Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(kristinalm @ 2014 10 01, 22:13)
Bet su ta pačia spalva ankščiau taip nebuvo g.gif
Baze irgi nepakeitusi savoi išvaizdos.
Jei keliom sekundem po lempa pakišus, kai nulakuoji visos rankos pirštus reikia dar po lepma kišt?

aha, paskui kisti normaliai kaip visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 10 01, 22:19)
aha, paskui kisti normaliai kaip visada  smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šiandien sumąsčiau persilakuoti, norėjau ko nors nevasariško, bet tamsios spalvos netraukė ir gavos labai vasariškas. lotuliukas.gif
HG Arctic Freeze, IBD Sundance, IBD Rocco, HG Kiss me I'm a prince

user posted image

P.S. antro nago forma skiriasi labai nuo kitų, bet problemiškas jis man. Išvis nesuformuojami jie visi man doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 01 spalio 2014 - 22:01
Kaip grazu smile.gif
Man savo pirmuosius lakavimus net geda kelti blush2.gif
Atsakyti
Astela99 ir Ameera labai gražu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2014 10 02, 06:18)
Kaip grazu smile.gif
Man savo pirmuosius lakavimus net geda kelti  blush2.gif

kelk kelk wink.gif pametes mergaites kritikos tai darbai kaipmat pageres smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 10 01, 18:55)
man tai night reflection tai topu topas! labai populiari ir visu megstama. kaip tik su ja dabar as, nu ziauriai gera! rekomenduoju smile.gif dar is tamsiu HG bellas vampiere grazi, ibd dolomite smile.gif



Dekinga!
Atsakyti
Ohokaip smagiai Jus cia dalinates darbeliais bigsmile.gif thumbup.gif
Amera labai grazus pedikiuras, nors ir vasariskas, bet toks svelnus, o antrojo nagucio forma pati graziausia wub.gif
Atsakyti
Ar perkat is ebay pagrindus HG? reikia topo. Gal rekomenduosit koki pardaveja, kad kaina padori butu ir garantuotu kokybe? g.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Lilget - visada vasarom mano nagai kvadratiniai, tik žiemai suapvalinu, nors šį kartą lyg dar bandžiau kampučius palikti, bet kažkas nesigavo biggrin.gif
Ir ką daryt, jei va vienas nagas visad trumpesnis atrodo? Jei auginu jį, jis kyla aukštyn, ilgio neišgaunu, o kitų nesigauna tiek nutrumpinti, nes pati nagu plokštelė sąlyginai ilgesnė.
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 10 02, 10:31)
kelk kelk wink.gif pametes mergaites kritikos tai darbai kaipmat pageres smile.gif


Na keliu smile.gif Forma nekokia, nes naguciai nuluzo teko tik tokia pasirinkti forma . Spalvyte IBD tickled pink pirmasis kartas su ja buvo tragiskas pati prasciausia sakiau spalva, su HG pagridais ji prasisviete, blogai tepesi, subeginejo, o db dejau 3 sluoksnius, ir neprasisviecia, tik nyksciai vienoj vietoj bet nelabai ir matosi dejau su IBD pagrindais.
smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintaregabija: 02 spalio 2014 - 17:50
QUOTE(gintaregabija @ 2014 10 02, 18:42)
Na keliu smile.gif Forma nekokia, nes naguciai nuluzo teko tik tokia pasirinkti forma . Spalvyte IBD tickled pink pirmasis kartas su ja buvo tragiskas pati prasciausia sakiau spalva, su HG pagridais ji prasisviete, blogai tepesi, subeginejo, o db dejau 3 sluoksnius, ir neprasisviecia, tik nyksciai vienoj vietoj bet nelabai ir matosi dejau su IBD pagrindais.
smile.gif

user posted image


Na gi nesimato jokių baisybių smile.gif Labai tvarkigas lakavimas smile.gif Spalva laba patiko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zyzna @ 2014 10 02, 14:37)
Ar perkat is ebay pagrindus HG? reikia topo. Gal rekomenduosit koki pardaveja, kad kaina padori butu ir garantuotu  kokybe?  g.gif

Jei perkat iš normalios šalies pardavėjo, koks skirtumas? Ten tikrai nebus jokių falsifikatų. Randat geriausia kainą ir nuperkat O dar pigiau man išeina iš amazon.com parsisiųsti.
Atsakyti