinga uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Naudoju HG priemones, nulakavus po kurio laiko suskilineja lakas ant nagu, kame reikalas? Ne visoms ir nevisada???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 01 spalio 2014 - 16:37
QUOTE(rytorasa @ 2014 10 01, 07:40)
Mano darbukas...


grazu smile.gif kokios spalvytes cia?
QUOTE(Mlle Gourmandise @ 2014 10 01, 12:08)
Sveikos,

lakuojuosi tik sau, kaip tik dairausi nusipirkti kokią nors rudenišką spalvą. Gal padėsit išsirinkti? Ieškau labai tamsios - bet ne juodos spalvos.. Gal kas turi Gelish Night Reflection? Gal galit dar ką nors rekomenduoti? ačiū!

man tai night reflection tai topu topas! labai populiari ir visu megstama. kaip tik su ja dabar as, nu ziauriai gera! rekomenduoju smile.gif dar is tamsiu HG bellas vampiere grazi, ibd dolomite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzna: 01 spalio 2014 - 17:56
QUOTE(zyzna @ 2014 10 01, 18:55)
grazu smile.gif kokios spalvytes cia?


ačiū. ProGel Cupids Arrow, Ibd Mauve Over.
Atsakyti
merginos, gal esate, kuri bandziusi siuo piestukus nagu dailei?
user posted image
svarstau ar siuos imti, ar paprastus po 10 ml g.gif as kai pati sau darausi tik, kartais norisi papaisyti viena kita naga, o su geliniais ne kazka ir pripiesi biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2014 10 01, 16:36)
Naudoju HG priemones, nulakavus po kurio laiko suskilineja lakas ant nagu, kame reikalas? Ne visoms ir nevisada???

Gal naguciai labai minksti, lankstosi ir suskilineja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 10 01, 08:40)
Mano darbukas...



o kokios spalvos ?
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2014 10 01, 21:05)
o kokios spalvos ?


taigi parašiau... smile.gif
Atsakyti
user posted image
kad nebutu taip nyku, tai keliu dar senesni viena darbeli, lakas bling ir stampikas su alia svarovskiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 10 01, 20:47)
Gal naguciai labai minksti, lankstosi ir suskilineja? g.gif

Aš irgi taip maniau, vienos nagučiai minkšti, bet kitos drauges kieti g.gif
Ir dar pastebejau kad kai nulakuoji pirmą sluoksnį lako ant bazes, nagu galiukai nenori dazytis, na lygtai jie subėga. Nelabai suprastu kame reikalas? Gal mazai pašiaušiu nagą?
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2014 10 01, 21:59)
Aš irgi taip maniau, vienos nagučiai minkšti, bet kitos drauges kieti g.gif
Ir dar pastebejau kad kai nulakuoji pirmą sluoksnį lako ant bazes, nagu galiukai nenori dazytis, na lygtai jie subėga. Nelabai suprastu kame reikalas? Gal mazai pašiaušiu nagą?

cia nuo spalvos priklauso... kai kurios megsta pabegti... fiksuok po viena naga... nulakuoji, tada keliom sekundem i lempa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 10 01, 22:07)
cia nuo spalvos priklauso... kai kurios megsta pabegti...  fiksuok po viena naga... nulakuoji, tada keliom sekundem i lempa  4u.gif

Bet su ta pačia spalva ankščiau taip nebuvo g.gif
Baze irgi nepakeitusi savoi išvaizdos.
Jei keliom sekundem po lempa pakišus, kai nulakuoji visos rankos pirštus reikia dar po lepma kišt?
Atsakyti