Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir Ledas

QUOTE(Milagra @ 2014 10 29, 18:11)
Man viena graziausiu ir uz sirdies griebianciu liniju siame seriale butent Kuziejaus ir tevo santykiai. Kaip jie rutuliojasi, kaip jie keiciasi. Nuzliumbus esu ne syki biggrin.gif

Tikrai taip, santykiai ju nors ir siuo metu atrodo nekokie, bet man taip pat patiko kaip jie keiciasi, kokie artimi vienas kitam palieka. Prie sito manau ir Dzemres mama truputi prisidejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 10 29, 18:13)
tai, kad nei vienos jos gailinčios ir nėra smile.gif


ir gerai, kad nera mirksiukas.gif

QUOTE(xiuke @ 2014 10 29, 18:46)
Šiandien tėvas jau ir taip sakė, kad pasiuntei sūnų į kalėjimą...o ji paskui burbėjo, kad Kuzėjus tėvo numylėtinis... unsure.gif


taip, kaip Giunejus jos numyletinis..

QUOTE(Milagra @ 2014 10 29, 19:11)
Man viena graziausiu ir uz sirdies griebianciu liniju siame seriale butent Kuziejaus ir tevo santykiai. Kaip jie rutuliojasi, kaip jie keiciasi. Nuzliumbus esu ne syki biggrin.gif


Man tai jie abu su tevu isvis labai panasus, tokie karstakosiai, parekaut megstantys abu, aip degtukai uzsidegantys, ir aisku slepiantys nuo visu savo jautria siela smile.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 10 29, 19:27)
Jei turkai sugalvos savo Ziedu valdovo versija padaryt, aktoriaus toli nereikes ieskot ax.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif


O man jau siandien kablys buvo, kas gi bus toliau doh.gif nu ir po 18 serijos labai pykstu ant Kuzes, nu taip pykstu, kad negaliu, kam jis dar normaliai vede ta barakuda doh.gif ir dar klausimas, kurios mate i prieki, ten lyg 20 serijoje, jau prades aisketi ka jaucia Dzemre ane? nes Kuzejus ilgai prie savo kambario stovejo, ir vis prisiminimus rode, pokalbi su Ali, pokalbi su Dzemre, paskui Dzemre pokalbis su mama kazka apie Kuzeju, ir Dzemre verke..jezau jau laukiu kada jie prades rodyti savo jausmus
Atsakyti
Na man Zeineb ir Kuzėjus tokia graži pora.. na norėčiau, kad bent biški jie ten pasitrintų iki Džemrės, geriau nei kad ta Simai malasi..

..o jau Simai buvo gaila kol nepradėjo Handan akis drąskyti, uj man tokia vajų namie keltų aš tuoj su jos plaukais grindis išplaučiau ax.gif

Ali vistiek na nerealiausias draugas ir iš vis tą jų trijulė nuo vaikystė žiauriai faina wub.gif Šiandien kartu nuoširdžiai juokiausi dėl tų ratų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2014 10 29, 18:45)


Ali vistiek na nerealiausias draugas

drinks_cheers.gif Man tai jis pats paciausias :wub:vienintelis ir nepakartojamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2014 10 29, 19:45)
Na man Zeineb ir Kuzėjus tokia graži pora.. na norėčiau, kad bent biški jie ten pasitrintų iki Džemrės, geriau nei kad ta Simai malasi..

..o jau Simai buvo gaila kol nepradėjo Handan akis drąskyti, uj man tokia vajų namie keltų aš tuoj su jos plaukais grindis išplaučiau ax.gif

Ali vistiek na nerealiausias draugas ir iš vis tą jų trijulė nuo vaikystė žiauriai faina wub.gif Šiandien kartu nuoširdžiai juokiausi dėl tų ratų lotuliukas.gif


Tai ir Gandan sake, kad setonas jai liepia uz plauku patampyt, bet nepasiduoda moteriske setono gundymui biggrin.gif

Oj jau ratai, dar iki siol juokiuosi prisiminus lotuliukas.gif lotuliukas.gif O Ali tai dievinu, noreciau toki drauga tureti, isvis man ziurint si seriala, atrodo turkai tokie labai draugiski, jei istikruju tave draugu laiko, tai tu jam kaip brolis/sesuo, viska del draugo padarytu, jei istikruju jie tokie, tai reik vaziuot in turkija tikru draugu ieskot biggrin.gif
Atsakyti
Simai Simai...bet ir motinėle ne pėsčia, bumba, burba, juk jos nepažįsta, čia mes tik žinom kas ji per paukštis...o žinant, kokia ji yra, tai ir reikia tikėtis jos atsikirtimo, netikiu, kad čia visos tylėtumėte kaip pelės biggrin.gif (į priekį nežiūriu wink.gif )
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 10 29, 20:57)
drinks_cheers.gif Man tai jis pats paciausias :wub:vienintelis ir nepakartojamas thumbup.gif


... ir Kuziejus wub.gif wub.gif wub.gif nu negaliu baigiu įsimylėt biggrin.gif kas bus kai UM pasižiūrėsiu, kai ten krūva aistringų scenų lotuliukas.gif wub.gif

QUOTE(širlė @ 2014 10 29, 20:58)
..isvis man ziurint si seriala, atrodo turkai tokie labai draugiski, jei istikruju tave draugu laiko, tai tu jam kaip brolis/sesuo, viska del draugo padarytu, jei istikruju jie tokie, tai reik vaziuot in turkija tikru draugu ieskot biggrin.gif


taip jie tokie ištiesų! Teko ir man susidurti.. ech... biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 29, 17:35)
Man tai jie abu su tevu isvis labai panasus, tokie karstakosiai, parekaut megstantys abu, aip degtukai uzsidegantys, ir aisku slepiantys nuo visu savo jautria siela smile.gif

O man jau siandien kablys buvo, kas gi bus toliau doh.gif nu ir po 18 serijos labai pykstu ant Kuzes, nu taip pykstu, kad negaliu, kam jis dar normaliai vede ta barakuda doh.gif ir dar klausimas, kurios mate i prieki, ten lyg 20 serijoje, jau prades aisketi ka jaucia Dzemre ane? nes Kuzejus ilgai prie savo kambario stovejo, ir vis prisiminimus rode, pokalbi su Ali, pokalbi su Dzemre, paskui Dzemre pokalbis su mama kazka apie Kuzeju, ir Dzemre verke..jezau jau laukiu kada jie prades rodyti savo jausmus

drinks_cheers.gif

Siaip tie jausmai jau dabar aiskus, bet Kuziejus bandys sau irodyti, kad myli Zeinep ir kiek imanydamas kabinsis i ja. Ji, aisku, irgi biggrin.gif Bet... supras, kad beviltiska tai irodyti tiek sau, tiek kitiems, nes sirdis sako visai ka kita. Bet oi kaip ilgai dar reikes laukti, kol kazkas bus doh.gif biggrin.gif Nes Kuziejus yra Kuziejus biggrin.gif O Dzemre saunuole!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 29 spalio 2014 - 19:38
QUOTE(Milagra @ 2014 10 29, 20:35)
drinks_cheers.gif

Siaip tie jausmai jau dabar aiskus, bet Kuziejus bandys sau irodyti, kad myli Zeinep ir kiek imanydamas kabinsis i ja. Ji, aisku, irgi biggrin.gif Bet... supras, kad beviltiska tai irodyti tiek sau, tiek kitiems, nes sirdis sako visai ka kita. Bet oi kaip ilgai dar reikes laukti, kol kazkas bus  doh.gif  biggrin.gif Nes Kuziejus yra Kuziejus biggrin.gif O Dzemre saunuole!


Ech tas Kuzejus..
Atsakyti
O man irgi ta Zainep "ne prie ko" ,kazko nejauciu jai simpatiju schmoll.gif
Atsakyti
Labas,

Gal kuri žinote, kaip atrasti melodiją iš tų vietų, kai susitinka Kuzėjus su Zained? Dažniausiai ta pati melodija groja, kai juos abu rodo
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 10 30, 09:38)
Labas,

Gal kuri žinote, kaip atrasti melodiją iš tų vietų, kai susitinka Kuzėjus su Zained? Dažniausiai ta pati melodija groja, kai juos abu rodo


Apie šią kalbu:
16 serija nuo 1:49:11 http://latino-serial...ey-g252ney.html
Atsakyti