Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir Ledas

QUOTE(natalya @ 2014 10 29, 14:23)
Ponia Handan  lotuliukas.gif 

user posted image

Kokia tiksli kopija biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(natalya @ 2014 10 29, 12:23)
Ponia Handan  lotuliukas.gif 

Viens prie vieno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 10 29, 14:32)
Kokia tiksli kopija biggrin.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natalya @ 2014 10 29, 13:23)
Ponia Handan  lotuliukas.gif 

user posted image

lotuliukas.gif ale rimtai gimines lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas merginos, jungiuosi prie jusu smile.gif As jau po vakarykstes serijos pabaigos nebeistveriau, ir nupuoliau paziureti kas toliau bus, paziurejau iki 20 serijos, nu tai eina nafik, uzmuzti man ta Simai norisi!! Kokia slikstyne, kaip ji cia manipuliuos, man net kuzejaus motinos gaila isties, kaip jinai nepagarbiai elgsis su suaugusia moterim, zemins ir gazdins ja. Tikrai negrazu, zodziu apie Simai isvis tyliu, nutrenkt man ja ant vietos norisi. Slikstyne! Sakykit tos kurios maciusios ar jinai dar ilgai bus cia ta Kuzejaus zmona, ir ar ilgai Kuzejus nepamatys tikrojo jos veido ir kesinimu, ar nepamatys kaip jinai jiems uz akiu su ta motina elgiasi?
Atsakyti
Jūs man paaiškinkit, ar ten tarp motinos ir tėvo ištisai tokia trintis bus? žiūriu, žiūriu ir vis nesusigaudau: motina ištisai putoja, tėvas ten vėl...ar čia kokios praeities klaidos, ar kas? motina dabar tokia pikta vis vaikšto, tokia nusivylusi gyvenimu jin man moteris... Tėvo ir dar neįkertu atrodo, tarpais lb geras ir teisingas, kartais... g.gif nu reik žiūrėti toliau wink.gif bus - aiškiau...
Vietoj Simai, tai bėgčiau neatsisukdama, negi patinka taip gyventi...Juk mato, kad niekam nepatinka, tai kam besitrinti...
O Banu tikra draugė ale, tik nauda kol buvo darbą žadėjo ir pan....nu žodžiu...O ta Zaineb vis ir lakstys paskui Kuzėjų?
Papildyta:
QUOTE(Erijana @ 2014 10 29, 17:43)
Labas merginos, jungiuosi prie jusu smile.gif As jau po vakarykstes serijos pabaigos nebeistveriau, ir nupuoliau paziureti kas toliau bus, paziurejau iki 20 serijos, nu tai eina nafik, uzmuzti man ta Simai norisi!! Kokia slikstyne, kaip ji cia manipuliuos, man net kuzejaus motinos gaila isties, kaip jinai nepagarbiai elgsis su suaugusia moterim, zemins ir gazdins ja. Tikrai negrazu, zodziu apie Simai isvis tyliu, nutrenkt man ja ant vietos norisi. Slikstyne! Sakykit tos kurios maciusios ar jinai dar ilgai bus cia ta Kuzejaus zmona, ir ar ilgai Kuzejus nepamatys tikrojo jos veido ir kesinimu, ar nepamatys kaip jinai jiems uz akiu su ta motina elgiasi?

kitą kartą geltoninkite, nes ne visos mačiusios toliau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 29 spalio 2014 - 15:49
QUOTE(xiuke @ 2014 10 29, 16:50)
Jūs man paaiškinkit, ar ten tarp motinos ir tėvo ištisai tokia trintis bus? žiūriu, žiūriu ir vis nesusigaudau: motina ištisai putoja, tėvas ten vėl...ar čia kokios praeities klaidos, ar kas? motina dabar tokia pikta vis vaikšto, tokia nusivylusi gyvenimu jin man moteris... Tėvo ir dar neįkertu atrodo, tarpais lb geras ir teisingas, kartais... g.gif  nu reik žiūrėti toliau wink.gif bus - aiškiau...
Vietoj Simai, tai bėgčiau neatsisukdama, negi patinka taip gyventi...Juk mato, kad niekam nepatinka, tai kam besitrinti...
O Banu tikra draugė ale, tik nauda kol buvo darbą žadėjo ir pan....nu žodžiu...O ta Zaineb vis ir lakstys paskui Kuzėjų?
Papildyta:

kitą kartą geltoninkite, nes ne visos mačiusios toliau doh.gif


oi patikekit negailetik jus tos Simai! Jinai netik kad nebegs, bet jinai cia saknis leisti nori kuo giliau, uzvaldyti visa nama ir visus seimos turtus smile.gif Labai slyksti boba, per sios savaites serijas pamatysit tikraji Simai veida smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif oi negaliu nesiseka tam vargsiukui Gunejui lotuliukas.gif ratai patys dzingau padaro lotuliukas.gif
Atsakyti
nu cia su ta masina tai bajeris buvo, zvengiau pati susirietusi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif Vat kaip bus giunejui pro dzemre pravaziuot ir nepavezt thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erijana @ 2014 10 29, 17:55)
oi patikekit negailetik jus tos Simai! Jinai netik kad nebegs, bet jinai cia saknis leisti nori kuo giliau, uzvaldyti visa nama ir visus seimos turtus smile.gif Labai slyksti boba, per sios savaites serijas pamatysit tikraji Simai veida smile.gif

nėra man ko jos gailėti, pati pasikišo po vyru, dabar srėbia ką turi, bet bent savigarbos turėtų išsiskirti ir išeiti, juolab kai nėra mėgstama...

Aš neįsivaizduoju kaip tas Kuzėjus su Ali ten prie tos mašinos nenumirė iš juoko, vienas kitą pamatę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 10 29, 14:50)
nu reik žiūrėti toliau wink.gif bus - aiškiau...

Va ir atsakymas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2014 10 29, 15:04)
Aš neįsivaizduoju kaip tas Kuzėjus su Ali ten prie tos mašinos nenumirė iš juoko, vienas kitą pamatę  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Jis jau turejo numirti, kai rimtu veidu is vakaro Giunejui aiskino, kad masina greita - greitai nuvaziuosi biggrin.gif
Atsakyti